Fabarm Team

Νέο απόκτημα και ιδιαίτερα χαρούμενος γιατί είναι καινούργιο....











Στέλιο είσαι νοικοκύρης και το όπλο καινούριο!
Καλορίζικο και καλοντουφεκο!!! Με υγεία, να το χαρείς σε πολλά κυνήγια!!!
 
Το όπλο το κυνήγησα τόσο λίγο που και νοικοκύρης να μην ήμουν πάλι θα ήταν σαν καινούργιο.

15 με 20 κυνήγια πρέπει να έχει κάνει.

Βέβαια εγώ το έπιανα με γάντια και πάντα καθάρισμα μετά το κυνήγι.

Εύχομαι να κάνεις μαζί του όσα δεν έκανα εγώ.
Καλά και δυνατά κυνήγια.

Θέλω να πω στα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ ότι ο Αριστος είναι παιδί σπαθί.

Υπομονετικός με κάτι προβλήματα που προέκυψαν για να πάρει το όπλο.
Ούτε παζάρια ούτε τίποτα....ήξερε τι ήθελε το πλήρωσε το πήρε μάγκας.

Διότι υπάρχουν πολλοί που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και παίζουνε.
Καποια στιγμη, εγραψα στον Αρη, οτι πριν παρεις μεταχειρισμενο οπλο και αυτοκινητο, κοιτας ΠΡΩΤΑ τον ιδιοκτητη.
Χαιρομαι που το αποδεικνυεις με τον καλυτερο τροπο, μπραβο και στους δυο, ειστε λεβεντες!!!
 
Το όπλο το κυνήγησα τόσο λίγο που και νοικοκύρης να μην ήμουν πάλι θα ήταν σαν καινούργιο.

15 με 20 κυνήγια πρέπει να έχει κάνει.

Βέβαια εγώ το έπιανα με γάντια και πάντα καθάρισμα μετά το κυνήγι.

Εύχομαι να κάνεις μαζί του όσα δεν έκανα εγώ.
Καλά και δυνατά κυνήγια.

Θέλω να πω στα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ ότι ο Αριστος είναι παιδί σπαθί.

Υπομονετικός με κάτι προβλήματα που προέκυψαν για να πάρει το όπλο.
Ούτε παζάρια ούτε τίποτα....ήξερε τι ήθελε το πλήρωσε το πήρε μάγκας.

Διότι υπάρχουν πολλοί που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και παίζουνε.
Επιβεβαιώνω ότι ο Άρης είναι παιδί σπαθι από τα λίγα
Καλορίζικο και τυχερό να σου κάνει τα χατίρια
 
Το όπλο το κυνήγησα τόσο λίγο που και νοικοκύρης να μην ήμουν πάλι θα ήταν σαν καινούργιο.

15 με 20 κυνήγια πρέπει να έχει κάνει.

Βέβαια εγώ το έπιανα με γάντια και πάντα καθάρισμα μετά το κυνήγι.

Εύχομαι να κάνεις μαζί του όσα δεν έκανα εγώ.
Καλά και δυνατά κυνήγια.

Θέλω να πω στα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ ότι ο Αριστος είναι παιδί σπαθί.

Υπομονετικός με κάτι προβλήματα που προέκυψαν για να πάρει το όπλο.
Ούτε παζάρια ούτε τίποτα....ήξερε τι ήθελε το πλήρωσε το πήρε μάγκας.

Διότι υπάρχουν πολλοί που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και παίζουνε.
Ο Αρης ειναι η παστα του ΑΝΘΡΩΠΟΥ που λες την λεξη και κολλα η γλωσσα σου στο Α απο το βαρος της αθρωπιας και της λεβεντιας του!
Σπανιζει αυτη η παστα σημερα!
ΤΣΙΑΚΚΟΣ!!!
 
Καποια στιγμη, εγραψα στον Αρη, οτι πριν παρεις μεταχειρισμενο οπλο και αυτοκινητο, κοιτας ΠΡΩΤΑ τον ιδιοκτητη.
Χαιρομαι που το αποδεικνυεις με τον καλυτερο τροπο, μπραβο και στους δυο, ειστε λεβεντες!!!
Να σαι καλά φίλε!
Εγώ μπαίνω στη θέση του άλλου.

Και λέω τα πράγματα με το όνομα τους αν οτιδήποτε ήταν στραβό θα το έλεγα και ας χάσω την πώληση.

Δεν θέλω να ξεγελάσω κανένα.

Γεια παράδειγμα Μιλησαμε στο τηλ με ένα συνφορουμιτη που ήθελε να του κάνω τεστ σύγκλησης Κανων.

Του εξήγησα ότι εγώ δεν κάθομαι να κάνω τέτοια δοκιμή.

Δεν θυμάμαι ποιος είναι αλλά αν δει το μήνυμα ας το πει.

Δηλαδή δεν είμαι διατεθειμένος να ξεγελασω κάποιον για να φύγει το όπλο.

Διότι ανετα θα μπορούσα να πω ότι έκανα τη δοκιμή.

Αλλά δεν....

Όσο για τον Αριστο τα είπαμε ο άνθρωπος φαίνεται ακόμη και απ' το τηλ.

Επίσης πολύ καλό μέλος είναι και ο Μύρος ο οποίος μεσολάβησε ως δικλείδα ασφαλείας για να πάρει το όπλο ο Αριστος.

Χαίρομαι που έχουμε μέλη με ποιότητα.
Ένας ποιοτικός άνθρωπος μπορεί να σου φανεί χρήσιμος ακόμη και από μακρυά.

Θα σε βοηθήσει και θα σου πει τη γνώμη του ή και θα σε εξυπηρετήσει και ας μη σε έχει δει.

Αυτό λέγεται αλληλεγγύη.
Πρέπει να την έχουμε μεταξύ μας διότι είμαστε λίγοι.
 
Ο Αρης ειναι η παστα του ΑΝΘΡΩΠΟΥ που λες την λεξη και κολλα η γλωσσα σου στο Α απο το βαρος της αθρωπιας και της λεβεντιας του!
Σπανιζει αυτη η παστα σημερα!
ΤΣΙΑΚΚΟΣ!!!
Ακριβώς.

Δεν μου είπε φίλε κόψε μου 1 ευρώ.

Πόσα; Τοσα. Να τα πάρτα.

Συνεννόησιμος....
Υπομονετικός διότι με τον τρόπο που επέλεξα εγώ να γίνει η πώληση του όπλου καθυστέρησαμε κάπως.

Το μόνο αρνητικό είναι που δεν είναι ανοικτό το κυνήγι να το δοκιμάζε ώστε να μας πει εντυπώσεις.
 
Επιβεβαιώνω ότι ο Άρης είναι παιδί σπαθι από τα λίγα
Καλορίζικο και τυχερό να σου κάνει τα χατίρια
Ελπίζω κι εγώ να του κάνει τα χατίρια.
Θα με στεναχωρουσε πολύ να μου πει ότι το κυνήγησε και δεν του αρέσει.
 
Ακριβώς.

Δεν μου είπε φίλε κόψε μου 1 ευρώ.

Πόσα; Τοσα. Να τα πάρτα.

Συνεννόησιμος....
Υπομονετικός διότι με τον τρόπο που επέλεξα εγώ να γίνει η πώληση του όπλου καθυστέρησαμε κάπως.

Το μόνο αρνητικό είναι που δεν είναι ανοικτό το κυνήγι να το δοκιμάζε ώστε να μας πει εντυπώσεις.
Όταν πουλάει κάποιος κάτι το να τον περνεισ τηλ και να του λεσ καλύτερη τιμή το θεωρώ φεδρο ..και προπαντός ένα πράγμα που είναι βυτρινα
 
Όταν πουλάει κάποιος κάτι το να τον περνεισ τηλ και να του λεσ καλύτερη τιμή το θεωρώ φεδρο ..και προπαντός ένα πράγμα που είναι βυτρινα
Έχεις δίκιο.

Ο σωστός ο άντρας τα γούστα του τα πληρώνει.

Με έχει κεράσει ποτό άνθρωπος που ξέρω ότι δεν πληρώνει γιατί είναι ιστορία του λέω εις υγεία το πίνω και φεύγοντας το πλήρωσα.

Δε θέλω κεράσματα που θα είναι τάπα.

Έχω βάλει κάποιες φορές και το ατα για πούλημα.

Στην αρχή που ήταν βιτρίνα το έβαλα 600 και ας έκανε 700 καινούργιο.

Μετά που είχε χρήση και κάποια σημάδια σταδιακά το κατέβασα στα 400.

Εγώ πουλάω κάτι ανάλογα με την κατάσταση και στα χρήματα που και γω ο ίδιος θα το αγόραζα.

Και ίσως και λίγο πιο κάτω από όσο πιστεύω πως αξίζει.
 
Όταν πουλάει κάποιος κάτι το να τον περνεισ τηλ και να του λεσ καλύτερη τιμή το θεωρώ φεδρο ..και προπαντός ένα πράγμα που είναι βυτρινα
Άστα τα χουμε φάει στη μάπα, benelli elite επετειακή που την προσεχα σαν τα μάτια μου, δεν είχε ούτε γρατζουνιά ούτε το παραμικρό σημάδι είχε στοιχίσε με 2 τσοκ briley 2000+ την είχα 1300 ευρώ και με επαιρνάν χωρίς να δουν το όπλο να το δώσω ένα χιλιαρικο. Φυσικά έριξα 3-4 πόρτες σε όσους ζητούσαν καλύτερη τιμή, βρέθηκε ο άνθρωπος σαν τον Αρη, την είδε και την έκλεισε επι τόπου και μάλιστα είπε : αυτό το κακόμοιρο το όπλο δεν έχει τουφεκίσει καθόλου; Τόσο καθαρό ήταν το όπλο. Τα ίδια και με centro που είχα δώσει παλιότερα, με το 525 και με τη maxus ολα τα όπλα τα έδωσα αριστα σε κατάσταση.Σου τη σπάει να χεις ενα όπλο καινούριο και να σε παίρνει ο αλλος και χωρίς να το δεί να σου λέει εγω τοσα δίνω, στα αρχ....ια μου ποσα δίνεις εσυ.
 
Άστα τα χουμε φάει στη μάπα, benelli elite επετειακή που την προσεχα σαν τα μάτια μου, δεν είχε ούτε γρατζουνιά ούτε το παραμικρό σημάδι είχε στοιχίσε με 2 τσοκ briley 2000+ την είχα 1300 ευρώ και με επαιρνάν χωρίς να δουν το όπλο να το δώσω ένα χιλιαρικο. Φυσικά έριξα 3-4 πόρτες σε όσους ζητούσαν καλύτερη τιμή, βρέθηκε ο άνθρωπος σαν τον Αρη, την είδε και την έκλεισε επι τόπου και μάλιστα είπε : αυτό το κακόμοιρο το όπλο δεν έχει τουφεκίσει καθόλου; Τόσο καθαρό ήταν το όπλο. Τα ίδια και με centro που είχα δώσει παλιότερα, με το 525 και με τη maxus ολα τα όπλα τα έδωσα αριστα σε κατάσταση.Σου τη σπάει να χεις ενα όπλο καινούριο και να σε παίρνει ο αλλος και χωρίς να το δεί να σου λέει εγω τοσα δίνω, στα αρχ....ια μου ποσα δίνεις εσυ.
Ακριβώς.

Έχω κάνει το άλλο μου κάνει καποιος προσφορα σε κάτι που πουλούσα στο καρ.

Και μου λέει φέρει πειν 200 ευρώ κάτω και του απαντάω εγώ 200 ευρώ πάνω από την τιμή που το είχα.

😂🤣😂🤣

Όσο χρήματα πάνε να μου κόψουν τόσο θα ανεβάζω αντίστοιχα την τιμή να δούμε αν τους αρέσει.

Βέβαια να πούμε και την άλλη αλήθεια υπάρχουν συνάδελφοι που πουλάνε πανάκριβα.
Αλλά αν δεν μου αρέσει η τιμή δεν ενοχλώ.
 
Το όπλο το κυνήγησα τόσο λίγο που και νοικοκύρης να μην ήμουν πάλι θα ήταν σαν καινούργιο.

15 με 20 κυνήγια πρέπει να έχει κάνει.

Βέβαια εγώ το έπιανα με γάντια και πάντα καθάρισμα μετά το κυνήγι.

Εύχομαι να κάνεις μαζί του όσα δεν έκανα εγώ.
Καλά και δυνατά κυνήγια.

Θέλω να πω στα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ ότι ο Αριστος είναι παιδί σπαθί.

Υπομονετικός με κάτι προβλήματα που προέκυψαν για να πάρει το όπλο.
Ούτε παζάρια ούτε τίποτα....ήξερε τι ήθελε το πλήρωσε το πήρε μάγκας.

Διότι υπάρχουν πολλοί που δεν έχουν με τι να ασχοληθούν και παίζουνε.
Καποια στιγμη, εγραψα στον Αρη, οτι πριν παρεις μεταχειρισμενο οπλο και αυτοκινητο, κοιτας ΠΡΩΤΑ τον ιδιοκτητη.
Χαιρομαι που το αποδεικνυεις με τον καλυτερο τροπο, μπραβο και στους δυο, ειστε λεβεντες!!!
Να σαι καλά φίλε!
Εγώ μπαίνω στη θέση του άλλου.

Και λέω τα πράγματα με το όνομα τους αν οτιδήποτε ήταν στραβό θα το έλεγα και ας χάσω την πώληση.

Δεν θέλω να ξεγελάσω κανένα.

Γεια παράδειγμα Μιλησαμε στο τηλ με ένα συνφορουμιτη που ήθελε να του κάνω τεστ σύγκλησης Κανων.

Του εξήγησα ότι εγώ δεν κάθομαι να κάνω τέτοια δοκιμή.

Δεν θυμάμαι ποιος είναι αλλά αν δει το μήνυμα ας το πει.

Δηλαδή δεν είμαι διατεθειμένος να ξεγελασω κάποιον για να φύγει το όπλο.

Διότι ανετα θα μπορούσα να πω ότι έκανα τη δοκιμή.

Αλλά δεν....

Όσο για τον Αριστο τα είπαμε ο άνθρωπος φαίνεται ακόμη και απ' το τηλ.

Επίσης πολύ καλό μέλος είναι και ο Μύρος ο οποίος μεσολάβησε ως δικλείδα ασφαλείας για να πάρει το όπλο ο Αριστος.

Χαίρομαι που έχουμε μέλη με ποιότητα.
Ένας ποιοτικός άνθρωπος μπορεί να σου φανεί χρήσιμος ακόμη και από μακρυά.

Θα σε βοηθήσει και θα σου πει τη γνώμη του ή και θα σε εξυπηρετήσει και ας μη σε έχει δει.

Αυτό λέγεται αλληλεγγύη.
Πρέπει να την έχουμε μεταξύ μας διότι είμαστε λίγοι.
Ο Αρης ειναι η παστα του ΑΝΘΡΩΠΟΥ που λες την λεξη και κολλα η γλωσσα σου στο Α απο το βαρος της αθρωπιας και της λεβεντιας του!
Σπανιζει αυτη η παστα σημερα!
ΤΣΙΑΚΚΟΣ
Ακριβώς.

Δεν μου είπε φίλε κόψε μου 1 ευρώ.

Πόσα; Τοσα. Να τα πάρτα.

Συνεννόησιμος....
Υπομονετικός διότι με τον τρόπο που επέλεξα εγώ να γίνει η πώληση του όπλου καθυστέρησαμε κάπως.

Το μόνο αρνητικό είναι που δεν είναι ανοικτό το κυνήγι να το δοκιμάζε ώστε να μας πει εντυπώσεις.
Επιβεβαιώνω ότι ο Άρης είναι παιδί σπαθι από τα λίγα
Καλορίζικο και τυχερό να σου κάνει τα χατίρια
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και την βαρύτητα τους, ελπίζω και στο μέλλον να συνεχίσω να είμαι αντάξιος τους!
Στέλιο στα λόγια σου για το όπλο δεν υπερέβαλλες καθόλου, ίσα ίσα ήσουν λιτός, το όπλο είναι καινούργιο!
Ένα μεγάλο "Ευχαριστώ"στο φιλαράκι τον Μύρο @Μυρος. για τον χρόνο του!
 
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και την βαρύτητα τους, ελπίζω και στο μέλλον να συνεχίσω να είμαι αντάξιος τους!
Στέλιο στα λόγια σου για το όπλο δεν υπερέβαλλες καθόλου, ίσα ίσα ήσουν λιτός, το όπλο είναι καινούργιο!
Ένα μεγάλο "Ευχαριστώ"στο φιλαράκι τον Μύρο @Μυρος. για τον χρόνο του!
Για τα χαρακτηριστικά την κατάσταση και το φινίρισμα που έχει το όπλο για εμένα έκανες την καλύτερη αγορά που θα μπορούσες στα χρήματα αυτά πανελλαδικά.

Τώρα όλη η βαρύτητα πέφτει στο να σου κάθεται καλά και να σου αρέσουν οι τουφεκιές του.

Από τις λίγες που εγώ έριξα είδα ότι το όπλο σκοτώνει πιο δυνατά.

Δεν έχω καλά κέντρα και συνήθως δεν έχω ξεπουπουλιασματα.

Με αυτό παρατήρησα μερικά.

Δεν ξέρω αν είναι λόγω πιο κλειστών τσοκ διότι εγώ κυνηγάω 3 και 4 πάντα αλλά δεν ξέρω αν το 3 και 4 του έλος είναι πιο κλειστό από αλλά 3 και 4.

Επίσης παρατήρησα ότι πολύ σπάνια έμενε ζωντανό θήραμα.

Και καλές μακρινές τουφεκιές σε πιο μεγάλο ποσοστό από ότι συνήθως.

Και με το στα κάνω πολύ μακρινές τουφεκιές αλλά όχι σε τέτοιο ποσοστό.
 
Ο
Για τα χαρακτηριστικά την κατάσταση και το φινίρισμα που έχει το όπλο για εμένα έκανες την καλύτερη αγορά που θα μπορούσες στα χρήματα αυτά πανελλαδικά.

Τώρα όλη η βαρύτητα πέφτει στο να σου κάθεται καλά και να σου αρέσουν οι τουφεκιές του.

Από τις λίγες που εγώ έριξα είδα ότι το όπλο σκοτώνει πιο δυνατά.

Δεν έχω καλά κέντρα και συνήθως δεν έχω ξεπουπουλιασματα.

Με αυτό παρατήρησα μερικά.

Δεν ξέρω αν είναι λόγω πιο κλειστών τσοκ διότι εγώ κυνηγάω 3 και 4 πάντα αλλά δεν ξέρω αν το 3 και 4 του έλος είναι πιο κλειστό από αλλά 3 και 4.

Επίσης παρατήρησα ότι πολύ σπάνια έμενε ζωντανό θήραμα.

Και καλές μακρινές τουφεκιές σε πιο μεγάλο ποσοστό από ότι συνήθως.

Και με το στα κάνω πολύ μακρινές τουφεκιές αλλά όχι σε τέτοιο ποσοστό.
Όπως είπαμε το όπλο είναι καινούργιο και αν δε κάθεται καλά, αξίζει να ασχοληθώ με το κοντάκι!!!;)
Πάντως, μερικές επωμισεις που έκανα, ανεβαίνει όμορφα!
 
Ακριβώς.

Έχω κάνει το άλλο μου κάνει καποιος προσφορα σε κάτι που πουλούσα στο καρ.

Και μου λέει φέρει πειν 200 ευρώ κάτω και του απαντάω εγώ 200 ευρώ πάνω από την τιμή που το είχα.

😂🤣😂🤣

Όσο χρήματα πάνε να μου κόψουν τόσο θα ανεβάζω αντίστοιχα την τιμή να δούμε αν τους αρέσει.

Βέβαια να πούμε και την άλλη αλήθεια υπάρχουν συνάδελφοι που πουλάνε πανάκριβα.
Αλλά αν δεν μου αρέσει η τιμή δεν ενοχλώ.
Κοίτα όπως υπάρχουν μαλάκες αγοραστές, έτσι υπάρχουν και μαλάκες πωλητές... Το να θές όμως να πάρεις μισή τιμή όπλο που το βλέπεις οτι αν το βάλεις στη βιτρίνα το πουλάς για καινούριο και χωρίς να το δείς να λές αυτά δίνω, κράτα τα λεφτά σου δεν πειράζει βρίσκεται ο άνθρωπος που δίνει 1 - 2 κατοστάρικα παραπάνω και παίρνει οπλάρα. Εσύ που και καλά την ψάχνεις και το παίζεις μαγκάκος της πιάτσας παίρνεις στο τέλος τριμπούρδελο.
 
Κοίτα όπως υπάρχουν μαλάκες αγοραστές, έτσι υπάρχουν και μαλάκες πωλητές... Το να θές όμως να πάρεις μισή τιμή όπλο που το βλέπεις οτι αν το βάλεις στη βιτρίνα το πουλάς για καινούριο και χωρίς να το δείς να λές αυτά δίνω, κράτα τα λεφτά σου δεν πειράζει βρίσκεται ο άνθρωπος που δίνει 1 - 2 κατοστάρικα παραπάνω και παίρνει οπλάρα. Εσύ που και καλά την ψάχνεις και το παίζεις μαγκάκος της πιάτσας παίρνεις στο τέλος τριμπούρδελο.
Αυτοί πιθανότατα ακόμη και αν τους έκανες την τιμή που ζήτησαν πάλι δε θα αγόραζαν γιατί είναι αφραγκοι που δεν έχουν τι να κάνουν και το παίζουν πονηροί.

Όταν σέβεσαι τα λεφτά σου πρέπει να σέβεσαι και τα λεφτά του άλλου.

Τα πληρώνουμε κι εμείς τα όπλα μας δεν μας τα χάρισαν για να τα σκοτώνουμε.

Εγώ το έλος το είχα πάρει στα 1400 κάτι αν θυμάμαι καλά.

Αν το είχα αγοράσει 1640 που έχει τώρα θα το έδινα 200 ευρώ πιο πάνω.

Αν δεν πουλιόταν δεν πειράζει.
 
Άρη σου εύχομαι φίλε να έχεις την υγειά σου να το χαίρεσαι! Καλορίζικο να είναι και να σου κάνει όλα τα γούστα!
Παιδιά το όπλο το είδα από κοντά,πιο καινούριο,δεν γίνεται να ήταν..
Ο Στέλιος πολύ νοικοκύρης στα όπλα του και όχι μόνο!
Στέλιο χάρηκα φίλε, επίσης χάρηκα που πήρε το όπλο ο Άρης γιατί το γλυκό κοίταζε πολύ καιρό.
 
Back
Top