Bettinsoli Team

1shot 1 kill.sarcastic.
Πρώτη βόλτα και οι τσίχλες αφαντες, αλλά κάνοντας μια βουτιά στο πικνο πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο ένας στρουμπουλουλης κοτσιφας επεσε ξερός.......
Καλή αρχή κάναμε..sarcastic.
Πειτε ρε παιδια κανένα απογευματινό Βοιωτία μεριά που τρώω τσαμπα ταλεπορια....
 
1shot 1 kill.sarcastic.
Πρώτη βόλτα και οι τσίχλες αφαντες, αλλά κάνοντας μια βουτιά στο πικνο πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο ένας στρουμπουλουλης κοτσιφας επεσε ξερός.......
Καλή αρχή κάναμε..sarcastic.
Πειτε ρε παιδια κανένα απογευματινό Βοιωτία μεριά που τρώω τσαμπα ταλεπορια....
Στο κλειδι εχει πολυ καλο απογευματινο αλλα πρεπει να πας απο νωρις για να πιασεις καρτερι!οταν δε εχει χιονισει στην παρνηθα γινεται πολεμος!
 
Στο κλειδι εχει πολυ καλο απογευματινο αλλα πρεπει να πας απο νωρις για να πιασεις καρτερι!οταν δε εχει χιονισει στην παρνηθα γινεται πολεμος!
Ευχαριστώ Ηλία, βασικά ψαχνομουν για κάτι ποιο δυτικά, κοντα σε Ξηρονομή πχ που ειναι ποιο κοντά στο εξοχικό ;)
 
Αν χρειαστείς να βάψεις τπτ κάνες, εχω φέρει απο ανατολικό μπλοκ μια βαφή που πρέπει να είναι πολύ καλή. Μέσα στο μήνα θα την δοκιμάσω να σου πω
Να μας πεις γιατι το nx 43 μου θελει.;)
 
καλοντουφεκο και απο μενα.Εχω ενα απο οταν πρωτοβγηκαν 66 με τσοκ magETYXE και μου καθησε τελεια και δεν το αποχωριζομαι ποτε στην μπεκατσα και το ορτυκι Τελειο στις μπηχτες αν και λιγο βαρυ Δενειχα ποτε προβλημααλλα παντα γυρνωντας απο το κυνηγι το καθαριζα με ενα πανακι Θα με ενδιεφερε να δω το ελεφρυμα που θα κανεις
 
Ψήνομαι για ενα betti η το cllasic η το diamond οχι το 2001 το μετεπητα αποψεις εμπειριες θα με βοηθησουν στην επιλλογη. Εννοειται ατσαλινη βαση και νομιζω το πρωτο εχει μηχανικη σκανδαλη που την προτημω. ΑΚΟΥΩ.
Καμια αποψη;
 
1shot 1 kill.sarcastic.
Πρώτη βόλτα και οι τσίχλες αφαντες, αλλά κάνοντας μια βουτιά στο πικνο πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο ένας στρουμπουλουλης κοτσιφας επεσε ξερός.......
Καλή αρχή κάναμε..sarcastic.
Πειτε ρε παιδια κανένα απογευματινό Βοιωτία μεριά που τρώω τσαμπα ταλεπορια....
Ποιος είσαι ρε ψηλές ο kill bill?
 
Λοιπόν μετά από μισή σεζόν που το κυνήγησα το όπλο, οι εντυπώσεις μου άριστες αρκετές επιτυχίες καλές καταβολές, καμία ομοβροντία που είναι το ποιο γνωστό πρόβλημα αυτών των όπλων.
Το τσοκάρισμα του είναι σταθερό 4-2 με το 2αρι να είναι λίγο ποιο ανοιχτό από ότι θα έπρεπε αλλά δεν το μέτρησα κιόλας, έριξα αρκετά φυσίγγια σε σκοπευτήριο και τσίχλα 32γρ max
Σαν μηχανισμός είναι αρκετά βαρύς και στιβαρός αλλά το φινίρισμα του είναι υποδεέστερο σε σχέση με ένα brownng πχ αλλά έχει μια ποιο καλή αίσθηση σε σχέση με ένα baikal που δεν έχει δουλευτεί. Σαν ζύγισμα τείνει προς το μπροστόβαρο.
Μιας και το πήρα σαν project αν και ΄δεν το έχω ξεκινήσει εδώ έχω τα βάρη του.










 
Λοιπόν μετά από μισή σεζόν που το κυνήγησα το όπλο, οι εντυπώσεις μου άριστες αρκετές επιτυχίες καλές καταβολές, καμία ομοβροντία που είναι το ποιο γνωστό πρόβλημα αυτών των όπλων.
Το τσοκάρισμα του είναι σταθερό 4-2 με το 2αρι να είναι λίγο ποιο ανοιχτό από ότι θα έπρεπε αλλά δεν το μέτρησα κιόλας, έριξα αρκετά φυσίγγια σε σκοπευτήριο και τσίχλα 32γρ max
Σαν μηχανισμός είναι αρκετά βαρύς και στιβαρός αλλά το φινίρισμα του είναι υποδεέστερο σε σχέση με ένα brownng πχ αλλά έχει μια ποιο καλή αίσθηση σε σχέση με ένα baikal που δεν έχει δουλευτεί. Σαν ζύγισμα τείνει προς το μπροστόβαρο.
Μιας και το πήρα σαν project αν και ΄δεν το έχω ξεκινήσει εδώ έχω τα βάρη του.










Το2001 diamond ειναι Θεο;
 
Καλημέρα παιδιά...έχω ένα bettinsolli του 1981..οπότε πήγαινα για κυνήγι και έριχνα 2 κουτιά γυρνούσα με πονοκέφαλο έτσι αποφάσισα και του έκανα πορτινγκ στις Κάννες.....άλλο όπλο...το προτείνω ανεπιφύλακτα αν και 100€ λίγο ακριβά....αλλαγές στις τουφεκιές δεν έχω καταλάβει αλλά ρίχνεις 32 γραμμάρια και πραγματικά δεν νιώθεις.....
 
Καλημέρα παιδιά...έχω ένα bettinsolli του 1981..οπότε πήγαινα για κυνήγι και έριχνα 2 κουτιά γυρνούσα με πονοκέφαλο έτσι αποφάσισα και του έκανα πορτινγκ στις Κάννες.....άλλο όπλο...το προτείνω ανεπιφύλακτα αν και 100€ λίγο ακριβά....αλλαγές στις τουφεκιές δεν έχω καταλάβει αλλά ρίχνεις 32 γραμμάρια και πραγματικά δεν νιώθεις.....
Με το πορτινγκ δεν εχεις αναπιδηση των κανων. Απο βαβουρα ομως περισσοτερη. Τωρα αν δεν νιωθεις με αυτη την επεμβαση πονοκεφαλο και ευχαριστιεσε το χομπι και το τουφεκι σου αξιζουν τα 100 ευρα. Καλη απολαυση λοιπον;)
 
Καλημέρα παιδιά...έχω ένα bettinsolli του 1981..οπότε πήγαινα για κυνήγι και έριχνα 2 κουτιά γυρνούσα με πονοκέφαλο έτσι αποφάσισα και του έκανα πορτινγκ στις Κάννες.....άλλο όπλο...το προτείνω ανεπιφύλακτα αν και 100€ λίγο ακριβά....αλλαγές στις τουφεκιές δεν έχω καταλάβει αλλά ρίχνεις 32 γραμμάρια και πραγματικά δεν νιώθεις.....
Στον παπατσαρουχα;
Μηκος κανών;
Πονοκέφαλο απο ήχο ή απο λάκτισμα;
 
Back
Top