Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντως αμα μπεις στο χρηματιστήριο μεταλλων βλεπεις ευκολα οτι 14-8-18 η τιμη ειχε τρομερη πτωση ( ιουνιος ιουλιος αυγουστος σε τρεις μηνες επεσε ετα κατεργα)...εμεις αυτο δε το ειδαμε ....απο τον 8-2018 κ μετα ειναι στα ιδια επιπεδα με σκαμπανευασματα μικρα...ξαφνικα ξον γεναρη του 2019 ανοδος και τωρα στα ιδια του δευτερου εξαμηνου του 2018 και το τελευταίο μηνα ακομα πιο κατω.....ΑΡΑ?
 
Last edited:
Ολα ειναι προσφορα και ζητηση βασει των αρχων οικονομικης θεωριας..οσο υπαρχει ζητηση τοσο βλεπουμε και τις τιμες στα φυσιγγια να ανεβαινουν..ειδικα αν ειναι και καμια χρονια που εχει κανα καλο μπασιμο απο τσιχλες πολλα ελληνικα κυνηγομαγαζα ανεβαζουν τιμες πριν την ανοδο της τιμης του μολυβδου
 
πολλα ελληνικα κυνηγομαγαζα ανεβαζουν τιμες πριν την ανοδο της τιμης του μολυβδου
Η αύξηση της τιμής του μολύβδου είναι το παραμύθι με τον δράκο που δυστυχώς τους τελείωσε. Πατήστε στο Google lead price for last ten years....και τα ξαναλέμε .
 
Η αύξηση της τιμής του μολύβδου είναι το παραμύθι με τον δράκο που δυστυχώς τους τελείωσε. Πατήστε στο Google lead price for last ten years....και τα ξαναλέμε .
Ολα προφαση ειναι..εδω βλεπεις αυξανεται η τιμη το βαρελι στο πετρελαιο 0.01 € και πας να βαλεις βενζινη και παει το λιτρο κοντα 0.10 € οποτε τι περιμενεις να γινει με τον απλο μολυβδο
 
Δοκιμαστε και φορτώστε μάγκες... 4 μέχρι 5-5.50€ είναι όντως τζάμπα και ποιος ξέρει από Αύγουστο ίσως το μολυβι πάρει πάλι τα πάνω του.. ειδικά αμα έχει και μπασίματα (τα οποία ως γνωστόν επιρρεαζουν την τιμη του χρηματιστηρίου o_O) τότε σίγουρα θα πάνε 6+....
 
Δοκιμαστε και φορτώστε μάγκες... 4 μέχρι 5-5.50€ είναι όντως τζάμπα και ποιος ξέρει από Αύγουστο ίσως το μολυβι πάρει πάλι τα πάνω του.. ειδικά αμα έχει και μπασίματα (τα οποία ως γνωστόν επιρρεαζουν την τιμη του χρηματιστηρίου o_O) τότε σίγουρα θα πάνε 6+....
Ρε σεις νταξει στο κατεξοχην κυνηγετικο 32γραμμ, δεν υπάρχει καποια τρομερη τρομερη τιμη νομιζω...τωρα υπάρχουν αρκετοι που δεν επηρεάζονται ψυχολογικα και κυνηγουν χειμωνα καλοκαιρι με 28γραμ....δυστυχως δεν ειμαι απο αυτους!
 
IMG-20190511-113040.jpg


Πως σας φαινεται αυτο? Εγινε σε 2 στα 100 φυσιγγια σημερα....
Ειναι στο σημειο που μπαινει ο εξολκεας του κλειστρου στην καννη...
Το κρατησαν λιγο στραβα οι εξολκεις του κλειστρου ή ηταν λιγο "φουσκωμενο" και βρηκε στο ευκολοτερο σημειο?
 
IMG-20190511-113040.jpg


Πως σας φαινεται αυτο? Εγινε σε 2 στα 100 φυσιγγια σημερα....
Ειναι στο σημειο που μπαινει ο εξολκεας του κλειστρου στην καννη...
Το κρατησαν λιγο στραβα οι εξολκεις του κλειστρου ή ηταν λιγο "φουσκωμενο" και βρηκε στο ευκολοτερο σημειο?

NobelSport κάλυκας; Έχω παρατηρήσει και εγώ ότι το μέταλλο σε nobelsport (και Cheddite ιδιο εργοστάσιο είναι) σα να είναι λίγο πιο μαλακό απ' ότι σε άλλους...
 
IMG-20190511-113040.jpg


Πως σας φαινεται αυτο? Εγινε σε 2 στα 100 φυσιγγια σημερα....
Ειναι στο σημειο που μπαινει ο εξολκεας του κλειστρου στην καννη...
Το κρατησαν λιγο στραβα οι εξολκεις του κλειστρου ή ηταν λιγο "φουσκωμενο" και βρηκε στο ευκολοτερο σημειο?
Να πάρεις τον Ατσόνιο (oscar) να του το πεις. Πάντως εγω θα σου έλεγα....για το κυνήγι με 28 αρια χειμώνα...δοκιμασέτο κ θα πάθεις πλάκα!! Τραβάνε καλύτερα απ τα 32αρια.
 
Να πάρεις τον Ατσόνιο (oscar) να του το πεις. Πάντως εγω θα σου έλεγα....για το κυνήγι με 28 αρια χειμώνα...δοκιμασέτο κ θα πάθεις πλάκα!! Τραβάνε καλύτερα απ τα 32αρια.
Θα του το στειλω στο φβ, αλλα ενταξει δε τρελαίνομαι κιολας πολλα συμβαινουν...θα δειξει στην πορεια γτ εχω παρει αρκετα κουτια..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top