To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Λέγομαι Βασίλης και μένω στο Λαγονήσι Αττικής, είμαι νέος στο χώρο του κυνηγίου αλλά τα τελευταία 3 χρόνια η φύση και ο κυνηγετικός σκύλος - σύντροφος έχουν κερδίσει την αγάπη μου!
.welcome1.
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Λέγομαι Βασίλης και μένω στο Λαγονήσι Αττικής, είμαι νέος στο χώρο του κυνηγίου αλλά τα τελευταία 3 χρόνια η φύση και ο κυνηγετικός σκύλος - σύντροφος έχουν κερδίσει την αγάπη μου!
Βασίλη καλώς όρισες φίλε.
Η διέξοδος που σου δίνεται απο την καθημερινότητα,μέσα απο το κυνήγι και ειδικά αν σε συντροφεύει και ο πιστός φίλος , είναι βάλσαμο και σου χαρίζει εικόνες και εμπειρίες πρωτόγνωρες.
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Λέγομαι Βασίλης και μένω στο Λαγονήσι Αττικής, είμαι νέος στο χώρο του κυνηγίου αλλά τα τελευταία 3 χρόνια η φύση και ο κυνηγετικός σκύλος - σύντροφος έχουν κερδίσει την αγάπη μου!
.welcome.
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Λέγομαι Βασίλης και μένω στο Λαγονήσι Αττικής, είμαι νέος στο χώρο του κυνηγίου αλλά τα τελευταία 3 χρόνια η φύση και ο κυνηγετικός σκύλος - σύντροφος έχουν κερδίσει την αγάπη μου!
Βασίλη καλώς όρισες στην παρέα μας!
 
Παιδια ξανα καλησπερα, ειμαι ο Γιαννης 54 χρονων, μενω στο χολαργο. Κυνηγαω μονο τσιχλα-κοτσυφι και εχω μια κοκερινα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top