Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αλλη μια δοκιμη το 34αρι csb νο6 του Ρουμελιωτη στα 51 μετρα με Κικς γιατι ειχα μια υποψια οτι χθες η μου εφυγε η τουφεκια η επειδη ειχα το τουφεκισει το χαρτονι κι απο την αλλη μερια κατι εγινε λαθος.
Δεν θεωρησα νορμαλ στα 41 μετρα να εχω 225 σκαγια στον κυκλο στις δοκιμες που εκανα περυσι και στα 51 να εχω 128, να χανονται δηλαδη 100 σκαγια σε 10 μετρα αποσταση! Η δοκιμη με δικαιωσε παντως.
View attachment 3357
Τι φισιγγια σου κανουν φίλε μου για baikalara ποιες μάρκες???
 
Αλλη μια δοκιμη το 34αρι csb νο6 του Ρουμελιωτη στα 51 μετρα με Κικς γιατι ειχα μια υποψια οτι χθες η μου εφυγε η τουφεκια η επειδη ειχα το τουφεκισει το χαρτονι κι απο την αλλη μερια κατι εγινε λαθος.
Δεν θεωρησα νορμαλ στα 41 μετρα να εχω 225 σκαγια στον κυκλο στις δοκιμες που εκανα περυσι και στα 51 να εχω 128, να χανονται δηλαδη 100 σκαγια σε 10 μετρα αποσταση! Η δοκιμη με δικαιωσε παντως.
View attachment 3357

Ωραια τουφεκια Αλεξανδρε!!!!! :)
Τι συσφιξη ειχει το kick's που την εριξες ?? Και τι διαμετρο ο κυκλος ??
 
Το kicks ειναι 1.01 και ο κυκλος οπως παντα στις δοκιμες 76εκ. Ειναι οντως φοβερη τουφεκια

Η Τουφεκια ειναι για έκθεση!!!!! Βγαζει μάτια.....δεν το συζηταμε!!!! :) .shake hands.
Αυτο το 1.01 δεν το ''πιανω'' ......εχω το ΙΜ 0,25 συσφιξη . 1.01 τι εννοεις ?? Ξερεις ειμαι και ''ασχετος'' με τα τσοκ.
Ειλικρινα το λεω.:)
 
Η Τουφεκια ειναι για έκθεση!!!!! Βγαζει μάτια.....δεν το συζηταμε!!!! :) .shake hands.
Αυτο το 1.01 δεν το ''πιανω'' ......εχω το ΙΜ 0,25 συσφιξη . 1.01 τι εννοεις ?? Ξερεις ειμαι και ''ασχετος'' με τα τσοκ.
Ειλικρινα το λεω.:)
Νίκο λογικά το kicks ΙΜ που έχεις γράφει πάνω .025 . Είναι σε ιντσες και μετατρέπεται σε 0,65 σύσφιξη σε χιλιοστα.
Το buck kicker ef που εχει ο Άλεξ είναι 1,01 σύσφιξη σε χιλιοστα.
 
Η Τουφεκια ειναι για έκθεση!!!!! Βγαζει μάτια.....δεν το συζηταμε!!!! :) .shake hands.
Αυτο το 1.01 δεν το ''πιανω'' ......εχω το ΙΜ 0,25 συσφιξη . 1.01 τι εννοεις ?? Ξερεις ειμαι και ''ασχετος'' με τα τσοκ.
Ειλικρινα το λεω.:)
Ενωεις IC 4*
Τι λετε μωρε παλαβωσατε????χαχα
Τα 3 αστρα ειναι 0.5 το φουλ απο 0.9 εως 1.0 το κικς ειναι 1.01, δηλαδη ενα δεκατο του χιλιοστου πιο σφιχτο απο φουλ
 
Τι λετε μωρε παλαβωσατε????χαχα
Τα 3 αστρα ειναι 0.5 το φουλ απο 0.9 εως 1.0 το κικς ειναι 1.01, δηλαδη ενα δεκατο του χιλιοστου πιο σφιχτο απο φουλ
αλεξ ξεχασα εσύ λόγο αμερικανας αναφερεσε σε ιντσες εγώ σε χιλιοστα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top