Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Μήπως κάποιος που αγόρασε kicks smoke καινούργιο παρατήρησε ότι έρχεται δοκιμασμένο από το εργοστάσιο και έχουν μαυρίλα η τρύπες? Γιατί δύο πράγματα μου έρχονται στο μυαλό η τα δοκιμάζουν στο εργοστάσιο η μου έστειλαν μεταχειρισμένο.
 
Μήπως κάποιος που αγόρασε kicks smoke καινούργιο παρατήρησε ότι έρχεται δοκιμασμένο από το εργοστάσιο και έχουν μαυρίλα η τρύπες? Γιατί δύο πράγματα μου έρχονται στο μυαλό η τα δοκιμάζουν στο εργοστάσιο η μου έστειλαν μεταχειρισμένο.
Αντρέα χτες παρέλαβα kicks smoke για την Α5 κι είδα καπνά που λες στις τρύπες . Πιθανόν τα δοκιμάζουν .
 
Μήπως κάποιος που αγόρασε kicks smoke καινούργιο παρατήρησε ότι έρχεται δοκιμασμένο από το εργοστάσιο και έχουν μαυρίλα η τρύπες? Γιατί δύο πράγματα μου έρχονται στο μυαλό η τα δοκιμάζουν στο εργοστάσιο η μου έστειλαν μεταχειρισμένο.
Αντρέα χτες παρέλαβα kicks smoke για την Α5 κι είδα καπνά που λες στις τρύπες . Πιθανόν τα δοκιμάζουν .
Καλά, αν ήταν μεταχειρισμένα δε θα φαινόταν κι από τη συσκευασία; Δεν έρχονται σε σφραγισμένο blister θερμοκολλημένο ;;;
Δεν ξέρω, γι'αυτό ρωτάω ... Προχθές κάποιος είχε ανεβάσει φωτό από την νέα παραλαβή του ehunter νομίζω, αλλά δε θυμάμαι σε ποιο θέμα και δε μπορώ να το βρώ ...
 
Καλά, αν ήταν μεταχειρισμένα δε θα φαινόταν κι από τη συσκευασία; Δεν έρχονται σε σφραγισμένο blister θερμοκολλημένο ;;;
Δεν ξέρω, γι'αυτό ρωτάω ... Προχθές κάποιος είχε ανεβάσει φωτό από την νέα παραλαβή του ehunter νομίζω, αλλά δε θυμάμαι σε ποιο θέμα και δε μπορώ να το βρώ ...
Όχι δεν είναι θερμό κολλημένο το πακέτο . Είναι κουμποτω από το πίσω μέρος .Μιλάμε πάντα για ίχνη καπνας στης τρύπες κι όχι ίχνη εσωτερικά από βολές .
 
Χωρίς να ξέρω κάτι η kicks δίνει ένα μήνα εγγύηση.Αν δεν σου αρέσει το επιστρέφεις και σου δίνουν τα χρήματα σου...Λόγω Λοιπόν καχυποπτης φυσης μου προκύπτει ένας προβληματισμός...Μήπως λοιπόν οι προσφορές που βγαίνουν κατά καιρούς αφορούν τέτοια προϊόντα?

Υγ1 :Όχι οτι εχουν θεμα αν είναι μεταχειρισμένα

Υγ2:τα δικά μου που ήρθαν από Αμερική γυάλιζαν παντού...

Υγ3:Στην από εκεί μεριά του Ατλαντικού πλέον έχουν 115 δολάρια...
 
Εγώ πιστεύω ότι καπνίζουν από μόνα τους μέσα στη συσκευασία, φανταστείτε τι γίνεται όταν βγουν έξω... :cool:
Πάντως κ ενός φίλου έχουν λίγο ίχνος μαυρίλα στις τρύπες που πρέπει να το κοιτάξεις επίτηδες για να το παρατηρήσεις...
 
Μήπως κάποιος που αγόρασε kicks smoke καινούργιο παρατήρησε ότι έρχεται δοκιμασμένο από το εργοστάσιο και έχουν μαυρίλα η τρύπες? Γιατί δύο πράγματα μου έρχονται στο μυαλό η τα δοκιμάζουν στο εργοστάσιο η μου έστειλαν μεταχειρισμένο.
Ποιο πήρες τελικά;
 
αυτό που μου είπες φιλαράκι 2 άστρα αυλός είναι 18,55 λογικά κάπου δυομισαρι βγαίνει μάλλον.
Το έχω δουλέψει όπως σου είπα,λίγο,αλλά είδα πολύ ωραια πράγματα.εκανες καμία δοκιμή;Σφιχτές κατανομές εύχομαι!!!.sarcastic.
 
Το έχω δουλέψει όπως σου είπα,λίγο,αλλά είδα πολύ ωραια πράγματα.εκανες καμία δοκιμή;Σφιχτές κατανομές εύχομαι!!!.sarcastic.
όχι ακόμα το μεσημέρι ήρθε στα χέρια μου, θα πάει για δόκιμες εξονυχιστικες.sarcastic.
 
Το έχεις αργήσει ήδη....
Με κραταει πισω μονο το οτι δεν εχουμε στο νησι περιθωριο για μακρινες τουφεκιες για να παρω ενα..συν το οτι με τα εργοστασιακα σε συνδυασμο με τα φυσιγγια μου μια χαρα με καθοντε
 
Με την κάννη της 930 το έχω κυνηγήσει πολύ το Kicks M,,,δεν χρειαστηκα πιο σφιχτή τουφεκιά μάζευε μέτρα θυμάμαι

Θα το ευχαριστηθείς !
Στα 50μ πατσαβουριαζε Παύλο??? Εκεί πάει το μυαλό μου όταν λες μάζευε μέτρα .my man.
 
μια πρόχειρη δοκιμή το kicks σφάζει τρελά τους καρδάρα επίσης ήταν και πρώτη μου επιλογή και για την κάννη έκανε τελεία εφαρμογή μέσα στον αυλο 18,55 δίχως κενά .
Ανδρέα με ευχαριστείς αργότερα...δεν εκανα τιποτα.yel..yel. .sarcastic.
 
Back
Top