To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ν
Καλως σας βρηκα φιλαρακια καταγωγη Συκουριο Λαρισας μενω μονιμα στο Πεπλο Εβρου εχω τρια σεττερ τον Daby 6 ετων την Elena 3 ετων και την Siba 6μηνων κυνηγω ορτυκι και μπεκατσα στον ευριτερο χωρο του χωριου απο Φερες μεχρι Λευκιμη και καμπο απο Πορο μεχρι Λαγυνα οχημα Suzuki Jimny εχω τωρα την ανεση του χρονου να ασκω το αγαπημενο μου χομπυ λογω αποστρατειας μου απο την ενεργο υπηρεσια και ο τοπος που μενω μου προσφερει αυτο το αγαθο
Χρηστο απο Κομοτηνη σε βλεπω και στο e- artemis
Να προσθεσω Τριφυλλι - Γεμιστη-Πυλαια -Ιτεα-Προβατωνα-Καββυσος-Δορισκος και και ;)θα γεμισει το ποστ απο τα ονειρικα κυνηγετικα μερη του Εβρου
Στον Πεπλο εζησα 13 μηνες και στην ευρυτερη περιοχη
Παραδεισος Στεφανε εισαι πολυ τυχερος
Καλως ηρθες και καλη διαμονη .welcome.
 
Ν

Να προσθεσω Τριφυλλι - Γεμιστη-Πυλαια -Ιτεα-Προβατωνα-Καββυσος-Δορισκος και και ;)θα γεμισει το ποστ απο τα ονειρικα κυνηγετικα μερη του Εβρου
Στον Πεπλο εζησα 13 μηνες και στην ευρυτερη περιοχη
Παραδεισος Στεφανε εισαι πολυ τυχερος
Καλως ηρθες και καλη διαμονη .welcome.
έτσι ακριβώς φίλε μου, ευχαριστώ πολύ
 
Καλως σας βρηκα φιλαρακια καταγωγη Συκουριο Λαρισας μενω μονιμα στο Πεπλο Εβρου εχω τρια σεττερ τον Daby 6 ετων την Elena 3 ετων και την Siba 6μηνων κυνηγω ορτυκι και μπεκατσα στον ευριτερο χωρο του χωριου απο Φερες μεχρι Λευκιμη και καμπο απο Πορο μεχρι Λαγυνα οχημα Suzuki Jimny εχω τωρα την ανεση του χρονου να ασκω το αγαπημενο μου χομπυ λογω αποστρατειας μου απο την ενεργο υπηρεσια και ο τοπος που μενω μου προσφερει αυτο το αγαθο
Χρηστο απο Κομοτηνη σε βλεπω και στο e- artemis
Στέφανε καλώς ήρθες θα τα λέμε εδω τωρα, ειναι ολοι η καλη παρέα εδω. Καλη συνέχεια.
 
Να καλωσορίσω στην παρέα μας, έστω και καθυστερημένα, τους συναδέρφους Γιώργο (Giwrghs Krhth), Στέφανο (stive 64) και Δημήτρη (JIMAKOS-K).welcome1.
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Λέγομαι Βασίλης και μένω στο Λαγονήσι Αττικής, είμαι νέος στο χώρο του κυνηγίου αλλά τα τελευταία 3 χρόνια η φύση και ο κυνηγετικός σκύλος - σύντροφος έχουν κερδίσει την αγάπη μου!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top