To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλως σας βρηκα και εγω HUNTERS ειμαι ο ηλιας απο γαλατσι οταν δεν δουλευω ( χαχαχαχαχα) παω κυνηγι και σκοπευτηριο....ενα μεγαλο ευχαριστω για τις απαντησεις σας σε αλλο ποστ που εκανα....(ισως το καλυτερο forum για κυνηγι και σκοπευτηριο!!!!
 
Καλημέρα σε όλη την ομάδα είμαι ο Γιάννης από Κέρκυρα 43 χρόνων , ασχολούμαι με το κυνήγι μπεκατσας - τσίχλας - κοτσύφια, και κυνηγάω με Benelli Montelfetro Becaccia και Benelli S 90
Γιάννη συντοπίτη καλώς ήρθες στη παρέα του Hunterslife. Που μένεις Γιάννη; στη πόλη ή σε χωριο;

Καλως σας βρηκα και εγω HUNTERS ειμαι ο ηλιας απο γαλατσι οταν δεν δουλευω ( χαχαχαχαχα) παω κυνηγι και σκοπευτηριο....ενα μεγαλο ευχαριστω για τις απαντησεις σας σε αλλο ποστ που εκανα....(ισως το καλυτερο forum για κυνηγι και σκοπευτηριο!!!!
Ηλία καλώς ήρθες στη παρέα μας.
 
Καλος σας βρηκα... ειναι καλη φαση να ξερεις οτι μιλας με ανθρωπους που εχουμε ολοι την ιδια τρελα.... Σαββατο πρωι λεω να αριβαρω για μαλακασα να σπασω κανενα πιατακι οποιος εχει ορεξη ερχεται παρεα..
Μάλλον εκεί θα ήμαστε για μια μακροσκελή συγκριτική δοκιμή....:cool:
 
Καλημέρα σε όλη την ομάδα είμαι ο Γιάννης από Κέρκυρα 43 χρόνων , ασχολούμαι με το κυνήγι μπεκατσας - τσίχλας - κοτσύφια, και κυνηγάω με Benelli Montelfetro Becaccia και Benelli S 90
Καλώς ήρθες Γιάννη!
Καλως σας βρηκα και εγω HUNTERS ειμαι ο ηλιας απο γαλατσι οταν δεν δουλευω ( χαχαχαχαχα) παω κυνηγι και σκοπευτηριο....ενα μεγαλο ευχαριστω για τις απαντησεις σας σε αλλο ποστ που εκανα....(ισως το καλυτερο forum για κυνηγι και σκοπευτηριο!!!!
Καλώς και τον Ηλία!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top