Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο τελευταιος καταλογος dynamic-fly target που πηρα πριν κανενα διμηνο απο το μαγαζι και τον ειχε φερει τοτε απο οτι μου ειπε:

2QEdCsa.jpg

EC1Z4Ut.jpg

nJUmihD.jpg

psELULo.jpg
 
Τέρμα κάτω αριστερά δίπλα στα tordo της cheddite.

Μπράβο πάντως στα κυνηγομαγαζα σας μεγάλη ποικιλία και από ότι έχετε αναφέρει παιδιά και οι τιμές τούς πολύ καλύτερες από τις Αθήνας.
Με την πρώτη ευκαιρία Γιάννη θα ήθελα να μάθω τιμές για τα φυσίγγια cal 20.
Ναι Κωσταντινε εννοειται οτι θες! Μολις ξαναπαω.
 
Γιαννη πως κ δεν σηκωσες τα πυρκαλ σουπερ??.sarcastic.
Για να δω τι παρατηριτηκοτητα εχεται..οποιος μου βρει που ειναι κρυμμενο ενα κουτι Μαπακης (στην τριτη φωτο με τα ψιλα )θα τον παραδεχτω..
.my man..sarcastic.
Δεν εννοω το τεταρτο αριστερα πανω- πανω διπλα στο επετειακο tordo..Για ψαξτε με προσοχη...sarcastic.
Χονδρα super ειχε εκει,στο αλλο μαγαζι εχει ψιλα..Τασο
εχω παρει τα wolf προσφορα 5 ευρω και πηρα και μερικα κουτια τα 34αρια wolf τα μαυρα με mb36 ,θεριζαν προχθες που τα εριξα σαν τα πυρκαλ! Οταν τα ριξω ισως παρω μου εχει φυλαξει!
 
Εγώ έτσι και μπω σε αυτό το μαγαζί θα γυρίσω άφραγκος! .sarcastic.
Εγω του εχω δωσει 4-5 χιλ ευρω μονο το blaser ειχε 3100€..ειναι καλος.τον παω.να φανταστεις απο ολα τα φυσιγγια που εχει τα πουλαει και κομματι-κομματι..παω και πινω καφε αρκετα συχνα και ξεκ.........νω!!
Οτι οπλο θες το βλεπεις οση ωρα θες το λυνεις..ειναι καλος δεν παιζεται..
 
Γιαννη πως κ δεν σηκωσες τα πυρκαλ σουπερ??.sarcastic.
Για να δω τι παρατηριτηκοτητα εχεται..οποιος μου βρει που ειναι κρυμμενο ενα κουτι Μαπακης (στην τριτη φωτο με τα ψιλα )θα τον παραδεχτω..
.my man..sarcastic.
Δεν εννοω το τεταρτο αριστερα πανω- πανω διπλα στο επετειακο tordo..Για ψαξτε με προσοχη...sarcastic.
Τάσο ανάμεσα στο Βεργίνα και το διασποράς.sarcastic..
Γιάννη μας άναψες φωτιές.Όταν κατέβω Χανιά στον αδερφό μου που σπουδάζει,θα την κάνω την βόλτα μου προς τα εκεί.
 
Τάσο ανάμεσα στο Βεργίνα και το διασποράς.sarcastic..
Γιάννη μας άναψες φωτιές.Όταν κατέβω Χανιά στον αδερφό μου που σπουδάζει,θα την κάνω την βόλτα μου προς τα εκεί.
Θα μου στείλεις μήνυμα να βρεθούμε.να πάμε και εκεί.μην διστάσεις.
 
να σαι καλά Νικόλα
προς αποφυγή λάθους το όπλο είναι αγορά καλού μου φίλου :)

Ο τελευταιος καταλογος dynamic-fly target που πηρα πριν κανενα διμηνο απο το μαγαζι και τον ειχε φερει τοτε απο οτι μου ειπε:

2QEdCsa.jpg

EC1Z4Ut.jpg

nJUmihD.jpg

psELULo.jpg
Τα Winter δεν υπάρχουν ή εγώ δεν τα βλέπω;
 
Τάσο ανάμεσα στο Βεργίνα και το διασποράς.sarcastic..
Παρα το πολυ νεαρο της ηλικιας σου δειχνεις να ξερεις πολλα..Ευγε νεε μου...shake hands.
Τα Winter δεν υπάρχουν ή εγώ δεν τα βλέπω;
Ουτε τα "Επιλεκτον"...sarcastic.
 
Ο τελευταιος καταλογος dynamic-fly target που πηρα πριν κανενα διμηνο απο το μαγαζι και τον ειχε φερει τοτε απο οτι μου ειπε:

2QEdCsa.jpg

EC1Z4Ut.jpg

nJUmihD.jpg

psELULo.jpg

Γιάννη μια χάρη θέλω όταν μπορέσεις και ξαναπας. Σε τι τιμή δίνει τα premier; Ευχαριστώ
 
Εγω του εχω δωσει 4-5 χιλ ευρω μονο το blaser ειχε 3100€..ειναι καλος.τον παω.να φανταστεις απο ολα τα φυσιγγια που εχει τα πουλαει και κομματι-κομματι..παω και πινω καφε αρκετα συχνα και ξεκ.........νω!!
Οτι οπλο θες το βλεπεις οση ωρα θες το λυνεις..ειναι καλος δεν παιζεται..
Ετσι παω και γω πανω στο Θοδωρη οταν περναω, και μιλαμε για γομωσεις. Στο κατω μαγαζι δεν περναω ειναι εκτος δρομου
 
Γιάννη στα Χανιά είναι το μαγαζί;
Πόσο δίνει το Hi brass load της Federal;
Καλημέρα και απο δω! Νικόλα δεν ξέρω τιμή θα το δω και θα σου πω.ωραιο φυσίγγι αυτό.πολυ μαλακό.
Τα Winter δεν υπάρχουν ή εγώ δεν τα βλέπω;
Χρήστο δεν φαίνεται να τα έχει στον κατάλογο,αλλα νομίζω βγαίνουν.
 
Γιάννη μια χάρη θέλω όταν μπορέσεις και ξαναπας. Σε τι τιμή δίνει τα premier; Ευχαριστώ
Ναι θα σου πω μόλις ξαναπάω.γυρω στο 13αρι απο ότι θυμάμαι αλλα θα σου πω σίγουρα όταν πάω.
Παιδια αυτο το μαγαζι ποιο ειναι?
Και καποιο τηλ επικοινωνιας?
https://www.facebook.com/Creta-psilika-kinigetika-1779589532352001/
2821079078
 
Οργανωμένο το καταστημα βλεπω..Λιγο απο ολα..
Ξερουμε αν κανει αποστολες σε ολη την Ελλαδα η περιορίζεται μονο Κρητη?
Τασο δεν ξέρω αν στέλνει Πανελλαδικά πράγματα.e-shop δεν έχει πάντως.
 
Μεγάλη ποικιλία Γιάννη, αν δεν κάνω λάθος βλέπω και τα NIKE τα transarent, Ευριπο θέλουμε δοκιμή.

Kωνσταντινε κι εγω τα ψαχνω σαν τρελλος αυτο, νομιζω τα μονα που ερχονται Ελλαδα ειναι τα κλασσικα NIKE και αυτα νομιζω πως βλεπω εκτος κι αν θελω πλεον γυαλια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top