Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδιά με τέτοιες συνθήκες θέλει προσοχή. Αύριο έχω ρεπό κ θέλω να βγω για υδρόβιο. Αν κάνει έτσι ο καιρός π να πάω...........
Όσο για τις μπεκάτσες π είχαν χαθεί από εδώ ο κολλητός μου την τελευταία εβδομάδα τις μπεκάτσες δν τις σηκώνει σε πολύ πυκνά ούτε σε ρεματιές. Τις σηκώνει κ ξάστερα μέροι: Όπως τούμπια κ ησώματα (λιοστάσια, αμπέλια κ μικρές γράνες)......Γιατί έτσι;
Γιατι ειναι αλανιαρες αυτες !!! Πλακα κανω κωστα , μακαρι να ξερα .
 
Την καλησπέρα μου σε όλους.

Ήρθαν και τα μεζεδάκια που περίμενα.

Μιχάλη κι εγω απ αυτον πήρα καβουρμά και έτρωγα χθες βράδυ με τσίπουρο.
Αλλά ρε φιλε 16 το κιλό ; Οταν θα περασω απο το μαγαζί θα ζυζητήσουμε για να φτιάξουμε μόνοι μας .Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να έχουμε γνωστό χασάπη να μας προσέξει ..yel.
 
Παιδιά με τέτοιες συνθήκες θέλει προσοχή. Αύριο έχω ρεπό κ θέλω να βγω για υδρόβιο. Αν κάνει έτσι ο καιρός π να πάω...........
Όσο για τις μπεκάτσες π είχαν χαθεί από εδώ ο κολλητός μου την τελευταία εβδομάδα τις μπεκάτσες δν τις σηκώνει σε πολύ πυκνά ούτε σε ρεματιές. Τις σηκώνει κ ξάστερα μέροι: Όπως τούμπια κ ησώματα (λιοστάσια, αμπέλια κ μικρές γράνες)......Γιατί έτσι;
Λες να βγούμε μια βόλτα αναχωμα;;;;:D
 
Την καλησπέρα μου σε όλους.


Μιχάλη κι εγω απ αυτον πήρα καβουρμά και έτρωγα χθες βράδυ με τσίπουρο.
Αλλά ρε φιλε 16 το κιλό ; Οταν θα περασω απο το μαγαζί θα ζυζητήσουμε για να φτιάξουμε μόνοι μας .Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να έχουμε γνωστό χασάπη να μας προσέξει ..yel.

.sarcastic..sarcastic.
 
Καλησπέρα στην παρέα!

Άνοιξε το να το μυρίσουμε κιόλας :D
Βασίλη πραγματικά κάποια απ αυτά τα αρώματα μου θυμίζουν το παρελθόν.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ τα λουκάνικα στην Καβύλη το 85 απ την κυρία Λένη που μας είχε σαν παιδιά της.
Να ναι καλά εκεί ψηλά.
 
Είχα πάει την άλλη φορά κ έφυγα άκαπνος.
Αν κοιλήσει η βραδιά ήσυχη όπως δίχνει τώρα το πρωί με βλέπω για το ποτάμι. Όχι ανάχωμα........Θα δω κιόλας.
Την άλλη φορά και εγώ από κάτω ήμουν προς μπορσεικο!:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top