To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας συνονοματε.
.welcome.

Όπως λες ποτέ δεν ξέρεις και πότε δεν είναι αργά να αρχίσεις μια υπέροχη δραστηριότητα και που για μας είναι τρόπος ζωής, πίστεψε δεν έχεις να χάσεις.
Το forum βέβαια έχει πολλά θέματα για συζήτηση.
 
σ'ευχαριστω φιλε συνονοματε ....εκεινο που εμαθα καλα στην ζωη μου ....ειναι αυτο ακριβως .."ποτε δεν ξερεις"..."ποτε μην αποκλειεις τιποτα "....
Ναι "σας" εχω διαβασει αρκετα ...και ως φαινεται θα συνεχισω για πολυ καιρο ...μιας και γενικα ειμαι καινουριος στο "αθλημα"...και μου αρεσει να μαθαινω πολλα οταν κατι με ενδιαφερει ...και με "γεμιζει"..
 
Σωστός κάνεις δεν τα ξέρει όλα, είμαστε τυχεροί που υπάρχουν τέτοιες σελίδες και ενημερωνομαστε καθημερινά για διάφορα πράγματα γύρω από το κυνήγι και όχι μόνο, και οποία απορία έχεις μην διαστάσεις εδώ μέσα υπάρχουν άτομα εμπειρα, με γνώσεις για τα πάντα και με διάθεση να βοηθήσουν.
 
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
jpg images[/QUOTE]
 
Last edited by a moderator:
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
.welcome1.
 
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )


Καλως ηρθες Κωνσταντινε στην παρεα μας
 
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
.welcome.
καλως ορισες και καλα κανεις και δεν αποκλειεις τιποτα γιατι του χρονου εδω που εμπλεξες θα εχεις και οπλο
.shake hands.
 
Χαιρετω την παρεα ...ειμαι ο Κωνσταντινος(50) απο Θεσσαλονικη ..(Τουμπα)....και δεν ειμαι Παοκτσης ....αλλα ουτε και κυνηγος !!
Ωστοσο ...ποτε δεν ξερεις .....
Διαβαζω ομως πολλα και ωραια πραματα ...εδω μεσα ...!! (ενιοτε ....βγαινει και γελιο!!!...με την καλη εννοια )
Κωνσταντίνε καλώς όρισες.Αφού το διασκεδάζεις στην παρέα σκέψου μήπως ειναι ευκαιρία να γίνεις και κυνηγός.
Οσο για το ΠΑΟΚτζής δεν σου λέω τίποτα ,γιατι μπορει ,να εισαι ΑΡΗανός..sarcastic.
Οπως και νάχει καλώς όρισες.
 
ευχαριστω φιλαρακια μου για το καλωσορισμα ...!!!...εγινα μελος και σε αλλα φορουμ κατα καιρους ...αλλα τετοιο καλωσορισμα δεν ξαναδα !! με κανατε και ενιωσα ομορφα!!
Φιλε μου evripidis302 ...εχω ηδη 2 οπλα στην κατοχη μου ...απλα δεν κυνηγησα ποτε μεχρι σημερα ..!!
Αντε να δουμε !!!....ρε ..λες να ηθελα να γινω κυνηγος ...και να μην το ξερω ????? (αναρωτιέμαι.xm.)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top