Baikal Team

Τα carlson's chokes για μπαικαλ ποζε αξίζουν ? Έχω ακούσει καλά λόγια...βέβαια και μετά εργοστάσιαξα δεν έχω πρόβλημα...απλά.Θέλω να φτάσω το Δίκανακι μου στο 100% της απόδοσης του...για πείτε γνώμες ?!
Gemini ported.φτηνότερα και λιγο καλυτερα
 
Τα carlson's chokes για μπαικαλ ποζε αξίζουν ? Έχω ακούσει καλά λόγια...βέβαια και μετά εργοστάσιαξα δεν έχω πρόβλημα...απλά.Θέλω να φτάσω το Δίκανακι μου στο 100% της απόδοσης του...για πείτε γνώμες ?!
Μανούλα είναι, αν σε παίρνει δες και τα έσω/έξω.!
Εγώ δεν τα βγάζω όχι μόνο από το ποζέ αλλά και από την καραμπίνα και το πλαγιόκαννο.
Για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω δουλέψει καθόλου τα μανίσια, ούτε τα gemini για να έχω μέτρο σύγκρισης...
21617583_938938589579006_2523553541962748533_n.jpg
 
Πιστεύετε ότι αξίζει το hyperporting στις κάνες τού bridal poze?? η αξίζει ολοκληρωτική ανακατασκευή στον ηηφαίστο ? Εγώ έλεγα απλά να κάνω τρύπες στις κάνες και να του πω να μου περιποίηθει τα ξύλα να είναι πιο κομψα
 
Πιστεύετε ότι αξίζει το hyperporting στις κάνες τού bridal poze?? η αξίζει ολοκληρωτική ανακατασκευή στον ηηφαίστο ? Εγώ έλεγα απλά να κάνω τρύπες στις κάνες και να του πω να μου περιποίηθει τα ξύλα να είναι πιο κομψα
λουις εννοείς Baikal; εγώ πιστεύω τα μόνα πράγματα που μπορείς να αλλάζεις σε ένα μανισιο τουφέκι είναι το κοντάκι αν δεν σου κάθεται,τα τσόκ ,το σκοπευτρο και το χρώμα.. Οποία άλλη αλλαγή κάνεις μπορεί να μην σου βγει σε κάλο.. Το όπλο φτιάχτηκε να ρίχνει όπως είναι, και να ξέρεις πάντα πώς ο κατασκευαστής ξέρει καλύτερα...αν θες να το κανείς ομορφότερο,απλά βάφεις..
 
Αν.κάνω μόνο τρύπες στις κάνες για μείωση του κλωτσιματος ?αξίζει ?βλητικα θα έχω αποτέλεσμα προς το καλύτερο η προς το χειρότερο ?
Θα εχεις λιγοτερη αναπηδηση στομιου αρα η δευτερη βολη σου ποιο διαχειρισημη. Αν βεβαια κυνηγας με οπλο στα μετρα σου και με φυσιγγια με χαμηλες ταχυτητες και μπαρ ΔΕΝ σου χρειαζεται να τρυπας κανες. Πορτινγκ που λενε και στο χωριο μου.;)
 
Δεν νομίζω εγώ απλά.θέλω να μάθω αν γνωρίζετε κατά πόσο αξίζει αυτό γτ χρησιμοποιώ και βαριά φυσιγγια το χειμώνα πχ 40 γραμμάρια στα κυνηγια μ Και κλωτσαει πολπολύ...επίσης πολλοί λένε ότι βελτιώνεται πολύ και η κατανομή με το πορτινγκ στο ποζε η στη καραμπίνα γενικά
 
Αν.κάνω μόνο τρύπες στις κάνες για μείωση του κλωτσιματος ?αξίζει ?βλητικα θα έχω αποτέλεσμα προς το καλύτερο η προς το χειρότερο ?
Εναλασομενα baikal mp27em
γιατί δεν δοκιμάζεις πρώτα τσοκ με οπες εκτόνωσης; εγώ έχω το Σπόρτινγκ με πορτινγκ και το δισκάνδαλο χωρίς πορτινκγ, και τα δυο το ίδιο σκοτώνουν δεν βλέπω κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Το πρόβλημα το είδα όταν άλλαξα κοντακι (αριστερό Μόντε Κάρλο) και μηδενιστηκε το ομπροστόβαρο..έβαλα μια βάση και φακό και το πρόβλημα λύθηκε.. :)
 
Να τ
γιατί δεν δοκιμάζεις πρώτα τσοκ με οπες εκτόνωσης; εγώ έχω το Σπόρτινγκ με πορτινγκ και το δισκάνδαλο χωρίς πορτινκγ, και τα δυο το ίδιο σκοτώνουν δεν βλέπω κάποια ιδιαίτερη διαφορά. Το πρόβλημα το είδα όταν άλλαξα κοντακι (αριστερό Μόντε Κάρλο) και μηδενιστηκε το ομπροστόβαρο..έβαλα μια βάση και φακό και το πρόβλημα λύθηκε.. :)
Το κοντακι είναι στο πρόγραμμα έτσι κι άλλιως να το φτιάξω αν και δεν έχω θέμα ιδιαίτερο...απλώς σκέφτομαι το κλωτσιμα τπτ άλλο...κάποια φόρουμ που έχω διαβάσει λένε ότι με το πορτινγκ στις κάνες δεν έχει καμία σχέση το κλωτσιμα σε σχέση με χωρίς πορτινκγ...για baikal μιλάμε πάντα...αξίζει λέτε μαζί.με το κοντακι και τη πάπια που θα φτιάξω να κάνω και τρύπες ?
 
Back
Top