Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
XaxCMBE.gif

ναι .......... επίτηδες το κάνουμε ...........
Εργαλείο!!!;).shake hands.full full extra.
 
Γνωρίζει κάποιος αν το s pigeon sporting εχει χρωμιομένες θαλάμες?Δεν μπορώ να το βρώ πουθενά.
Χρωμιομενες είναι :)

Δεν την αγόρασα.
Να την δω πήγα. Την επόμενη φορά που θα πάω Καλκα για κάνα σπρει καθαρισμού θα βγάλω φώτο και από το εσωτερικό της καννης
Σταύρο αν θες μα λες την γνώμη σου και τις εντυπώσεις σου
.shake hands. για τις φώτο :)
 
Χρωμιομένες μου είχαν πει στην αντιπροσωπεία της beretta. Όποτε λογικά έτσι θα είναι.
Το θέμα μου είναι οτι δεν το αναγράφουν καπου παρά μόνο για τις καννες.(Εχει δημιουργηθει ένα θέμα με όπλο φίλου 1 ετους και στην εγγύηση ισχυρίζεται ο εξουσιοδοτημένος οπλουργός οτι οι θαλάμες είναι αχρωμίωτες). Δεν Θελω να αναφέρω τι έχει γίνει ακριβώς παρά μόνο αν βρουμε κάτι που αποδεικνύει ότι ειναι χρωμιομένες
ή όχι.Ευχαριστώ.
 
Το θέμα μου είναι οτι δεν το αναγράφουν καπου παρά μόνο για τις καννες.(Εχει δημιουργηθει ένα θέμα με όπλο φίλου 1 ετους και στην εγγύηση ισχυρίζεται ο εξουσιοδοτημένος οπλουργός οτι οι θαλάμες είναι αχρωμίωτες). Δεν Θελω να αναφέρω τι έχει γίνει ακριβώς παρά μόνο αν βρουμε κάτι που αποδεικνύει ότι ειναι χρωμιομένες
ή όχι.Ευχαριστώ.
Σε αμερικανικό site που είχα διαβάσει τα silver pigeon & onyx είχαν χρωμιωμενες θαλάμες. Ένα email στη μαμά beretta θα λύσει το θέμα. Εκτός αν του έκατσε καμία κουλή παρτίδα τι να πω.
 
Παιδια εχω αναφερθει σε ενα σχολιο οσο αφορα την Α400 για το αν θα ειναι μια καλη αγορα δεδομενου οτι ειναι ενα οπλο γαντι για μενα ειναι αυτο που δοκιμασα στο Σαλαπατα.Ρωτησα για τα οσα εχετε αναφερει ασχημα εδω στο φορουμ και με εχουν βαλει σε προβληματισμο.Εχει καποιος την καλοσυνη vα απαντησει;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top