Cal.20

Φίλοι μου καλησπέρα σας... Σας έχω ένα νέο... Σε λίγες ημέρες θα έχω άλλο ένα εικοσάρι... Το SPR 310 ... Είναι το σούπερ ποζέ της Baikal που το έβγαζε για τη Remington...

Καλορίζικο φίλε με πολλές και ωραίες τουφεκιές.
Πόσο βάρος έχει το όπλο;
 
Φίλοι μου καλησπέρα σας... Σας έχω ένα νέο... Σε λίγες ημέρες θα έχω άλλο ένα εικοσάρι... Το SPR 310 ... Είναι το σούπερ ποζέ της Baikal που το έβγαζε για τη Remington...
Καλορίζικο και καλότυχο φίλε! Ελπίζω να το ευχαριστηθείς :)
 
Φίλοι μου καλησπέρα σας... Σας έχω ένα νέο... Σε λίγες ημέρες θα έχω άλλο ένα εικοσάρι... Το SPR 310 ... Είναι το σούπερ ποζέ της Baikal που το έβγαζε για τη Remington...
Καλοντούφεκο να ειναι, περιμένουμε φώτο όταν με το καλό έρθει στα χέρια σου.
 
Φίλοι μου καλησπέρα σας... Σας έχω ένα νέο... Σε λίγες ημέρες θα έχω άλλο ένα εικοσάρι... Το SPR 310 ... Είναι το σούπερ ποζέ της Baikal που το έβγαζε για τη Remington...
Καλορίζικο κάλο ντουφεκο να το χαρεί φίλε,φανατικός με το 20 πλέων,.shake hands. αναμένουμε φώτο;)
 
Δεν το αλλάζω το 20άρι με τπτ!!
Αυτό ξαναπεστο Κώστα και γω μαζί σου με 1000 .
Τσιχλοεποχη τώρα και με έχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου που είμαι μακριά, έχω μαζέψει ένα σωρό φυσίγγια γιαυτο το διαμετρημα και μόνο και πότε πότε τους ριχνω μια ματιά για να ξαλαφρωνω και για να φεύγει το στρες. Δύο ιταλικά φυσιγγακια σε νο 9 που προορίζονται για τα τσιχλονια, πάντα μαρεσαν τα κοντοκαλυκα φυσίγγια για ένα παράξενο λόγο?




.hair..sex hard.Την τύχη μου .sex hard..
 
Back
Top