Browning Team

Μαζέψου ! Το θέμα μας είναι για την gold .
ενταξη θα σοβαρευτο ειμαι καλο παιδι .my man.
η gold ειχει πολυ ωραια τουφεκια εχει γνωστος μια 76 ποντους κανη ειχα ριξει μια πουλα στο σκοπευτηριο μ καλα αποτελεσματα αλλα ηταν αρκετα μπροστοβαρι για μενα
 
Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.
Τσιγκλάω τον εαυτό μου να πάρω για το 525 76άρες κάννες με σπείρωμα invector plus για να μπορώ να χρησιμοποιώ και τα τσοκάκια που έχω στην Maxus.
Oi 66άρες κάννες που έχω με βόλευαν όταν πήρα το όπλο γιατί τότε κατά 80% έκανα περπατητά κυνήγια αλλά τώρα που ασχολούμαι σχεδόν αποκλειστικά με το καρτέρι θέλω πιο μακριές.
 
Φίλε τώρα που το σκέφτομαι ισως ειπα και λιγα!

Αλλά ίσως σε συμφέρει να βρεις μεταχειρισμένες σε καλή κατασταση η σταθείς τυχερός να θελει κάποιος ανταλλαγή . Κανε μια ερωτηση στην αντιπροσωπεια αλλά δεν φημίζονται για το στοκ τους
 
Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.
Τσιγκλάω τον εαυτό μου να πάρω για το 525 76άρες κάννες με σπείρωμα invector plus για να μπορώ να χρησιμοποιώ και τα τσοκάκια που έχω στην Maxus.
Oi 66άρες κάννες που έχω με βόλευαν όταν πήρα το όπλο γιατί τότε κατά 80% έκανα περπατητά κυνήγια αλλά τώρα που ασχολούμαι σχεδόν αποκλειστικά με το καρτέρι θέλω πιο μακριές.
Γιατί δεν αφήνεις το δικανάκι σου όπως είναι και παιδεύεσαι? Αφού καρτεροντούφεκο έχεις... Ασε και ένα για περπατητο ;)
 
Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.
Τσιγκλάω τον εαυτό μου να πάρω για το 525 76άρες κάννες με σπείρωμα invector plus για να μπορώ να χρησιμοποιώ και τα τσοκάκια που έχω στην Maxus.
Oi 66άρες κάννες που έχω με βόλευαν όταν πήρα το όπλο γιατί τότε κατά 80% έκανα περπατητά κυνήγια αλλά τώρα που ασχολούμαι σχεδόν αποκλειστικά με το καρτέρι θέλω πιο μακριές.
Γιώργο κοίταξε πρώτα που μπορείς να βρείς γιατί το βλέπω πάααρα πολύ δύσκολο
από την αντιπροσωπεία εδώ μάλλον όχι
κάποια λύση είναι η Κύπρος όπου υπάρχει περίπτωση να βρείς και να τις φέρεις έστω και με μεγάλη καθυστέρηση όπως γίνεται από εκεί.....αν έχεις την υπομονή
από εκεί θα σου πούν και άν ταιριάζουν γιατί γνωρίζουν
πιστεύω ότι δεν υπάρχει θέμα εφαρμογής
προσωπικά όταν είχα το ultra sporter invector plus άλλαζα πολλές φορές τις κάννες με το B425 που έχω ακόμα......η πάπια μόνο στο 425 ήθελε μια μικρή ρύθμιση που δεν κούμπωνε καλά...ήθελε κάποιο ζόρι μάλλον αλλά δεν το έκανα ποτέ.....με την πάπια όμως του ultra κούμπωνε τέλεια κι έτσι έπαιζα :)
Το μεγάλο θέμα και ίσως εμπόδιο που θα σε απογοητεύσει εκτιμώ προσωπικά είναι η τιμή που θα σου πούν think
 
Σχετικά με τα πρώτα MAXUS που κυκλοφόρησαν (2010-11) γνωρίζει κανείς εάν έβγαλαν προβλήματα, και τι;
Για αγορα μεταχειρισμένου (με ξύλινα μέρη) τι πρέπει κανείς να προσέξει για ενδεχόμενη βλάβη ; (π.χ. Κλείστρο, ουρά).
Ένα καλο λύσιμο του όπλου, με αφαίρεση και επιθεώρηση και κλείστρου και σκάνδαλης μαζι με βολές (και σε 5άδες) φυσιγγιων 24-40 γραμμάρια το βρίσκετε αρκετό; (Παρότι εχει 76 χιλ Θαλάμη - magnum δεν εχω βαρύτερα φυσιγγια)
Πρόκειται για οπλο που ειναι στην επαρχία και δεν υπαρχει δυνατότητα να το δει Οπλουργος.
Παρακαλούνται οι Γκουρού .RESPECT. για τα ...Φωτα σας.
BLANCO .sarcastic. ακους?
 
Σχετικά με τα πρώτα MAXUS που κυκλοφόρησαν (2010-11) γνωρίζει κανείς εάν έβγαλαν προβλήματα, και τι;
Για αγορα μεταχειρισμένου (με ξύλινα μέρη) τι πρέπει κανείς να προσέξει για ενδεχόμενη βλάβη ; (π.χ. Κλείστρο, ουρά).
Ένα καλο λύσιμο του όπλου, με αφαίρεση και επιθεώρηση και κλείστρου και σκάνδαλης μαζι με βολές (και σε 5άδες) φυσιγγιων 24-40 γραμμάρια το βρίσκετε αρκετό; (Παρότι εχει 76 χιλ Θαλάμη - magnum δεν εχω βαρύτερα φυσιγγια)
Πρόκειται για οπλο που ειναι στην επαρχία και δεν υπαρχει δυνατότητα να το δει Οπλουργος.
Παρακαλούνται οι Γκουρού (BLANCO .sarcastic. ακους?) για βοήθεια .RESPECT.
Αυτά που ειπες+
το ελατηριο του πιστονιού ....
Το μοχλουδακι της πάπιας
Η ενωση στο κλείστρο με την ουρα

Και αν πάει να μπιμπικιασει η βαφη της βασης ....οχι ότι θα έχει προβλημα απλά για να ρίξει την τιμη....

Εμένα τουλάχιστον δεν έχει βγάλει κάτι και την δούλευα αποκλειστικά από το 2011 κάπου νομιζω μέχρι να πάρω τα 20αρια φέτος.

Πιστευω είναι καλή αγορά λόγο και του μεγαλυτερου κονου
 
Back
Top