To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα ειμαι ο Δημητρης απο Κεφαλονια μένω περιστερι ειμαι λάτρης του κυνηγιού απο πολυ μικρος ασχολουμαι με αυτονομη κ ελευθερη καταδυση, μ αρεσει η ελευθερία της φυσης νιωθω οτι εκει ανηκω κ γουσταρω πολύ το φόρουμ!Καλώς σας βρήκα!
Καλώς ήρθες Δημήτρη !
 
Καλησπέρα ειμαι ο Δημητρης απο Κεφαλονια μένω περιστερι ειμαι λάτρης του κυνηγιού απο πολυ μικρος ασχολουμαι με αυτονομη κ ελευθερη καταδυση, μ αρεσει η ελευθερία της φυσης νιωθω οτι εκει ανηκω κ γουσταρω πολύ το φόρουμ!Καλώς σας βρήκα!
Καλώς ήρθες Δημήτρη στη παρέα μας
 
Καλησπέρα ειμαι ο Δημητρης απο Κεφαλονια μένω περιστερι ειμαι λάτρης του κυνηγιού απο πολυ μικρος ασχολουμαι με αυτονομη κ ελευθερη καταδυση, μ αρεσει η ελευθερία της φυσης νιωθω οτι εκει ανηκω κ γουσταρω πολύ το φόρουμ!Καλώς σας βρήκα!
Καλωσ ηρθες Δημητρη στην παρεα μας.welcome.
 
Καλησπέρα ειμαι ο Δημητρης απο Κεφαλονια μένω περιστερι ειμαι λάτρης του κυνηγιού απο πολυ μικρος ασχολουμαι με αυτονομη κ ελευθερη καταδυση, μ αρεσει η ελευθερία της φυσης νιωθω οτι εκει ανηκω κ γουσταρω πολύ το φόρουμ!Καλώς σας βρήκα!

Δημήτρη Καλώς Ήρθες!
 
Καλησπέρα ειμαι ο Δημητρης απο Κεφαλονια μένω περιστερι ειμαι λάτρης του κυνηγιού απο πολυ μικρος ασχολουμαι με αυτονομη κ ελευθερη καταδυση, μ αρεσει η ελευθερία της φυσης νιωθω οτι εκει ανηκω κ γουσταρω πολύ το φόρουμ!Καλώς σας βρήκα!
Γειά σου Δημήτρη, καλώς ήρθες στη παρέα!
 
Εντωμεταξυ απευθυνομαι γεκοτερα στο φορουμ! Δεν ειναι μιση ωρα ,μια; που γραφτηκα εδω.. αμεσως η (πλακα);;;; της αυτου ποιοτητος του γκεουλιασματος να το πω; ελαβε αμεσα δραση! Θεωρω οτι απευθυνθηκα σε ενα φορουμ για κυνηγι ν ανταλλαξουμε αποψεις κλπ κι ο αλλος ο vpentza μιλαει για πρασινα ματια για πλατες κ ξερω τι λεει! Σε γκει σαιτ εγραψα κ μου απευθυνεσαι κατ αυτο το τροπο λες κ με ξερεις κι απο τα χθες;
Δημητρη καλοσορισες στην παρεα ....welcome.
 
Γεια σας είμαι ο Φίλιππος από ΚΑΣΟ,Δωδεκάνησα.Πρεπει να είμαι από τους πιο νεους εδώ,19 ετων. Ασχολουμαι παρα πολύ με το ψαρεμα και είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ οπαδος του κυνηγιου.Ο πατερας μου με εχει μαθει πολλα πραγματα και από τα δυο από όταν ημουν μωρο ακομα.Μου αρεσει πολύ το Φορουμ,καλη διαμονη σε ολους!
 
Γεια σας είμαι ο Φίλιππος από ΚΑΣΟ,Δωδεκάνησα.Πρεπει να είμαι από τους πιο νεους εδώ,19 ετων. Ασχολουμαι παρα πολύ με το ψαρεμα και είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ οπαδος του κυνηγιου.Ο πατερας μου με εχει μαθει πολλα πραγματα και από τα δυο από όταν ημουν μωρο ακομα.Μου αρεσει πολύ το Φορουμ,καλη διαμονη σε ολους!
.welcome1.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top