Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

RE: buck kicker -lead-patern


x



profile_mask2.png

Kick's IndustriesΔευ, 21 Ιαν, 3:24 μ.μ.
Yes you can and it will give you a standard lead light full pattern...
Αυτη ειναι η απαντηση απο την kicks usa στην ερωτησημου αν μπορω με αυτο το τσοκ να ριχνω ψιλα σκαγια και τι συσφηξη θα παρω.
ευχαριστώ πολυ κατά τοπιστικοτατος
 
ευχαριστώ πολυ κατά τοπιστικοτατος
θα το ευχαριστηθεις σε τουφεκιες περα των 35 μετρων,σου δινει την αισθηση μκρης προσκοπευσης μη με ρωτησεις γιατι δεν μπορω να το εξηγησω,εγω απο την πρωτη τουφεκια τα βρηκα μαζι του.
 
θα το ευχαριστηθεις σε τουφεκιες περα των 35 μετρων,σου δινει την αισθηση μκρης προσκοπευσης μη με ρωτησεις γιατι δεν μπορω να το εξηγησω,εγω απο την πρωτη τουφεκια τα βρηκα μαζι του.
Φιλέ μου οι τουφεκιες δεν εξηγουντε απολαμβανοντε
 
θα το ευχαριστηθεις σε τουφεκιες περα των 35 μετρων,σου δινει την αισθηση μκρης προσκοπευσης μη με ρωτησεις γιατι δεν μπορω να το εξηγησω,εγω απο την πρωτη τουφεκια τα βρηκα μαζι του.
Γιώργο σε τι κυνήγια το χρησιμοποιείς ;
 
μπασιματα τσιχλας και σε κυνηγι φασσας που απετουνται μακρινες τουφεκιες και ακαριαια σκοτωματα.
Μπραβο φιλέ χαιρομαι παιδια στην ηλικία σου να ασχολουντε με το κυνήγι και ψαγμενος αφου τα πας καλά και με τις τουφεκιες είσαι κομπλε επρεπε να ζούμε καμία τριάντα χρόνια πριν που είχε τρέλα κυνιγια αλλά τι να κάνουμε
 
Πολύ καλή κατανομή.
Σασ ευχαριστώ παιδια στον πινακα δεν μπωρω να παω πιο πισω έχει δέντρα πυκνα οποτε πρεπει να βρω χαρτονια για τα 40-50 ευτυχώς το γλύτωσε το ποταμι η μπενελα γτ απο αυτά που εβλεπα εδώ να ανεβαζετε είχα τρελαθει χαχα
 
Πολύ καλή κατανομή.
Αυτό φιλέ οφειλετε στο victory έχει καμία 10 κουτάκια διαφορά νούμερα με βλεπω να τα παιρνω όλα γτ δεν τα φέρνουν συστηματικά τώρα μένουν για δωκιμη b&p f2,mblong range και percorso το τελευταίο όχι οτι
το έχω σε εκτίμηση αλλά με είχε απογωητευσει με το μπενελλι στα 30 μέτρα έχουμε κάτι 38αρια απο τοπικους πολλυ καλύτερα 1 με tecna 2 με MB36 3 με m92s αυτα θεριζουν στις φασσες σε μεγάλες αποστασεις
 
Back
Top