Έκθεση 2018 Κυνηγεσία

Και με αρκετή τύχη θα έλεγα ...;)
Με πολύ τύχη ;) 50% κάτω

Πως φαινεται ο λαγας! Πορτοκαλί γιλεκο, ενα μαχαιρι και μια απλη βεργα καθότι εχει benelli!
Ενα απο τα ελαχιστα κυνηγια που ακομα αντιστεκεται στο συγχρονο marketing

Να σαι καλά φίλε μου
 
Πηγα και εγω την Παρασκευή για πρωτη φορα σε εκθεση κυνηγιου για να μου ξαναερθει λιγο η τρελα και ηταν πολυ ωραια.Πηρα και ενα ζευγαρι αρβυλα garsport ενα 100αρι εφαγα και χαλβα φαρσαλων επωμισα και τα οπλα και εφυγααdrive car
 
Ας μην γελιόμαστε, με ξεφτιλισμένο το αγοραστικό κοινό, δεν υπάρχει και δεν θα υπάρξει καμία έκθεση.
Θα κλείσουν αντιπροσωπείες και θα λουστούν οι ...τεχνοκράτες, τις φιλελευθερες επιλογές τους για μια αγορά των 600 και 400€ σε μισθούς, που δεν μπορεί να "αντέξει" περισσότερα.
Υπομονή κάνα δύο χρονάκια ακόμα....!
+ τα τρελά ενοίκια χώρου που ζητάνε οι διοργανωτές.
Ήξερα από πολύ νωρίς,ότι δεν θα υπήρχε κανείς από τους "μεγάλους" για τον Καρασσαβιδη ήξερα ότι θα κατέβει και έτσι είπα δεν χάνω τίποτα,χάσιμο χρόνου είναι φέτος και την έκανα για το νησί. Και τις προσκλήσεις που είχα,τις χάρισα σε έναν συνάδελφό μου.
 
Πρώτος πρώτος ο άσπρομαλλης πρόεδρος βλέπω... .yelling.
Καλή αρχή

Όσο και να σας φανεί περίεργο μας έκανε απίστευτο ποδαρικό .pop.

Ωραία παρέα, βάλτε πράμα

Ακολουθεί φωτορεπορτάζ .sarcastic.

Νικο στα ποιο ευχάριστα της έκθεσης η παρέα με τα παιδιά απ την Κρήτη. Ήπιαμε τις ρακές μας και μετα πήγαμε και για προβατίνα σε γνωστό μαγαζί στα καλύβια .my man.

στα ευχάριστα της βόλτας μου η γνωριμία μου με τον Σταμάτη (sam13)και η συνάντηση μετά από πολύ πολύ καιρό με τον καλό μου φίλο Πάνο(hunter):)

Μάκη χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά και σε ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια να πετύχουμε καλύτερη τιμή ;);)

Από όπλα δεν επώμισα ΚΑΝΕΝΑ για 1η φορά .fff.
για αρκετή ώρα που κάθησα στο HOBBI ενδιαφέρον από πολλούς για την maxus one
είδα και την sbe3(αυτή πρέπει να ήταν)στα χέρια καποιου επισκέπτη αλλά δεν μου έκανε κλικ....ίσως γιατί είναι όπλο που δεν μου ταιριάζει για το κυνήγι που κάνω :)
Κρύβε λόγια ha haaa

Υπήρχε καποιος κατασκευαστης φυσιγγιων που ομως να μην ηταν ταυτοχρονα αντιπροσωπος και σε καποια εταιρια οπλων?

Μόνο τα τζορνταν Τάσο

λες την crio που ήταν στ αριστερά του οπλοβαστού;;;;; την πήρε το μάτι μου και όντως ήταν χαρτί :)

Και η δικιά μου κριο χαρτί είναι.... Αλλά θα φύγει .my man.

Δεν υπάρχει όπλο που να μην μου αρέσει :)
Ωραίο είναι, αυτό έλειπε :cool:

Άσε Γιώργο έχουμε θέμα .sarcastic.
 


Κάναμε και κάτι Τελευταία ψώνια, σε πολύ καλή τιμή μάλιστα. Γιατί πάνω από όλα είμαστε Έλληνες.



Ο σκουφος δώρο του προέδρου...
Καλοφορετα Σταμάτη!ο κερβερος είναι??.yelling.

Μόνο τα τζορνταν Τάσο
Παρε ενα semi να μου πεις κ εσύ την γνώμη σου..
Τα κατασκευάζουν οι ειδικοι,τα χρησιμοποιούν οι σπεσιαλίστες...my man.ha haaa.sarcastic.
 
Νικο στα ποιο ευχάριστα της έκθεσης η παρέα με τα παιδιά απ την Κρήτη. Ήπιαμε τις ρακές μας και μετα πήγαμε και για προβατίνα σε γνωστό μαγαζί στα καλύβια .my man.
Να σου πω ζήλεψα λίγο που δεν κατάφερα να έρθω αλλά δεν με βόλευαν οι ημερομηνίες. Θέλω να φτιάξω τα δόντια στον μαστροΓιαννη. .sarcastic.
 
Καλοφορετα Σταμάτη!ο κερβερος είναι??.yelling.


Παρε ενα semi να μου πεις κ εσύ την γνώμη σου..
Τα κατασκευάζουν οι ειδικοι,τα χρησιμοποιούν οι σπεσιαλίστες...my man.ha haaa.sarcastic.

Χαχαχαχχα Ναι ναι ο κερβερος είναι .sarcastic.

Να σου πω ζήλεψα λίγο που δεν κατάφερα να έρθω αλλά δεν με βόλευαν οι ημερομηνίες. Θέλω να φτιάξω τα δόντια στον μαστροΓιαννη. .sarcastic.

Δεν πειράζει φίλε του χρόνου ;)
Άντε καλή απονεύρωση εύχομαι .sarcastic.
 


Ένα παλιοτουφεκο .sarcastic.



Ένα άλλο παλιοτουφεκο .sarcastic.



Σαν πολλά παλιοτουφεκα μαζεύτηκαν .shoot..shoot.
Αφού δεν ήταν η Beretta εκεί τι περιμένεις .yelling..sarcastic..


Καλύτερος φυλής το Σάββατο 31/3/2018




Καλύτερος φυλής την Κυριακή 1/4/2018



Με τον αγαπητό κόουτς



Gian Carlo Bosio
Μπράβο σου Σταμάτη που ασχολείσαι με την εθνική μας φυλή, κάτι τέτοιο χρειάζεται για να πάει μπροστά νέους ανθρώπους με όρεξη για να διαδοθεί και στο εξωτερικό κάποτε.
 
Αφού δεν ήταν η Beretta εκεί τι περιμένεις .yelling..sarcastic..



Μπράβο σου Σταμάτη που ασχολείσαι με την εθνική μας φυλή, κάτι τέτοιο χρειάζεται για να πάει μπροστά νέους ανθρώπους με όρεξη για να διαδοθεί και στο εξωτερικό κάποτε.

θου κυριε φυλακη το στοματι μου. Να μείνει μεταξύ μας Κωνσταντίνε αλλά επωμισα και ένα μπερεττα .smashfrak.



Προς το παρόν υπάρχει μόνο στην Ελλάδα και λίγα σκυλιά στην Φιλανδία και μερικά στην Αμερική ;)
 
Back
Top