Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

καλησπέρα στην διαχείριση!
θα μπορούσαμε να έχουμε τα όλα μικρά εικονίδια (φάτσες κτλ) στην αρχή των επιλογών και όλα μαζεμένα?
δηλαδή όπως ήταν και παλαιότερα πριν εμπλουτιστεί με τα νέα κινούμενα
προσωπικά το βλέπω ποιο βολικό μιας που τα μικρά τα χρησιμοποιούμε ποιο συχνά ! ;)
 
καλησπέρα στην διαχείριση!
θα μπορούσαμε να έχουμε τα όλα μικρά εικονίδια (φάτσες κτλ) στην αρχή των επιλογών και όλα μαζεμένα?
δηλαδή όπως ήταν και παλαιότερα πριν εμπλουτιστεί με τα νέα κινούμενα
προσωπικά το βλέπω ποιο βολικό μιας που τα μικρά τα χρησιμοποιούμε ποιο συχνά ! ;)
Χρήστο είσαι ικανοποιημένος τώρα φίλε?
 
Χρήστο είσαι ικανοποιημένος τώρα φίλε?
εεεε ναι ! αυτα ειναι .. τακτοποιημένα πράγματα!
ευχαριστώ !
κάτσε να κάνω και μια πρόβα ....:D:confused::cool::eek:o_O:(:mad::oops::rolleyes::):p;).yel. χαχαχαχ

οοοοοπ που πήγε εκείνη η φάτσα που 'σκεφτόταν' και έξυνε την κεφάλα της ??
 
εεεε ναι ! αυτα ειναι .. τακτοποιημένα πράγματα!
ευχαριστώ !
κάτσε να κάνω και μια πρόβα ....:D:confused::cool::eek:o_O:(:mad::oops::rolleyes::):p;).yel. χαχαχαχ

οοοοοπ που πήγε εκείνη η φάτσα που 'σκεφτόταν' και έξυνε την κεφάλα της ??
Τελικα,εφτασε σε συμπερασμα και σταματησε τις σκεψεις!:rolleyes::):D:cool:
 
εεεε ναι ! αυτα ειναι .. τακτοποιημένα πράγματα!
ευχαριστώ !
κάτσε να κάνω και μια πρόβα ....:D:confused::cool::eek:o_O:(:mad::oops::rolleyes::):p;).yel. χαχαχαχ

οοοοοπ που πήγε εκείνη η φάτσα που 'σκεφτόταν' και έξυνε την κεφάλα της ??
Δεν έχω ιδέα..μιλάμε έχω τρελαθεί. Δεν ξέρω πού πήγε... think
 
Μιας και ολοι Ζητάνε χαρες απο τη διαχειρηση να ζητησω και εγω. Μηπως γίνεται να μου δανεισετε κανενα ψιλο;   .yel..yel..yel..sarcastic..sarcastic..sarcastic..very funny.
Σιμιγδάλι%20ψιλό%20Μύλοι%20Κρήτης%20500γρ.jpg

Σε καλή μεριά φίλος
 
Δεν ξέρω αν είναι εδω η κατάλληλη ενότητα αλλα θα ήθελα να προτείνω στα παιδιά να ξαναδούν το θέμα του like και τι ακριβώς προσφέρει.μηπως θα ήταν καλύτερο για όλους να μην υπάρχει? Έτσι κι αλλιώς εδώ δεν είναι θέμα ποιος θα πάρει το χειροκρότημα αλλά η ανταλλαγή γνώσεων και αποψεων
 
To θεμα του like ειναι οτι θα γλυτωνε το καθε νημα με ανουσια ποστ, εφοσον οσοι απλα συμφωνουσαν με μια γνωμη, απλα θα το εδειχναν με αυτο τον τροπο, αντι για φατσουλες, και αλλα εικονακια που απλα γεμιζουν τα post counts. Οπως και με ολα τα πραγματα ομως, υπαρχει η καλη και η κακη χρηση, και περισσοτερο με νοιαζει καποιος τι γραφει, παρα αν μου κανε like ή οχι
 
Το like για μένα δείχνει επικροτηση στα γραφόμενα κάποιου ώστε να μην γεμίζει το κάθε θέμα με ίδια μηνύματα από όλους. Μου κάνει εντύπωση όταν γίνεται συζήτηση με δύο η παραπάνω γνώμες και βλέπω like από ίδια άτομα σε όλες τις απόψεις. Ελπίζω ότι δεν έχουμε γίνει fb ώστε κάποιοι να γράφουν και να τρέφονται μόνο από τα like...
 
Back
Top