Κυνηγετικές περιπέτειες στη Νότιο Αφρική και στην Εσθονία.

Ναι Παύλο αυτό δεν ανοίγει με τον τρόπο που είπες, ίσως φταίει ο σέρβερ τους?

Δεν ξερω αν ισχυουν τα ιδια για μενα καθοτι ειμαι συνδρομητης της vimeo. Εμενα μου ανοιγει ετσι, καθως επισης αν κανω δεξιο κλικ στην εικονα και διαλεξω να μου ανοιξει το Frame σε νεο παραθυρο.
 
Δεν σκούζει η χήνα έτσι, δεν πάνα είναι και καναδεζα και σουηδεζα. Αυτό που ακούω είναι σαν κλάξον από μοτοσακό του 80.....:D
Η χήνα θέλει hoan και είναι άλλη τεχνική από το quack! :cool:
 
Το βιντεακι με την ShotKam ειναι ετοιμο. Να ειναι καλα ο φιλος Kounos που μου την δανεισε ...ηταν κ η παρθενικη λειψη .... ¨εκανε καλη αρχη παντως :) " οι βολες ειναι απο 15 μεχρι και καποιες 45+ με τσοκ Brain MR TITAN... μου εκανε εντυπωση οταν εβαλα να δω και κυνηγι με την action στο ιδιο χωραφι με λιγο πολυ ιδιες βολες ... τα τρυγονια στην action στα 35 μετρα φαινονται σαν σπινοι ...ενω στη shotKam νομιζεις οτι θα τα ακουμπησεις !!!!
Μετα τις γιορτες θα ανεβασω και με την action μιας και αυτο θελει edit , ενω της ShotKam το εβαλα αυτουσιο!

enjoy !!!! :) :)

 
Στις 6 Απριλιου μια παρεα απο συνολικα 7 ατομα μεσα στα οποιοα και ο φιλος ο Τολις ταξιδεψαμε απο Αθηνα προς Ν. Αφρικη μεσω Καταρ για κυνηγι περιστεροειδων. Το κυνηγι ειχε διαρκεια 5 συνολικα μερες απο Δευτερα 8 μεχρι και Παρασκευη 12 Απριλιου. Στα λιοσπορα ευχαριστηθηκαμε τουφεκιες στο νοτιοαφρικανικο τρυγονι (cape turtle dove) καθως επισης και στα rock pigeon. Οπως εχω γραψει και σε παλιοτερα φορουμ τα πουλια ειναι επικυρηγμενα καθως υπαρχει υπερπληθυσμος και προξενουν τεραστιες ζημιες στις καλλιεργειες. Ριξαμε φυσιγγια διαφορων εταιρειων τα περισσοτερα 28 γρ οπως Fiocchi TT One, Rio, Saga Sporting και Saga Trap καθως επισης και Blaser 24 gr καθως ειχε ξεμεινει ο διοργανωτης την πρωτη μερα. Κρατησα λιγες στιγμες απο αυτο το κυνηγι στο βιντεακι που ακολουθει

 
Στις 6 Απριλιου μια παρεα απο συνολικα 7 ατομα μεσα στα οποιοα και ο φιλος ο Τολις ταξιδεψαμε απο Αθηνα προς Ν. Αφρικη μεσω Καταρ για κυνηγι περιστεροειδων. Το κυνηγι ειχε διαρκεια 5 συνολικα μερες απο Δευτερα 8 μεχρι και Παρασκευη 12 Απριλιου. Στα λιοσπορα ευχαριστηθηκαμε τουφεκιες στο νοτιοαφρικανικο τρυγονι (cape turtle dove) καθως επισης και στα rock pigeon. Οπως εχω γραψει και σε παλιοτερα φορουμ τα πουλια ειναι επικυρηγμενα καθως υπαρχει υπερπληθυσμος και προξενουν τεραστιες ζημιες στις καλλιεργειες. Ριξαμε φυσιγγια διαφορων εταιρειων τα περισσοτερα 28 γρ οπως Fiocchi TT One, Rio, Saga Sporting και Saga Trap καθως επισης και Blaser 24 gr καθως ειχε ξεμεινει ο διοργανωτης την πρωτη μερα. Κρατησα λιγες στιγμες απο αυτο το κυνηγι στο βιντεακι που ακολουθει

α ρε παυλαρα.ωραιες τουφεκιες με ακαριαια και καθαρα σκοτωματα κοντα και μακρια.μπραβο ρε φιλε την υγεια σου να χεις να το επαναλαβεις
 
Στις 6 Απριλιου μια παρεα απο συνολικα 7 ατομα μεσα στα οποιοα και ο φιλος ο Τολις ταξιδεψαμε απο Αθηνα προς Ν. Αφρικη μεσω Καταρ για κυνηγι περιστεροειδων. Το κυνηγι ειχε διαρκεια 5 συνολικα μερες απο Δευτερα 8 μεχρι και Παρασκευη 12 Απριλιου. Στα λιοσπορα ευχαριστηθηκαμε τουφεκιες στο νοτιοαφρικανικο τρυγονι (cape turtle dove) καθως επισης και στα rock pigeon. Οπως εχω γραψει και σε παλιοτερα φορουμ τα πουλια ειναι επικυρηγμενα καθως υπαρχει υπερπληθυσμος και προξενουν τεραστιες ζημιες στις καλλιεργειες. Ριξαμε φυσιγγια διαφορων εταιρειων τα περισσοτερα 28 γρ οπως Fiocchi TT One, Rio, Saga Sporting και Saga Trap καθως επισης και Blaser 24 gr καθως ειχε ξεμεινει ο διοργανωτης την πρωτη μερα. Κρατησα λιγες στιγμες απο αυτο το κυνηγι στο βιντεακι που ακολουθει

Ενα θα πω Ωρε φιλε ω ρε φιλε.yel..sarcastic.
 
Back
Top