Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

20180312_221012.jpg
αυτο το skeet τις berettas ξερει κανεις πιο ειναι το αμερικανικο η το ευρωπαικο?
 
Βλέποντας τα δαχτυλιδια του sss το συγγεκριμενο δεν εχει καμια διαφορα το κλασικο ανακοντα. Αυτο γιατι ημουν κι εγω καιρο σε προβληματισμο, λογο της αναγραφης των συσφιξεων στα συγγεκριμενα, μηπως απεδιδαν αυτο που αναγραφουν. Μπορουν να κοσμισουν ενα καλο ποζε ή να τα ξεχωριζεις στην τσεπη πανω στην αλλαγη. Τιποτα αλλο;)
 
Αυτό για ροζ φαίνεται παίζει να Ναι αμερικανικό ο Άρης αν θυμάμαι καλα είχε πει ότι είχε δοκιμάσει το κοκινο
Το κόκκινο πρέπει να είναι Παναγιώτη, το skeet usa πρέπει να έβγαινε με ροζ κολάρο στα τσοκακια της τα victory, σε skeet usa σε hp βγάζει μόνο στα μαύρα από ότι βλέπω.
http://www.berettausa.com/en-us/beretta-choke-tube-optimachoke-hp-black-edition-20mm-extended-12-ga/
 
Ψάχνω ένα τσοκ σε σύσφιξη LM για την Maxus.
Να πάω σε Carlson ή έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο;
Εγω δεν του εδοσα πολλες ευκαιριες το ειχα και το δουλεψα λιγο κυριως στην εναρξη. Μονο με τα κλασικα ειχα επιτυχιες στις αποστασεις που ηθελα. Γενικα δεν μου αρεσε
 
Να πε
Ψάχνω ένα τσοκ σε σύσφιξη LM για την Maxus.
Να πάω σε Carlson ή έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο;

Να περιμένεις να ριξεις ένα δίμηνο το οπλο σου και μετα να παρεις τσοκ εκει που ποναει, αν ποναει το οπλο σου..
Ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτίσαμε ;)
 
Ψάχνω ένα τσοκ σε σύσφιξη LM για την Maxus.
Να πάω σε Carlson ή έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο;
anaconda short range για μένα είναι μονόδρομος έχοντας εμπειρίες από briley,carlson,seminole στον συγκεκριμένο αυλό :)
όλα έκαναν πολλή καλή δουλειά το anaconda κάνει αυτό που θέλω ;)
 
Να πε


Να περιμένεις να ριξεις ένα δίμηνο το οπλο σου και μετα να παρεις τσοκ εκει που ποναει, αν ποναει το οπλο σου..
Ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βαφτίσαμε ;)

Αφού με ξέρεις ρε φίλε έχω μανία με αυτά..sarcastic.

Το 3 μαμά δεν σου κάνει; Inv+ φοράει;

Γιωργάρα δεν το έχω ρίξει ακόμα απλά το LM είναι μια σύσφιξη που μου αρέσει πολύ για αυτό ψάχνομαι.
Ναι Invector Plus φοράει.
 
Εγω δεν του εδοσα πολλες ευκαιριες το ειχα και το δουλεψα λιγο κυριως στην εναρξη. Μονο με τα κλασικα ειχα επιτυχιες στις αποστασεις που ηθελα. Γενικα δεν μου αρεσε

Σε ευχαριστώ Μάριε..shake hands.

anaconda short range για μένα είναι μονόδρομος έχοντας εμπειρίες από briley,carlson,seminole στον συγκεκριμένο αυλό :)
όλα έκαναν πολλή καλή δουλειά το anaconda κάνει αυτό που θέλω ;)

Μάκη η γνώμη σου μετράει πολύ και θα το έχω στο νου μου.;) .shake hands.
 
Αντε αφου κανω που κανω δοκιμες πες μου με τι φυσιγγι θες να κανω δοκιμη αυριο. Τουλαχιστον θελω να κανω το κλασικα
Μην ασχολείσαι με φυσίγγια αυριο.Βαλε F τσοκ και βαρα με οτι μάρκα να ναι στα 15μ και ασε τα υπόλοιπα. .sarcastic.
 
Back
Top