To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οδος ¨Καλού όρους" . απέναντι από τον Στεφανή , η γυναίκα μου είναι συγγενής με τον Κουζούμπη τον Γιώργο , τον τσομπάνη
Πλακα κανεις χαχα με τον βαγγελη εκανα παρεα οσο ημουν κατω τον γιο του που χει το κρεοπωλειο!
 
Πλακα κανεις χαχα με τον βαγγελη εκανα παρεα οσο ημουν κατω τον γιο του που χει το κρεοπωλειο!
Ξαδέλφια της γυναίκας μου , το καλοκαίρι πίναμε τσίπουρα στο καφενεδάκι του Κουζούμπη.Κρέατα ψωνίζουμε μόνο από τον Βαγγέλη .
Μένω στο Αιγάλεω , όποτε κάνεις κέφι πέρνα να τα πούμε από κοντά .Εχω μαγαζί με ξηρούς καρπούς απέναντι από το κολυμβητήριο του Αιγάλεω.
Το όνειρο μου είναι να πάω μόνιμα στο νησί , προς το παρόν το επισκέπτομαι μόνο άνοιξη και καλοκαίρι .
 
Πλακα κανεις χαχα με τον βαγγελη εκανα παρεα οσο ημουν κατω τον γιο του που χει το κρεοπωλειο!
Απο την περιοχη της πυλαρου, ειμαι απο την πιο παλια κυνηγοοικογενεια. Μαρμαραιοι αν δεν δεις το λαγο να πεφτει σκανταλη δε θα τραβας μου λεγε ο παππουλης μου, τα φυσσιγγια ειναι πολυτιμα(τα φτιαχνε μοναχος του) μεσα σε μια τρυπητη κουταλα αδειαζε το καυτο μολυβι κ πεφταν τα σκαγια!
 
Κι
Ξαδέλφια της γυναίκας μου , το καλοκαίρι πίναμε τσίπουρα στο καφενεδάκι του Κουζούμπη.Κρέατα ψωνίζουμε μόνο από τον Βαγγέλη .
Μένω στο Αιγάλεω , όποτε κάνεις κέφι πέρνα να τα πούμε από κοντά .Εχω μαγαζί με ξηρούς καρπούς απέναντι από το κολυμβητήριο του Αιγάλεω.
Το όνειρο μου είναι να πάω μόνιμα στο νησί , προς το παρόν το επισκέπτομαι μόνο άνοιξη και καλοκαίρι .
Κι εγω θελω να παω μονιμα κοντα ειμαστε που εχεις μαγαζι στο Αιγαλεω; Να ρθω για καφε!
 
Αφου προσεξες ολα αυτα στον συντοπιτη μου τωρα εξηγηται το αντικρισμα των φαντασιωσεων σου τρελη μαζορετα!! μηπως ξερεις και για τα αυτια του κατα που γερνουν;
 
Αφου προσεξες ολα αυτα στον συντοπιτη μου τωρα εξηγηται το αντικρισμα των φαντασιωσεων σου τρελη μαζορετα!! μηπως ξερεις και για τα αυτια του κατα που γερνουν;
να πας "Πλαστήρα 41 , έναντι κολυμβητηρίου" και να δεις μόνος σου........και να μας πεις και εμάς
 
Εντωμεταξυ απευθυνομαι γεκοτερα στο φορουμ! Δεν ειναι μιση ωρα ,μια; που γραφτηκα εδω.. αμεσως η (πλακα);;;; της αυτου ποιοτητος του γκεουλιασματος να το πω; ελαβε αμεσα δραση! Θεωρω οτι απευθυνθηκα σε ενα φορουμ για κυνηγι ν ανταλλαξουμε αποψεις κλπ κι ο αλλος ο vpentza μιλαει για πρασινα ματια για πλατες κ ξερω τι λεει! Σε γκει σαιτ εγραψα κ μου απευθυνεσαι κατ αυτο το τροπο λες κ με ξερεις κι απο τα χθες;
 
Εντωμεταξυ απευθυνομαι γεκοτερα στο φορουμ! Δεν ειναι μιση ωρα ,μια; που γραφτηκα εδω.. αμεσως η (πλακα);;;; της αυτου ποιοτητος του γκεουλιασματος να το πω; ελαβε αμεσα δραση! Θεωρω οτι απευθυνθηκα σε ενα φορουμ για κυνηγι ν ανταλλαξουμε αποψεις κλπ κι ο αλλος ο vpentza μιλαει για πρασινα ματια για πλατες κ ξερω τι λεει! Σε γκει σαιτ εγραψα κ μου απευθυνεσαι κατ αυτο το τροπο λες κ με ξερεις κι απο τα χθες;
Καλη η πλακα αλλα μην το χοντραινεις κι ολας;)
 
@MarmarosKefalonia , η πλάκα είναι για να αισθανθείς άνετα .
Το κάνουμε συχνά και με άλλα παιδιά για να σπάσουμε τον πάγο .
Ο vpentza είναι πολύ φίλος και με πειράζει . .
Ωστόσο αν κάπου προσβλήθηκες σου ζητώ εγώ συγνώμη και σταματάμε εδώ και σου υπόσχομαι να μην επαναληφθεί :)
Σου εύχομαι καλή διαμονή στο φόρουμ :)

υγ Η πρόσκληση για καφέ ισχύει:)
 
Φιλε μου εγω δεν εκανα καμια πλακα δεν θεωρω πλακα τους υπαινιγμους! Το χοντραινει αυτο που γινεται προκλητικος κι εγω απλα αμυνομαι!
Μην φοβασαι φιλε ....σοβαροι τυποι οικογενειαρχες ειμαστε οι περισοτεροι...καλη διαμονη
 
Χαίρομαι που βρήκες τη σελίδα και γράφτηκες αμέσως αν και συνήθως πολύς κόσμος περιδιαβαίνει τα θέματα και εγγράφεται αργότερα....
Αν λοιπόν μελετήσεις τα θέματα, θα παρατηρήσεις ένα κλίμα ελευθεριότητας και άνεσης πειραγμάτων και καλής διάθεσης ανάμεσα σε ανθρώπους που δεν έχουν γνωριστεί δια ζώσης και όμως ανταλλάσσουν με συναδελφικότητα, τις εμπειρίες, τις γνώσεις, τις προτάσεις τους....
Μακάρι να πιάσεις σύντομα το κλίμα της ευρύτερης παρέας και να νιώσεις την ίδια άνεση να μιλάμε σαν φίλοι που έχουμε ήδη πιεί μαζί ένα ποτήρι κρασί
http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Έκτακτο-Συνέδριο-Μελών-Του-Φόρουμ-eurogroup.233/page-45
ή έχουμε περπατήσει έναν κάμπο....
Προφανώς και δεν είχα πρόθεση να σε προσβάλω, ελπίζω να γίνεται τώρα, κατανοητό............
 
Ρε τρελοκεφαλονιτη γαμω την τρέλα μας γαμω..Παρεξηγησες..
Εδώ στο φόρουμ κάνουμε χαβαλέ και πειράγματα αναμεταξύ μας,Δεν ειναι μαγκουφικο το κλίμα..
Κανείς δεν είχε σκοπό να σε προσβαλει..Ούτε και κατάλαβα κάτι τέτοιο..
Ελπίζω να το είδες διαφορετικά..:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top