To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα και από μένα, Νίκος από Αθήνα

Καλημέρα παιδιά!

Είμαι ο Μάριος από Κύπρο, μου σύστησε ένας φίλος το φόρουμ αυτό και έτσι αποφάσισα να εγγραφώ.
Κυνηγώ με δίκαννο και είμαι λάτρης του φτερωτού σχεδόν αποκλειστικά της φάσσας. Ελπίζω να μάθω αρκετά από εσάς αλλά και να μπορέσω να προσφέρω και εγώ κάτι.

Γεια σας ειμαι ο Παύλος απο Κεφαλλονιά, με ενδιαφέρει περισσότερο η σκοποβολή με αεροβόλα.

΄Καλησπερα στην παρεα.Ειμαι ο Σταυρος απο Αθηνα. Λατρης του κυνηγιου και του πηλινου στοχου.
Δυστυχως λογω ελλειψεως χρονου κυνηγαω μονο με τη σκεψη το τελευταιο διαστημα.
Χαιρομαι που ειμαι στην οικογενεια σας και ειμαι σιγουρος οτι εχω να παρω πολλα απο την εμπειρια και το μερακι σας

Γεια σας και από έμενα , έχει κάπου 1,5 χρόνο που παρακολουθώ το φόρουμ και μάλλον ήρθε η ώρα να πω και εγώ μια καλησπέρα .

Γειάς σας παληκάρια....Σας παρακολουθώ καιρό κ επιτέλους έκανα εγγραφή...κυνηγώ με κουρτσχααρ μόνο πουλιά....Μ αρέσουν βέβαια και ο βάλτος και το καρτέρι σε τσίχλες...Λίγο απ' όλα δηλαδή...Να μασάτε καλά να τα λέμε παιδιά...

καλημερα..Γιαννης απο Τρικαλα, 40 ετων..πιο νεος ομως στο κυνηγι δε γινεται..

Καλησπέρα, Δημήτρης φίλος των μικρών διαμετρημάτων (κυρίως 20 cal και 28 cal) και της ιδιογώμοσης.
Νίκο, Μάριε, Παύλο,Σταύρο, Κώστα,Πέτρο, Γιάννη και Δημήτρη, να σας καλωσορίσω και εγώ στη παρέα του Hunterslife.
 
Καλησπέρα, Δημήτρης φίλος των μικρών διαμετρημάτων (κυρίως 20 cal και 28 cal) και της ιδιογώμοσης.

Kαλως ηρθες Δημητρη!Τωρα θα περασεις απο Ιερα εξεταση οσο αφορα το cal20.
Ξεκινα και γραφε λεπτομεριες στα αναλογα θεματα:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top