To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
Καλώς ήρθες Γιάννη.
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)

Καλως ηρθες στην παρεα μας Γιαννη................welcome.
 
Καλησπερα στην όμορφη παρέα του Hunter's Life.Είμαι ο Γιάννης απο Πύργο,κυνήγι φυσικά,και ψάρεμα με βάρκα όποτε μας παίρνει ο χρόνος. Επανιελ μπρετον και αγγλικα σετερ τα σκυλιά μου κατα πρώτο λόγο,και την ομάδα συμπληρώνουν ενα κοκερ φορκυ και ενα γκόρντον.Τα τελευταία 5 χρόνια κυνηγάω μόνο με δικά μου φυσίγγια όλα τα θηράματα ,απο ορτύκια μέχρι ...πεθερές :p..Πολυ όμορφη και ποιοτική ιστοσελίδα,χαίρομαι που μπήκα στη παρέα.Καλώς σας βρήκα ! :)
Καλωσόρισες Γιάννη στην παρέα!
Σε ζηλεύω με την καλή έννοια...
Κυνήγι, ψάρεμα, σκυλιά, ιδιογόμωση...μπράβο...
Πάντως αν τύχει και βρεις γόμωση κατάλληλη για το κυνήγι πεθεράς (κατι που ψάχνουν χρόνια τώρα όλες οι κορυφαίες εταιρίες φυσιγγίων) βγαλτην στο εμπόριο και έλυσες το οικονομικό σου πρόβλημα....sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top