impala plus βοηθεια για αγορα

καλησπερα σας....πηγα καλκα για ιμπαλα 66 πλαστικη και μου πηρε τηλεφωνο την αντιπρωσωπεια και ειπε οτι εχει μια τελευταια που εχει κατι σαν αποχρωματιστει πισω στην κανη εκει που εφαρμοζει στο σωμα του ολπου
μας εστειλαν φωτογραφειες απο την αντιπρωσωπεια και σας τις δειχνω
τι λετε ??

423568473_1732561733939224_1298427617944545542_n.jpg423737861_773398184212947_3311093973999894625_n.jpg
 
καλησπερα σας....πηγα καλκα για ιμπαλα 66 πλαστικη και μου πηρε τηλεφωνο την αντιπρωσωπεια και ειπε οτι εχει μια τελευταια που εχει κατι σαν αποχρωματιστει πισω στην κανη εκει που εφαρμοζει στο σωμα του ολπου
μας εστειλαν φωτογραφειες απο την αντιπρωσωπεια και σας τις δειχνω
τι λετε ??

View attachment 86419View attachment 86420
Τιποτα εκει που εφαρμόζει στη βάση έτσι και αλλιώς με το βάλε βγάλε θα το χάσει το χρώμα εκεί, με το οπλο συναρμολογημένο δε θα φαίνεται.
Πώς και καταλήξατε στην Imapla ; Γιατι όχι Huglu veyron ή Stoeger m3000 ;
 
και κατεληξε οτι θα στην φερουμε να την δεις και αμα δεν σου αρεσει μην την παιρνεις

ειμαι σε σκεψη για huglu renova (αδρανειας) ξυλινο 66(δεν υπαρχει πλαστικη) γτ η αερειων(veyron) ειναι καπως πιο βαρια συν οτι υπαρχει ενα ρυτο που λεει αν παρεις φθηνο οπλο παρε αδρανεια οχι αεριων (δεν ξερω αν ισχυει)χαχαχα
 
και κατεληξε οτι θα στην φερουμε να την δεις και αμα δεν σου αρεσει μην την παιρνεις

ειμαι σε σκεψη για huglu renova (αδρανειας) ξυλινο 66(δεν υπαρχει πλαστικη) γτ η αερειων(veyron) ειναι καπως πιο βαρια συν οτι υπαρχει ενα ρυτο που λεει αν παρεις φθηνο οπλο παρε αδρανεια οχι αεριων (δεν ξερω αν ισχυει)χαχαχα
Εγώ για τη Renova πήγαινα ο Δορκάς δεν είχε το Γενάρη ούτε ξυλινη ούτε πλαστική και μου έλεγε απο καλοκαίρι θα φέρει και τώρα έχει ; Περίεργο
Για την Veyron τήν είδα και εγώ το σύστημα με τα 2 πιστόνια μου φαίνεται φασαρία. Μόνοη ATA αερίων πρέπει να αξίζει αλλα δεν έχει απόθεμα η Dispan.
 
...εχει μια τελευταια που εχει κατι σαν αποχρωματιστει πισω στην κανη εκει που εφαρμοζει στο σωμα του οπλου...
τι λετε ??

View attachment 86419View attachment 86420
Καλημερα.
Τα χρηματα σου θα τους τα δωσεις αποχρωματοποιημενα?
 
και κατεληξε οτι θα στην φερουμε να την δεις και αμα δεν σου αρεσει μην την παιρνεις

ειμαι σε σκεψη για huglu renova (αδρανειας) ξυλινο 66(δεν υπαρχει πλαστικη) γτ η αερειων(veyron) ειναι καπως πιο βαρια συν οτι υπαρχει ενα ρυτο που λεει αν παρεις φθηνο οπλο παρε αδρανεια οχι αεριων (δεν ξερω αν ισχυει)χαχαχα
Υπάρχει κι ένα άλλο ρητό,που λέει:Αν πάρεις φθηνό όπλο:Πάρε baikal.Φτηνό.Όχι φτηνιάρικο...
 
καλησπερα σας....πηγα καλκα για ιμπαλα 66 πλαστικη και μου πηρε τηλεφωνο την αντιπρωσωπεια και ειπε οτι εχει μια τελευταια που εχει κατι σαν αποχρωματιστει πισω στην κανη εκει που εφαρμοζει στο σωμα του ολπου
μας εστειλαν φωτογραφειες απο την αντιπρωσωπεια και σας τις δειχνω
τι λετε ??

View attachment 86419View attachment 86420
Με τα ίδια λεφτά βρίσκεις ντουφεκαρεσ στο car gr να τα έχεις δύο ζωεσ( γνωμη μου)
 
Παρε ενα οπλο ευγνωσμενης αξιας να το ευχαριστηθεις.
Οσον αφορα τους κωνους η συντριπτικη πλειοψηφια δεν μπορουμε να καταλαβουμε την διαφορα.
Η μαλλον το καταλαβαινουμε οσο καταλαβαινουμε τι ουισκι μας σερβιραν αν δεν εχουμε δει το μπουκαλι... 😆
 
Back
Top