Fabarm Team

Έλα μωρέ Νικόλα σιγά...αφού δεν έχει και τίποτε άλλο να καθαρίσεις ;)
Φίλε ίσως να μην την παλεύω άλλο εγώ με το καθάρισμα έχω και θέμα με τα χημικά πλέον
Αλλά είναι και αυτό το πιστόνι σπαστικό ιδικά άμα έχεις ρίξει πολλά φυσίγγια
 
Φίλε ίσως να μην την παλεύω άλλο εγώ με το καθάρισμα έχω και θέμα με τα χημικά πλέον
Αλλά είναι και αυτό το πιστόνι σπαστικό ιδικά άμα έχεις ρίξει πολλά φυσίγγια
Το όπλο σου λέγεται benelli:D;)
 
Το όπλο σου λέγεται benelli:D;)
λες Μυρο? να ειναι διλημα μεγαλο Μ2 vs A5 vs breda vs franchi vs berretathinkthink
ειναι κ αυτο το συστημα αδρανιας χρακ χρουκ μες στο αφτι πολυ σπαστικο ρε παιδι μου
να παρω ενα δικανο με σταθερα τσοκ να εχω το κεφαλι μου υσηχο .sarcastic.
 
τ ακούσαμε κι αυτό χαχαχαχαχαχα
Προσυπογράφω πάντως για το δικαννο (άνευ τσοκς ή μη)
γιατι δεν ακουγετε εστι βρε Βασιλη τουλαχιστων με οσες αδρανιας με συνθετικα μερη εριξα ελεγα κατι θα εξφεντονιστη τωρα:eek:
μονο μια raffaello pawerbore δεν καταλαβα κατι κ πολυ στις τουφεκιες
 
λες Μυρο? να ειναι διλημα μεγαλο Μ2 vs A5 vs breda vs franchi vs berretathinkthink
ειναι κ αυτο το συστημα αδρανιας χρακ χρουκ μες στο αφτι πολυ σπαστικο ρε παιδι μου
να παρω ενα δικανο με σταθερα τσοκ να εχω το κεφαλι μου υσηχο .sarcastic.
Ένα δίκαννο με σταθερά τσόκ η κατανομή και η δύναμη του κάνει να ζηλεύουν πολλά αυτογεμή.
 
γιατι δεν ακουγετε εστι βρε Βασιλη τουλαχιστων με οσες αδρανιας με συνθετικα μερη εριξα ελεγα κατι θα εξφεντονιστη τωρα:eek:
μονο μια raffaello pawerbore δεν καταλαβα κατι κ πολυ στις τουφεκιες
Δεν ακούγεται το σύστημα αδράνειας.
δεν ξέρω τι ακουγόταν σ'αυτές ίσως τον ειχε πάρει το επανατατικο στο κοντάκι.
Η affinity που το έχει μπροστά δεν ξέρω αν κουδουναει
 
Παιδιά πούλησα πρόσφατα Fabarm xlr5 composite και το μετάνιωσα,τσαντιστικα γιατί ξέβαψε το φιλμ στο κοντακι και έγινε κωλωδες δεν έφευγε με τίποτα τι διαλυτικά τι οινόπνευμα τι τρίψιμο.Αποτελεσμα χάλασα το πελμα το πληρωσα 65 ευρω. Και από τα νεύρα μου το πούλησα καθώς, και όταν την αγόρασα τα επιμηκημενα τσοκ έκαναν δόντι με την κάνη και πήγε Ιταλία 3 μήνες και μπράβο στη αντιπροσωπεία που μού άλλαξε κάννη.Παρολα αυτά τις τουφεκιές που μού χάρισε δε τις έχω βρει πουθενά.Αλλα είμαι τις άποψης ότι σε ταλαιπωρεί το διώχνεις. Μπορεί να είναι μεμονωμένο περιστατικό δεν λέω εμένα με ξενέρωσε.? Φίλος έχει eurolion 20ετιας φαρμάκι τουφεκιές πρόβλημα ουδεν
 
Δεν ακούγεται το σύστημα αδράνειας.
δεν ξέρω τι ακουγόταν σ'αυτές ίσως τον ειχε πάρει το επανατατικο στο κοντάκι.
Η affinity που το έχει μπροστά δεν ξέρω αν κουδουναει
αυτη ακομα δεν μου εχει κατσει να τι ριξω
αλλα πιστευω οτι ακουγοναι πολυ λογο τον συνθετικον μερων που ειναι κουφια μεσα με ξυλινα μερη δε νομιζω να κουδονιζουν πολυ
 
αυτη ακομα δεν μου εχει κατσει να τι ριξω
αλλα πιστευω οτι ακουγοναι πολυ λογο τον συνθετικον μερων που ειναι κουφια μεσα με ξυλινα μερη δε νομιζω να κουδονιζουν πολυ
Καλώς που το ανέφερες για τις πλαστικές για να το έχουμε υπόψιν ;)
 
Στα χέρια μου το εργαλείο!!!





















Ααα, ρε Μύρο, αυτό είναι πιο όμορφο από ότι το είχα φανταστεί !!! Δε μου είχες πει τις λεπτομέρειες ... Και με στρογγυλεμένη μπάσκουλα, και αγγλέ κοντάκι και πάπια, και ξύλινο πέλμα !!! Με το δίκιο σου το καψουρεύτηκες !!!
Αν είχε και σταθερό τσοκάρισμα, ώστε οι κάννες να "σβήνουν" πιο όμορφα μπροστά, χωρίς αυτό το μικρό "φούσκωμα" στα στόμια ...... Καλά ρε σεις μη βαράτε, γερνάω και παραξενεύω, το ξέρω ... .sarcastic.
Και πάλι καλορίζικο φιλαράκο, να είσαι γερός να το χαίρεσαι στο έπακρο !!!!! .shake hands. .shake hands.
 
Back
Top