Winchester SX3 πωλείται πλαστικά μέρη

Status
Not open for further replies.
Πωλειται Winchester SX3
71cm κάνη magnum κατασκευη FN belgium.
Μαζί δίνεται η πλαστικη βαλιτσα μεταφοράς
καθως κ τα 5 τσοκ που το συνοδευαν, φλαντζες αλλαγης κλησης (όλες) καθως κ κλειδαρια σκανδαλης (αυτη που συνόδευε το οπλο).
Επιπλεον ξύλινο κοντακι σε οπλουργο (το ειχα πληρωσει 200€).

Τιμη 800€.

Το οπλο εχει κυνηγισει ΜΟΝΟ φάσσα κ κάτι λιγα παπιά τα 2 τελευταια χρονια (ΟΧΙ σε θαλασσα) σε λιμνη.

Φωτο θα ανέβουν σύντομα.
 
Πωλειται Winchester SX3
71cm κάνη magnum κατασκευη FN belgium.
Μαζί δίνεται η πλαστικη βαλιτσα μεταφοράς
καθως κ τα 5 τσοκ που το συνοδευαν, φλαντζες αλλαγης κλησης (όλες) καθως κ κλειδαρια σκανδαλης (αυτη που συνόδευε το οπλο).
Επιπλεον ξύλινο κοντακι σε οπλουργο (το ειχα πληρωσει 200€).

Τιμη 800€.

Το οπλο εχει κυνηγισει ΜΟΝΟ φάσσα κ κάτι λιγα παπιά τα 2 τελευταια χρονια (ΟΧΙ σε θαλασσα) σε λιμνη.

Φωτο θα ανέβουν σύντομα.
Χρωμιωμενη κάννη;Καλοπουλητη!
 
ναι ειναι χρωμιωμένη.
Σε ευχαριστω
Εχω την εντύπωση ότι όσες ήταν με αυτή την βαφή εξωτερικά που ήταν και από τις πρώτες που ήταν αχρωμίωτες όπως και η δικιά μου . Βλέπω έχει και διαφορετικό πέλμα.
Και μόνο που είναι τόσο έντονη η γραφή με το κόκκινο χρώμα δείχνει οτι το όπλο την αδούλευτο.
 
Last edited:
Εχω την εντύπωση ότι όσες ήταν με αυτή την βαφή εξωτερικά που ήταν και από τις πρώτες που ήταν αχρωμίωτες όπως και η δικιά μου . Βλέπω έχει και διαφορετικό πέλμα.
Και μόνο που είναι τόσο έντονη η γραφή με το κόκκινο χρώμα δείχνει οτι το όπλο την αδούλευτο.
Το οπλο ειναι πολυ προσεγμενο.
 
Αυτό φαίνεται και αυτή η σειρά με τη βαφή τιτανίου απ έξω και όλα τα αξεσουάρ που έδινε στο βαλιτσάκι δεν έχει καμία σχέση με οτιδήποτε έβγαλε μετά σε sx3 αλλά και με την sx4
Έτσι είναι την είχα σε cal20 και την έδωσα ο Μαλακας οπλαρα
 
Αυτό φαίνεται και αυτή η σειρά με τη βαφή τιτανίου απ έξω και όλα τα αξεσουάρ που έδινε στο βαλιτσάκι δεν έχει καμία σχέση με οτιδήποτε έβγαλε μετά σε sx3 αλλά και με την sx4
Υπάρχουν κ οι φλάντζες αλλαγης κλήσης.
 
Το οπλο φαινεται παρα πολυ προσεγμενο και στο κατω κατω δεν παθαινει τιποτα.
Μετεπειτα κι αυτες τις εβγαζαν χρωμιωμενες ,τις 89 εννοω,αλλαζε η βαφη στο λογοτυπο. Το chromed αναφεροταν σε παλαιοτερα μοντελο της browning Winchester.
Οπως και να χει ειναι κανονι το οπλο και οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει .
Καλοπουλητο αριστη επιλογη σ αυτη την τιμη
 
Το οπλο φαινεται παρα πολυ προσεγμενο και στο κατω κατω δεν παθαινει τιποτα.
Μετεπειτα κι αυτες τις εβγαζαν χρωμιωμενες ,τις 89 εννοω,αλλαζε η βαφη στο λογοτυπο. Το chromed αναφεροταν σε παλαιοτερα μοντελο της browning Winchester.
Οπως και να χει ειναι κανονι το οπλο και οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει .
Καλοπουλητο αριστη επιλογη σ αυτη την τιμη
ευχαριστω πολύ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top