Λύκος

Σε καποιες περιοχες του Εβρου μαθαινω οτι ειναι πλεον καθαρα θεμα τυχης για το αν θα γυρισεις σπιτι με το σκυλο σου αφου βγειτε για κυνηγι... Τα κρουσματα ειναι ανησυχητικα παρα πολλα...
Αρι μονο στον Εβρο
βαλε μεσα και την Αττικοβοιωτια
Κατσε σε λιγο θα περασουν δια μαγειας και κατω απο το αυλακι και τοτε .......
 
Αρι μονο στον Εβρο
βαλε μεσα και την Αττικοβοιωτια
Κατσε σε λιγο θα περασουν δια μαγειας και κατω απο το αυλακι και τοτε .......
Φιλος μου ειπε οτι εθεαθησαν και στην Διρφυ:eek:..Αν ισχυει μαλλον θα προκειται για απελευθερωσεις υβριδιων:confused:..Εχει γουστο να απελευθερωσανε γνησιους λυκους..Να περασανε μονοι τους αποκλειεται λογω γεωγραφιας..Γεγονος ειναι πως εχουν φτασει μεχρι την λιμνη Παραλιμνη εξω απο την Χαλκιδα.pop..pray to God.
 
και εμης εδω παιδες εχουμε θεμα με τους λυκους με το που αρχηζη η σεζων στον λαγο, οι λυκη ειναι ειδη χαμηλα και μωλις ακουσουνε κουδουνακι κανουνε καρτερι σε μωνοπατια και ξεσκιζουνε τα σκυλια,,ειδη στην παρεαμας στον λαγο μας εχουνε φαη 3 4 σκυλια και παντα γαμωτιμου τα καλητερα,,,,στην πορεια του κυνηγιου αρχηζουνε και ανεβαινουνε πιω ψιλαααα και μετα απο εκη και περα μετραη το πωσο τυχερος θα εισαι και δεν πεσης πανωτου,,φιλαρακιμου σε μπεκατσα εχη τυχη να φερμαρη το σκυλακιτου και στα 15 μετρα να φερμαρη ο λυκος το σκυλι εισα που το πρωλαβε ριχνωνταστου 2 τουφεκιες και εφυγε,παντως ειναι παρα πωλη εξυπνως και δεν μπωρης ευκωλα να τον βαλης χεριιι,,,,, τελος εας ευχηθω να μην υπαρχουνε κρουσματα στης εξωδουσμας
 
Να κανω μια ερωτηση η αν θελετε τον δικηγορο του διαβολου....
Ηπαρχουν στην ελλαδα κεντρα εκτροφης λυκων.....??????? Η εστω υβριδιων ..........

Εγω προσοπηκα εχω ακουση για περδικες λαγους φασιανους αλλα για λυκους δεν εχω ακουσει κατι.........
 
Να κανω μια ερωτηση η αν θελετε τον δικηγορο του διαβολου....
Ηπαρχουν στην ελλαδα κεντρα εκτροφης λυκων.....??????? Η εστω υβριδιων ..........

Εγω προσοπηκα εχω ακουση για περδικες λαγους φασιανους αλλα για λυκους δεν εχω ακουσει κατι.........

Και εγώ αυτή την απορία έχω. Άντε και πες ότι ήθελαν να απελευθερώσουν. Που τους βρήκαν?
 
Να κανω μια ερωτηση η αν θελετε τον δικηγορο του διαβολου....
Ηπαρχουν στην ελλαδα κεντρα εκτροφης λυκων.....??????? Η εστω υβριδιων ..........

Εγω προσοπηκα εχω ακουση για περδικες λαγους φασιανους αλλα για λυκους δεν εχω ακουσει κατι.........
Και εγώ αυτή την απορία έχω. Άντε και πες ότι ήθελαν να απελευθερώσουν. Που τους βρήκαν?
μπορούν να τα απελευθερώσουν νόμιμα;;;;;όχι
μπορούμε να αποδείξουμε ότι τ απελευθέρωσαν;;;;όχι
μόνα τους εμφανίστηκαν;;;όχι
αν θέλεις να κάνεις κακό γίνεται εύκολα κι αθόρυβα;;;;ναι :)
 
Ευκολα και αθορυβα αλλα πως ρε ση φιλε Μακη........
Καπου καποιοι πρεπει να τους βρουν.....(ασ μην πω να τους αγορασουν).....να τους μεγαλωσουν....να τους ταισουν.......και να τους απελευθερωσουν............
Εσεις ενα σορο σχολεια τωρα μηλατε για απελευθερωση......
Τα υποληπα δεν σας μπηκαν στο μιαλο πως εγηναν......
Εμφανηζετε λοιπον ως δια μαγειας ο" Μιχαλης" και παει στα γρεβενα και αμολαει λυκους......
Τη ειναι......κουταβια που γενησε η σκυλα μου και δεν τα θελω ..........που παω στο βουνο και τα αμολαω......?????
Κατι δεν μου κολαει σε ολο αυτο..............
 
Ευκολα και αθορυβα αλλα πως ρε ση φιλε Μακη........
Καπου καποιοι πρεπει να τους βρουν.....(ασ μην πω να τους αγορασουν).....να τους μεγαλωσουν....να τους ταισουν.......και να τους απελευθερωσουν............
Εσεις ενα σορο σχολεια τωρα μηλατε για απελευθερωση......
Τα υποληπα δεν σας μπηκαν στο μιαλο πως εγηναν......
Εμφανηζετε λοιπον ως δια μαγειας ο" Μιχαλης" και παει στα γρεβενα και αμολαει λυκους......
Τη ειναι......κουταβια που γενησε η σκυλα μου και δεν τα θελω ..........που παω στο βουνο και τα αμολαω......?????
Κατι δεν μου κολαει σε ολο αυτο..............
Μιχάλη που βρέθηκαν αυτά τα ζώα;;;;
 
Back
Top