To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ενα γεια σε ολη την παρεα κυνηγος απο μικρο παιδι τα πρωτα μου κυνηγια στην σαντορινη τοσο παλια που κυνηγησα με Α300 και πλεον κυνηγαω μονο με αυτην κυριως μπεκατσες χωρις να αποκλειω κανενα κυνηγι παντα με σεβασμο στο θηραμα
Καλησπεριζω απο την Κω και εγώ την παρέα. Από κυνηγια λιγο απο όλα όπως συνήθως σε νησιά με έμφαση περδικα μπεκάτσα τσίχλα. Όπλα maxus , auto5 light 12 , rem 1100

λίγο πολύ βλέπω γνωστό κόσμο από διάφορα φόρουμ οπότε δεν χρειάζονται πολλά λόγια ☺
Σταύρο και Νίκο, καλωσορίσατε!!!
 
Καλησπέρα,Νίκος απο κομοτηνή
Κυνηγός απο μικρός αλλά κάτοχος άδειας τ τελευταία 4 χρόνια..Φανατικός κυνηγός ορτυκιών(θεωρω το κυνηγι ως τροπο ζωης και οχι επιδειξης) και λάτρης των kurzhaar..Κυνηγω με browning gold phoenix
Καλως σας βρηκα!
Νικο καλώς ήρθες στη παρέα του Hunterslife
 
Καλησπερα παιδες.Χρηστος απο Πετρουπολη!Νεος ουσιαστικα κυνηγος αφου ημουν ανενεργος για αρκετα χρονια αλλα τωρα ξεκινησα παλι παρεα με ενα φιλαρακι και οποτε μπορουμε πηγαινουμε και κανουμε την τρελα μας.
Χρήστο .welcome. και καλή διαμονή.
 
ενα γεια σε ολη την παρεα κυνηγος απο μικρο παιδι τα πρωτα μου κυνηγια στην σαντορινη τοσο παλια που κυνηγησα με Α300 και πλεον κυνηγαω μονο με αυτην κυριως μπεκατσες χωρις να αποκλειω κανενα κυνηγι παντα με σεβασμο στο θηραμα
Καλώς ήρθες Σταύρο στη παρέα μας.
 
Καλώς μας ήρθες Γιάννη! Όπως σου είπε ο αδερφός μου έχουμε πολλούς συντοπίτες σου στο φόρουμ οι οποίοι μάλιστα έχουν προγραμματίσει και για μία συνάντηση. Θα σε παρότρυνα na πας και εσύ για να γνωριστείς με τα παιδιά και να περάσετε όμορφα. Αν θες δες εδώ λεπτομέρειες : http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Συμμαχια-του-Νοτου-cretan-meeting-2016.651/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top