Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Νίκο είσαι ο πιο σωστός,πρώτα δοκιμάζεις κ μετά αν σου αρέσουν αγοράζεις ποσότητα!
Εγώ μια ζωή επερνα ποσότητα απο διάφορους χωρίς να έχω δοκιμάσει πρώτα..ευτυχώς δεν έπεσα σε πατάτα..:p
Έχω φάει πατάτα πολύ.... Τηγανιτές ψητές βραστές.yel. Τώρα από φυσίγγια είμαι φορτωμένος. Αλλά αν μου πάνε θα πάρω την κούτα μου. Χαμένα δεν θα πανε;)
 
Πέρυσι έριξα τα nsi gm3 , πήγαν υπέροχα ,πολύ όμορφες τουφεκιες
Γι αυτό λέω να τιμήσω φέτος τα gm3 του Ρουμελιωτη
Ξέρουμε τιμή ; Αλλάζει στην κούτα -κούτες ;
6,10 τα gm3. Για τιμή σε ποσότητα δεν νομίζω να αλλάζει αλλά δεν χάνεις κάτι να τον πάρεις ένα τηλ.
 
Σημερα πηρα και γω κάποια κουτάκια για δοκιμή. Από 2 κουτια 32gr csb1 9αρι, 2κουτια gm3 9αρι, 2κουτια 30gr 9αρι, 1κουτι διασποράς 8αρι, 1κουτι psb 35gr 5αρι, 1 κουτί 33gr A1 6αρι και 1 κουτι 34 gr psb1 6αρι!
.very funny.
Τον ρουμελιωτη ολόκληρο δηλαδή..με έκανες άχυρα....very funny.
Καλοριχτα φίλε!
 
Σημερα πηρα και γω κάποια κουτάκια για δοκιμή. Από 2 κουτια 32gr csb1 9αρι, 2κουτια gm3 9αρι, 2κουτια 30gr 9αρι, 1κουτι διασποράς 8αρι, 1κουτι psb 35gr 5αρι, 1 κουτί 33gr A1 6αρι και 1 κουτι 34 gr psb1 6αρι!
Το μονο κακο ειναι οτι γραφουν psb και εχουν csb:(
 
και εγω παρηγγειλα, αν και ριχνω ελαχιστα ,
κανω λιγα περπατητα στη τσιχλα.
8 ευρω περυσι πληρωσα τσιχλοφυσιγγο,της τελευταιες ημερες:mad:
ναι να υποστηριξουμε βιοτεχνες ,που πουλανε αξιολογα φυσιγγια ,σε λογικες τιμες.
και για τη μπεκατσα τερμα
οι φιρμες ,υπαρχη βιοτεχνης που φτιαχνη πραγματικο φυσιγγι με μαλινη ταπα ,με 30 τοις εκατο κατω στη τιμη
απο ιταλους και αλλους πουσου πουλανε χαρτοπολτο για μαλλινη ταπα.
Και ποιος βιοτέχνης είναι αυτός παρακαλώ???
 
Back
Top