Browning Team

Γιαννη τι εννοεις? Αν παιζει στις επιλογες του Πανου η αν παιζει γενικα? Αν εννοεις το δευτερο, επειδη με ενδιεφερε το συγκεκριμενο οπλο οταν ψαχνομουν η αντιπροσωπεια μου ειχε πει οτι δεν θα εκαναν αλλη περεταιτερω εισαγωγη κ υπηρχε διαθεσιμο μονο οτι προυπηρχε στην αγορα... Σε 76αρη που ηθελα εγω τοτε τιποτα... Δεν ξερω αν στο μεσοδιαστημα αλλαξε κατι...

Αυτο εννοω, μηπως βρηκε κανενα κομματι ξεχασμενο,γιατι η παραγωγη του σταματησε.
Εξαιρετικη και η παλια σειρα GTI αλλα δεν τα βρισκεις ευκολα.
 
Last edited by a moderator:
Citori σε αριστη κατάσταση θα είναι το ποζέ μου..
Σε άριστη κατάσταση αφού ο σημερινός κάτοχος του είναι πολύ σχολαστικός...
Μου αρεσε πολύ και ταιριάζει και στο μπάτζετ μου...
πολύ στιβαρό το οποίο δεν έχει χαμηλό προφίλ αλλά δε με απασχολεί αυτό...

Ενα value 4 money ποζέ το οποίο φρονώ πως θα ευχαριστηθώ...
Σπεσιαλ thanks στον Μάκη ο οποίος μου βρήκε το όπλο

 
Σπεσιαλ thanks στον Μάκη ο οποίος μου βρήκε το όπλο
Ωχ και την Vincy ο Μάκης δεν στην είχε προτείνει; .buy buy..sarcastic. .yel. .very funny..very funny..love..love.
Πέραν της πλάκας, πάρτο γρήγορα να πάμε να το τσακταουνιάσουμε .... .hunter..hunter..hunter.... καλοτούφεκο φιλαράκο, να το βγάλεις ΠΕΕ σου εύχομαι :)
Μπράβο και στον Μάκη, τον ανοιχτομάτη οπλογνώστη και μερακλή ... ;)
 
Οχι η Vinci ήτο δικό μου κόλημα... το κεφάλι μου έχει το δικό του σκεπτικό
Ευχαριστώ φίλε.. όντως με βοήθησε πολύ να βρώ αυτό που θέλω στα χρήματα που διαθέτω...
wtfk είναι το ΠΕΕ;;;
 
Καλορίζικο και καλοτούφεκο Πάνο..shake hands.
Εξαιρετικό όπλο πραγματικά.
Δύο πράγματα να προσέξεις....Σχολαστικό καθάρισμα γιατί πετάει σκουριά για πλάκα,και δεύτερον αγνόησε τα εργοστασιακά τσοκάκια που έχει.Η διαφορά στην τουφεκιά με τα έξω-εργοστασιακά τσόκ είναι μεγάλη...;)
 
  • Like
Reactions: leo
Γιώργο ευχαριστώ πολύ...
Οντως αυτο το εχω πληροφορηθεί για τα μαμα τσοκάκια.... Ισως με Carlsons να κάνω τη δουλειά μου
 
μιας και το ανακοίνωσες μερικές live photo
το όπλο είναι καλού μου φίλου και από χθές είναι στον οπλοβαστό ασφαλείας κλειδαμπαρωμένο μέχρι να γίνει η μεταβίβαση
μην χάσω και την μίζα(δύο πιτόγυρα) :)

adult image host

image sharing sites

photoupload

image upload

adult image

upload png

η τελευταία φωτό αναμεσα σε 2 φασσιανούς
κυνηγετικό όπλο γαρ .sarcastic..sarcastic.

 
wtfk είναι το ΠΕΕ;;;
Πέραν Επιτοπίου Επισκευής, εκ του αγγλικού Beyond Local Repair. Στρατιωτικός όρος που δηλώνει ότι μία συγκεκριμένη βλάβη είναι πάνω από τη επισκευαστική δυνατότητα του οικείου συνεργείου και χρήζει προσοχής από ανώτερο ή πιο κεντρικό κλιμάκιο ή πάει για πέταμα :)
 
Πέραν Επιτοπίου Επισκευής, εκ του αγγλικού Beyond Local Repair. Στρατιωτικός όρος που δηλώνει ότι μία συγκεκριμένη βλάβη είναι πάνω από τη επισκευαστική δυνατότητα του οικείου συνεργείου και χρήζει προσοχής από ανώτερο ή πιο κεντρικό κλιμάκιο ή πάει για πέταμα :)
Ε ναι ρε φιλε... Επιτελους ενας γνωστης...
 
Καλοριζικο φιλε! Ευχομαι να ¨θεριζεις¨ με το νεο εργαλειο! .cool.

Μαγκες αν ο Μακης ανοιξει γραφειο ευρεσης αντικειμενων για αγορα... Σιγουρα θα χεστει στο ταληρο με τοσες επιτυχιες στο ενεργητικο του... :) .cool.
 
Πέραν Επιτοπίου Επισκευής, εκ του αγγλικού Beyond Local Repair. Στρατιωτικός όρος
.asking.

Ε ναι ρε φιλε... Επιτελους ενας γνωστης...
.buy buy.
Πανουστο γλυκοσκανταλε καλοριζικο κ καλοτουφεκο φιλε... ;) Κοιτα να το λιωσεις...
Κ που εισαι? Για το γρηγορο επαναγεμισμα εχει ο Φλαμ κατι γρηγορα κολπα....love. Θα στα εξηγησει... .buy buy. Εδωσε λυση πραγματικη στον Εβρο... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Για το γρηγορο επαναγεμισμα εχει ο Φλαμ κατι γρηγορα κολπα....love. Θα στα εξηγησει... .buy buy. Εδωσε λυση πραγματικη στον Εβρο... .sarcastic..sarcastic..sarcastic.

.very funny..very funny..very funny..very funny..very funny.

Για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι. Ο πυρετός δυστυχώς είχε αρχίσει να του σαλεύει το μυαλό, με βλέπει λοιπόν που μπαίνω στην καλύβα και μου λέει με κατακόκκινα μάτια και ιδρωμένος.

-Γιώργη κάτσε να σου πω τι σκέφτηκα.
-Τι σκέφτηκες Αντώνη μου;
-Ένα τρόπο για να βαράς πιο εύκολα τα παπιά.

.asking.Η αλήθεια είναι ότι σε εκείνο το σημείο άρχισα να καταλαβαίνω ότι κάτι δεν πήγαινε καλά, σκέφτηκα όμως ότι άρρωστος άνθρωπος είναι, ας δείξω λίγο κατανόηση, δεν είναι και λίγο να περιμένεις όλο το χρόνο να πας 5 μέρες για κυνήγι και να την βγάζεις ξάπλα..goodboy.

- Άκου λοιπόν, μόλις έρχεται το παπί από πάνω θα του κάνεις ένα γρήγορο ντουμπλέ ... μπαμ...μπαμ... αν δεν το πάρεις, θα έχει μείνει ένα φυσίγγι στην θαλάμη και θα βάζεις γρήγορα άλλα δύο...τσακ...τσακ...οπότε θα έχεις να του ρίξεις άλλες τρεις ....τσακταουν...τσακταουν...τσακταουν....ghe.

Τον παρακίνησα να ξαπλώσει, του έδωσα ένα αντιπυρετικό και έβαλα να του φτιάξω μια ζεστή σουπίτσα ... .goodboy. Το πιο ανησυχητικό από όλα ήταν ότι όσα έλεγε τα ενοούσε. :confused:

Τώρα επεξεργάζεται τρόπο για γρήγορο reload σε δίκαννο. .sarcastic.
 
Ρε Μ@λ@κ@ Γιωρικα... εκλαψα πραγματικα... .very funny..very funny..very funny. Ο Νικολακης μια χαρα το υοθετησε το κολπο ομως....hunter..hunter..hunter.
Οχι για να δεις ψηλε, ποιοι ειναι οι πραγματικοι φιλοι σου κ ποιοι περιμενουν στην γωνια για να σε ξεβρακωσουν... .very shoked..love..very funny.
 
Υπέροχο το Citori ... το ντουφέκισα σήμερα..
Πολυ καλές εντυπώσεις
Που να το φέρεις και λίγο καλύτερα στα μέτρα σου. Θα το ψάξουμε καλύτερα, να δούμε τι κάνεις στον πίνακα κτλ. Υπομονή... ;)
 
Υπέροχο το Citori ... το ντουφέκισα σήμερα..
Πολυ καλές εντυπώσεις
Που να το φέρεις και λίγο καλύτερα στα μέτρα σου. Θα το ψάξουμε καλύτερα, να δούμε τι κάνεις στον πίνακα κτλ. Υπομονή... ;)
Υπομονή,χρόνος υπάρχει πολύς μέχρι την έναρξη
το θετικό είναι ότι την περασμένη Κυριακή σ άρεσε,σήμερα σ ενθουσίασε,σίγουρα σύντομα θα σε κερδίσει
.cool.
 
Υπομονή,χρόνος υπάρχει πολύς μέχρι την έναρξη
το θετικό είναι ότι την περασμένη Κυριακή σ άρεσε,σήμερα σ ενθουσίασε,σίγουρα σύντομα θα σε κερδίσει
.cool.

Ναι αλλά δεν θα έχει τριάρες που του αρέσουν πολύ .......sarcastic.
 
Back
Top