Παλιά φυσίγγια

.very shoked..very shoked.

Μπλε 10αδα πρωτη φορα βλεπω..:eek::eek:
λιγα μηδενικα(στο ιδιο κουτι)που ειχα δει καποτε ηταν διαφανα,ιδιο καλυκα με τα 9βολα..ισως κ απο ελλειψη καλυκα..
Αν τα εβαζες σε 25αρι κουτι lambro μπλε ουτε θα καταλαβαινα διαφορα..ομοια..
Εχεις ανοιξει?
maionchi απο τα παλια αυτα τα πρασινα δε τα χω ξαναδει ειναι 36γρ
35 γρ με Α1-36 γεμιζονταν..και μπορω να πω οτι ειναι και λιγο δυσευρετα..εχεις τοσα αλλα για τις περδικες...sarcastic.
 
Last edited:
.very shoked..very shoked.

Μπλε 10αδα πρωτη φορα βλεπω..:eek::eek:
λιγα μηδενικα(στο ιδιο κουτι)που ειχα δει καποτε ηταν διαφανα,ιδιο καλυκα με τα 9βολα..ισως κ απο ελλειψη καλυκα..
Αν τα εβαζες σε 25αρι κουτι lambro μπλε ουτε θα καταλαβαινα διαφορα..ομοια..
Εχεις ανοιξει?

35 γρ με Α1-36 γεμιζονταν..και μπορω να πω οτι ειναι και λιγο δυσευρετα..εχεις τοσα αλλα για τις περδικες...sarcastic.
Δεν έχω ανοίξει τασουλη όχι!
 
.very shoked..very shoked.

Μπλε 10αδα πρωτη φορα βλεπω..:eek::eek:
λιγα μηδενικα(στο ιδιο κουτι)που ειχα δει καποτε ηταν διαφανα,ιδιο καλυκα με τα 9βολα..ισως κ απο ελλειψη καλυκα..
Αν τα εβαζες σε 25αρι κουτι lambro μπλε ουτε θα καταλαβαινα διαφορα..ομοια..
Εχεις ανοιξει?

35 γρ με Α1-36 γεμιζονταν..και μπορω να πω οτι ειναι και λιγο δυσευρετα..εχεις τοσα αλλα για τις περδικες...sarcastic.
Αν τα ψάχνει κάποιος τα είχα δει στην Κόρινθο ΤΑΓΑΡΑΣ έχει Κ τα ροζ σε 10αδα είχε λίγα κομμάτια.
 
Παιδιά σήμερα τυχαία στη δουλειά μέσα σε μια τουλάπα με εργαλεία βρείκα αυτά τα 3 φυσίγγια. Δν ξεχωρίζουν καλά τα γράμματα, όμως πιστεύω να φένονται καθαρά στη φωτό...Θα ανεβάσω μια φωτό,μήπως σε κάποιον τους θυμίζει κάτι...
 
σημερα κονωμησα ενα κουτακι λαμπρο 7αρακια απο τον νουνομου παλιος κυνηγος και εχη να μου δωση αλα δυο,,πριν 3 χρονια μου ειχε δωση καμια 10αρια κουτακια 8αρια και τα εκαψα κανονικα στα τρυγονια γρυγορο φυσιγκακι,,αλα δεν αναφερη στο κουτι η στο φυσιγκι τα γραμαριαthink εγω λεω για 31 γραμαρια μιας και ειναι πωλη παλιααα σηρα της λαμπρο
 
σημερα κονωμησα ενα κουτακι λαμπρο 7αρακια απο τον νουνομου παλιος κυνηγος και εχη να μου δωση αλα δυο,,πριν 3 χρονια μου ειχε δωση καμια 10αρια κουτακια 8αρια και τα εκαψα κανονικα στα τρυγονια γρυγορο φυσιγκακι,,αλα δεν αναφερη στο κουτι η στο φυσιγκι τα γραμαριαthink εγω λεω για 31 γραμαρια μιας και ειναι πωλη παλιααα σηρα της λαμπρο
σακη το ενα πακετο το θελω εγω σου στειλα πμ!
 
Back
Top