Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άστο ως εχει και αν χαλάσει βαζεις ότι θέλεις (δεν πρόκειται)..

Τα ανταλλακτικα και πανακριβα είναι και δεν σου προσφέρει το συγκεκριμένο καποια βλητικη βελτιωση


Με τον καιρο ρε συ φοβαμαι μην την παθω καμια μερα με την σκανδάλη νερομπιστολου... Ο οπλοπωλητης μου ειπε δεν μου εχουν φερεις οπλα με σπασμενη σκανδαλη αλλα να σου την αληθεια δεν τον πίστεψα γιστι εχω δει μεχρι και κάννες να ζεβλωνουν με ενα πεσιμο οχι απλα μια πλαστικη σκανδαλη.. ευχαριστώ γισ την απαντηση!
 
Καλημερα παιδια! Εχω ξανααπασχολησει την ομαδα με μια ερωτηση αλλα τωρα ειμαι στην τελική ευθεια. Περιμενω να βγει η αδεια αγορας για να αγοράσω το πρωτο μου τουφεκι. Μιλαω για το bellmonte II. Mε χαλαει το γεγονός πως σε ολα τα καινούργια οπλα η beretta εχει πλαστικη σκανδαλοθηκη και πλαστικη βαση σκανδαλης. Μηπως ξέρει κανενας αν εχω καποιο προβλημα πιο μετα να του βαλω εξ αρχης μια σκανδαλη beretta vittoria ;; Υπαρχει αραγε καινουργια σκανδαλη μεταλλική για αυτο το οπλο; Ευχαριστώ.
Υ.Γ. κυνηγαω λαγο και περδικα σε βουνο .
στην θέση σου θα επέλεγα beretta vittoria...
 
Franchi Affinity
Fabarm L4S
Winchester SX4
Πολυ καλες επιλογες αλλα δεν θελω φρανκι λογω χωρας προελευσης και δεν θελω και αερια... Να σαι καλα για την απαντηση αν υπαρχει κστι σε beretta-benelli αδράνεια ξερετε; Προσφατα ειδα καινουργια μια benelli super 90 armi urbino *** σταθερο τσοκ κατασκευης 2003 σε μαγαζι στο Ηρακλειο κρητης. Γνησια benelli σιγουρα πολλα υποσχόμενη για το κυνηγι λαγου...
 
Καλημερα παιδια! Εχω ξανααπασχολησει την ομαδα με μια ερωτηση αλλα τωρα ειμαι στην τελική ευθεια. Περιμενω να βγει η αδεια αγορας για να αγοράσω το πρωτο μου τουφεκι. Μιλαω για το bellmonte II. Mε χαλαει το γεγονός πως σε ολα τα καινούργια οπλα η beretta εχει πλαστικη σκανδαλοθηκη και πλαστικη βαση σκανδαλης. Μηπως ξέρει κανενας αν εχω καποιο προβλημα πιο μετα να του βαλω εξ αρχης μια σκανδαλη beretta vittoria ;; Υπαρχει αραγε καινουργια σκανδαλη μεταλλική για αυτο το οπλο; Ευχαριστώ.
Υ.Γ. κυνηγαω λαγο και περδικα σε βουνο .
Για λαγό και πέρδικα θα κοίταζα πλαγιόκκανο.
 
Καλημερα παιδια! Εχω ξανααπασχολησει την ομαδα με μια ερωτηση αλλα τωρα ειμαι στην τελική ευθεια. Περιμενω να βγει η αδεια αγορας για να αγοράσω το πρωτο μου τουφεκι. Μιλαω για το bellmonte II. Mε χαλαει το γεγονός πως σε ολα τα καινούργια οπλα η beretta εχει πλαστικη σκανδαλοθηκη και πλαστικη βαση σκανδαλης. Μηπως ξέρει κανενας αν εχω καποιο προβλημα πιο μετα να του βαλω εξ αρχης μια σκανδαλη beretta vittoria ;; Υπαρχει αραγε καινουργια σκανδαλη μεταλλική για αυτο το οπλο; Ευχαριστώ.
Υ.Γ. κυνηγαω λαγο και περδικα σε βουνο .
Για μενα μην το παρεις. Πανε αλλου.
Το ειχα και εγω αυτο και το δωσα.
Επισης ηα αντιμετωπιση που ειχα απο την ελληνικη αντιπτοσωπια και τους συνεργατες της ηταν απαραδεκτη! Οταν αγοραζεις κατι καινουργιο ο αντιπροσωπος ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να υποστηριζει την εγγυηση και οχι να κανει την παπια.
Χθες μιλουσα με ενα φιλαρακι που πηρε την 350 και επισης εμεινε δυσαρεστημενος απο την ελληνικη αντιπροσωπεια μιας και στις χαμηλες γομωσεις του κανει εμπλοκη απο την πρωτη μερα που το πηρε και ο αντιπροσωπος επισης δεν ανελαβε να διορθωσει το προβλημα. Θα σταλθει e- mail παραπονων στο gardone.
Ψαξου αλλου.το μοντελο που θελεις αλλωστε δεν ειναι beretta αλλα iberica spain. Ασχετα που εδω το παρουσιαζουν σαν" γνησιο" μπερεττα
 
Για μενα μην το παρεις. Πανε αλλου.
Το ειχα και εγω αυτο και το δωσα.
Επισης ηα αντιμετωπιση που ειχα απο την ελληνικη αντιπτοσωπια και τους συνεργατες της ηταν απαραδεκτη! Οταν αγοραζεις κατι καινουργιο ο αντιπροσωπος ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να υποστηριζει την εγγυηση και οχι να κανει την παπια.
Χθες μιλουσα με ενα φιλαρακι που πηρε την 350 και επισης εμεινε δυσαρεστημενος απο την ελληνικη αντιπροσωπεια μιας και στις χαμηλες γομωσεις του κανει εμπλοκη απο την πρωτη μερα που το πηρε και ο αντιπροσωπος επισης δεν ανελαβε να διορθωσει το προβλημα. Θα σταλθει e- mail παραπονων στο gardone.
Ψαξου αλλου.το μοντελο που θελεις αλλωστε δεν ειναι beretta αλλα iberica spain. Ασχετα που εδω το παρουσιαζουν σαν" γνησιο" μπερεττα
Πως κ το εδωσες φιλε μου? Αν επιτρεπεται τι προβληματα σου ειχε βγαλει?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top