Άρβυλα ( Αγορά )

http://kapoulitsas-o
Ορειβατικό Μποτάκι ORIZO851 Sappada


Ορειβατικό Μποτάκι ORIZO 851 Sappada

Τιμή
Τιμή πώλησης 85,90 €
Κατασκευαστής: ORIZO

Περιγραφή
Ορειβατικό Μποτάκι ORIZO 851 Sappada

Μποτάκι με λαστιχένια κάλυψη στο κάτω μέρος του.
100% στεγανό.
Το πάνω μέρος αποτελείται από Cordura και αδιαβροχοποιημένο δέρμα.
Γούνινη εσωτερική επένδυση.

Από λεγόμενα γνωστών που το έχουν σε πολυωρα κυνήγια μπεκάτσας είναι απόλυτα οικανοποιημενοι, ελαφρύ, ζεστό και εντελώς αδιάβροχο. Είναι στα σχέδια μου ή αγορά του.
 
Καλησπέρα στην παρέα, πολύ καλή επιλογή θέματος διότι τα άκρα είναι αυτά που θα πρέπει να διασφαλίζουμε πρώτα από όλα, τα τελευταία τρία χρόνια χρησιμοποιώ το μποτακι της beretta με coretex αρκετα καλό ελαφρύ και απόλυτα στεγανό, βέβαια μετά από κάθε κυνήγι εάν βραχεί το αφήνω σε χώρο χωρίς ήλιο για να στεγνώσει και κατόπιν καθαρισμός και ψεκασμα με υγρό κερί για εξωτερικές επιφάνειες. Κόστος 150 ευρώ
 
Τελικά κατέληξα στα lytos rocker ox 11..Καλή η κακή αγορά δεν ξέρω..
Ο χρόνος θα δείξει σύντομα..Δεν έχω και πολλές απαιτήσεις..Το μόνο που ζητάω είναι να μην ρεμπελεψουν πριν την ώρα τους..
photo share
Καλοριζικα Τάσο μεγιες φίλε.
 
Τελικά κατέληξα στα lytos rocker ox 11..Καλή η κακή αγορά δεν ξέρω..
Ο χρόνος θα δείξει σύντομα..Δεν έχω και πολλές απαιτήσεις..Το μόνο που ζητάω είναι να μην ρεμπελεψουν πριν την ώρα τους..
photo share
Καλοφόρετα Τάσο....
 
Καλορίζικα Τάσο. Να τα φας στα βουνά. Περιμένουμε εντυπώσεις.
Βασικά πρέπει να αρχίσω κι εγώ να ψάχνομαι για κανένα οικονομικό άρβυλο με πολύ μαλακιά σόλα λόγο του προβλήματος που έχω με την μέση. Τώρα την βγάζω με κάτι bates που είχε ο μικρός στο στρατό. Πλέον πέτρες βράχια και βουνά δεν μπορώ να τα ανέβω οπότε...
 
Τασο καλοφορετα... Ειχα τα ιδια και αντεξαν 2 χρονιες... Γενικα ειναι ανετα, πολυ καλα κ ανθεκτικα στην πετρα, δεν ειναι αδιαβροχα(αν πεσεις σε υγρασια θα γινει το ποδι σου μουσκεμα), εχουν καλη σολα... εμενα με πολυ περπατημα σε διαφορα εδαφη κ συνηθηκες μου ανοιξαν και τα δυο στα πλαγια εκει που ενωνει το πλαστικο της μυτης με τη σολα...
Με πιο ηπια χρηση πιστευω θα τα χαρεις περισσοτερο απο μενα...
 
Τελικά κατέληξα στα lytos rocker ox 11..Καλή η κακή αγορά δεν ξέρω..
Ο χρόνος θα δείξει σύντομα..Δεν έχω και πολλές απαιτήσεις..Το μόνο που ζητάω είναι να μην ρεμπελεψουν πριν την ώρα τους..
photo share
Καλοφόρετα Τάσο, να τα λιώσεις στα βουνά και στους λόγγους με υγεία!!!
 
Τελικά κατέληξα στα lytos rocker ox 11..Καλή η κακή αγορά δεν ξέρω..
Ο χρόνος θα δείξει σύντομα..Δεν έχω και πολλές απαιτήσεις..Το μόνο που ζητάω είναι να μην ρεμπελεψουν πριν την ώρα τους..
photo share
Τασο καλοφορετα να τα ευχαριστηθεις !!!!
 
Back
Top