Τουρκικά όπλα

Και που να δεις τι αλλο εχει. Καννες πχ απο την Carlson για οτι οπλο θελεις. Τσοκ θα ακολουθησουν οπου να ειναι. Η Τουρκια εκμεταλλευεται την απουσια της Κινασ σε αυτο τον τομεα, οι κινεζοι φοβουνται να φτειαξουν οπλα μην πανε στα χερια του κοσμου και επαναστατησουν
Παυλο εχουν αρχισει και βαζουν τετοιες καννες ή απλα το εφερες σαν παραδειγμα. Το αλλο κακο με τα τουρκικα ειναι οτι τα μαμα τσοκακια ειναι για τον φουτσο και οτι δεν ειναι συμβατα με π.χ. Beretta - benelli
 
Παυλο εχουν αρχισει και βαζουν τετοιες καννες ή απλα το εφερες σαν παραδειγμα. Το αλλο κακο με τα τουρκικα ειναι οτι τα μαμα τσοκακια ειναι για τον φουτσο και οτι δεν ειναι συμβατα με π.χ. Beretta - benelli

Toλι η Carlson φτειαχνει ηδη στην Τουρκια aftermarket καννες για Benelli και Remington. Mαλιστα η τελευταια ειναι χρωμιωμενη σε αντιθεση με την αμερικανικη
original. Για τα τσοκακια εχεις απολυτο δικιο, αλλα περιμενω οτι εταιρειεσ τσοκ θα κανουν και αυτο το βημα εκει. Εδω σου βαζω ενα αρθρο με τις εντυπωσεις καποιου που χρησιμοποιησε τετοια καννη, τα συν και τα πλην

ofigunandgame.com/added-versatility-part-i-carlsons-aftermarket-replacement-barrel-for-the-benelli-nova/
 
Recta Kithaironas.....
Την εχει δοκιμασει καποιος?
Ατσαλινη βαση,αχρωμιωτη κανη με πιστοποιηση και σφραγιδες δοκιμης,αντιγραφη της 1100
ΑΛΛΑ ... Τουρκικο...
Στα πολυ θετικα τα 99 ευρω τιμη.
Έχω διαβάσει ότι πεθαίνει στις εμπλοκές ακόμα και με συχνό καθαρισμό μετά από κάποια φυσίγγια, βρώμικο σύστημα λειτουργίας
 
Με 99 ευρω δεν περιμενα να παρω κατι διαφορετικο :):):)
Θα την δω στην πραξη και θα ενημερωσω...
Άμα είναι να γίνει το όπλο μονόκαννο στην πράξη και βαρύ όπως είναι, βάζεις άλλα τόσα και παίρνεις ένα κανονικό μονόκαννο Baikal :)
 
Recta Kithaironas.....
Την εχει δοκιμασει καποιος?
Ατσαλινη βαση,αχρωμιωτη κανη με πιστοποιηση και σφραγιδες δοκιμης,αντιγραφη της 1100
ΑΛΛΑ ... Τουρκικο...
Στα πολυ θετικα τα 99 ευρω τιμη.
http://w2.isolservers.org/article.asp?AID=4414
εδώ μια κριτική...
 
Σε μια επίσκεψη μου στα βαθει της Τουρκίας με τελικό προορισμό την Τραπεζούντα πήγα σε δυο καταστήματα ψάχνωντας να βρω τιποτα σχετικά με την Ιδιογομοση το ένα ήταν μικρό μαγαζί το αλλο πολυ μεγάλο. Η καταστηματάρχες ήταν πολυ φιλική μαζι μου και πολυ πρόσχαρη ο ένας μάλιστα ήταν κρυπτοχριστιανος. Μιλήσαμε αρκετά και μου έδειξε εξερετα πλάγιοκανα μοναδικής ποιότητας Παντελος άγνωστα σε εμάς απο θέμα μάρκας. Αυτα που εισάγονται εδώ δεν τα είχαν στα καταστήματα τους και δεν τα είχαν σε καμία υπολήψει. Όταν τους είπα ποσό πουλιούνται στην Ελλάδα γέλαγαν και με ρώτησαν αν υπάρχουν πελάτες που τα αγοράζουν αυτα τα όπλα. Η συντριπτική πλειοψηφία τον Τούρκων κυνηγων προτιμά το πλαγιοκανω και μετά τα αυτόγεμη με προβάδισμα τα Μπενελι.
 
Χθες παρελαβα την recta kithaironas.. 99 ευρω, 3 τσοκ με κλειδί, πλαστικη βαλίτσα, ακριβές αντιγραφο της remington 1100.
Σε δοκιμή έριξε σερι περίπου πενήντα φυσιγγια διαφόρων γραμμαρίων χωρίς εμπλοκη...
Ξύλα πολύ χαμηλής ποιότητας, ατσάλινη με ματ βαφη που γρατζουνιζεται για πλάκα, ελαφρώς μπροστοβαρη , μηδενικο κλωτσήμα
Σαν να ρίχνεις με αεροβολο.
Θα ακολουθησει δοκιμη σε χαρτονι
 
Χθες παρελαβα την recta kithaironas.. 99 ευρω, 3 τσοκ με κλειδί, πλαστικη βαλίτσα, ακριβές αντιγραφο της remington 1100.
Σε δοκιμή έριξε σερι περίπου πενήντα φυσιγγια διαφόρων γραμμαρίων χωρίς εμπλοκη...
Ξύλα πολύ χαμηλής ποιότητας, ατσάλινη με ματ βαφη που γρατζουνιζεται για πλάκα, ελαφρώς μπροστοβαρη , μηδενικο κλωτσήμα
Σαν να ρίχνεις με αεροβολο.
Θα ακολουθησει δοκιμη σε χαρτονι
Καλορίζικη να είναι και τυχερή. Βάλε μας καμιά φώτο να πάρουμε μάτι. Δίνει εγγύηση ο αντιπρόσωπος;
 
Καλορίζικη να είναι και τυχερή. Βάλε μας καμιά φώτο να πάρουμε μάτι. Δίνει εγγύηση ο αντιπρόσωπος;
Μου είπε πως σταματάει πλέον τις αγοραπωλησιες οπλων και πυρομαχικών γιαυτό και η τοσο χαμηλη τιμή.
Για εγγύηση έχει 3 χρόνια
Φώτο προσεχως ;)
 
Χθες παρελαβα την recta kithaironas.. 99 ευρω, 3 τσοκ με κλειδί, πλαστικη βαλίτσα, ακριβές αντιγραφο της remington 1100.
Σε δοκιμή έριξε σερι περίπου πενήντα φυσιγγια διαφόρων γραμμαρίων χωρίς εμπλοκη...
Ξύλα πολύ χαμηλής ποιότητας, ατσάλινη με ματ βαφη που γρατζουνιζεται για πλάκα, ελαφρώς μπροστοβαρη , μηδενικο κλωτσήμα
Σαν να ρίχνεις με αεροβολο.
Θα ακολουθησει δοκιμη σε χαρτονι
καλοτουφεκο-καλoριζικο Κωστα!! 99 ευρω ε? αυτη ειναι τιμη! τι γαμ......κα πληρωνουμε στα οπλα δεν λεγεται..εδω ακουσα οτι το 692 βγαινει απο το εργοστασιο και στοιχιζει 300 ευρω στη beretta..βλεπω μεγαλη ανοδο στα τουρκικα οπλα και εχω διαβασει απο πολλους οτι εχουν κανες φαρμακι.
 
καλοτουφεκο-καλoριζικο Κωστα!! 99 ευρω ε? αυτη ειναι τιμη! τι γαμ......κα πληρωνουμε στα οπλα δεν λεγεται..εδω ακουσα οτι το 692 βγαινει απο το εργοστασιο και στοιχιζει 300 ευρω στη beretta..βλεπω μεγαλη ανοδο στα τουρκικα οπλα και εχω διαβασει απο πολλους οτι εχουν κανες φαρμακι.
Με 99 ευρω ούτε αεροβολο δεν παιρνεις...
Σε συνδιασμο με το ότι οι κάννες έχουν σφραγίδες δοκιμης ξεπερασα το ότι ειναι τουρκικό και την πήρα...
 
Χθες παρελαβα την recta kithaironas.. 99 ευρω, 3 τσοκ με κλειδί, πλαστικη βαλίτσα, ακριβές αντιγραφο της remington 1100.
Σε δοκιμή έριξε σερι περίπου πενήντα φυσιγγια διαφόρων γραμμαρίων χωρίς εμπλοκη...
Ξύλα πολύ χαμηλής ποιότητας, ατσάλινη με ματ βαφη που γρατζουνιζεται για πλάκα, ελαφρώς μπροστοβαρη , μηδενικο κλωτσήμα
Σαν να ρίχνεις με αεροβολο.
Θα ακολουθησει δοκιμη σε χαρτονι
Εχω το ιδιο οπλο εγω το πηρα 199 ευρω και πηρα και μια κανη εχτρα μπωρω να σου πω με βεβαιωτητα οτι οτι η τουφεκια πεζει να ειναι και καλητερη απο τη 1100 που εχω εμενα μου κανει και καποιες εμπλοκες και της αλαξα το ελατηριο επαναταξης και στάματησε τη δευρερη κανη μαλων θα μπει σε μπενελη, το εχουν κανει ακομα δυο ατομα και ειναι υπερ εχαρηστημενει τα τσοκ ομως ειναι τα invector και δεν τεριαζουν με τα ρεμι
 
Back
Top