Browning Maxus 2 vs Browning A5 vs Beretta A400 Upland vs Benelli Rafaello Powerbore

Ποιο θα επιλέγατε;

  • Browning Maxus 2

    Votes: 15 17,4%
  • Browning A5

    Votes: 4 4,7%
  • Beretta A400 Upland

    Votes: 34 39,5%
  • Benelli Rafaello Powerbore

    Votes: 33 38,4%

  • Total voters
    86
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
μπορείς να δεις και την black eagle 3 και super black eagle 3 είναι μέσα στα χρήματα που διαθέτεις.
 
Τώρα από τα τέσσερα που αναφέρεις στα δυο πρώτα θα χρειαστείς κατά 90% και τσοκ αφτερ μάρκετ όποτε να το έχεις στο μυαλό σου το επιπλέων κόστος! Στης άλλες δυο δεν τα χρειάζεσαι μόνο αν θες να πάρεις εσυ κάτι έξτρα. Επίσης στην Benelli μπορείς να αλλάξεις και ριγα και να την κανείς όπως σε βολεύει. Και τα τέσσερα αξιόπιστα ποιο βρόμικο το maxus μετά το beretta τα υπόλοιπα δεν ασχολείσαι καν. Θα προτιμούσα να αποφύγεις τα ξύλα στης browning γιατί δεν είναι και τα καλύτερα ο φίλος μου στην maxus άλλαξε μέσα σε 3 χρόνια και πάπια και κοντάκι με συνθετικά γιατί του ραγίσαν
 
Τώρα από τα τέσσερα που αναφέρεις στα δυο πρώτα θα χρειαστείς κατά 90% και τσοκ αφτερ μάρκετ όποτε να το έχεις στο μυαλό σου το επιπλέων κόστος! Στης άλλες δυο δεν τα χρειάζεσαι μόνο αν θες να πάρεις εσυ κάτι έξτρα. Επίσης στην Benelli μπορείς να αλλάξεις και ριγα και να την κανείς όπως σε βολεύει. Και τα τέσσερα αξιόπιστα ποιο βρόμικο το maxus μετά το beretta τα υπόλοιπα δεν ασχολείσαι καν. Θα προτιμούσα να αποφύγεις τα ξύλα στης browning γιατί δεν είναι και τα καλύτερα ο φίλος μου στην maxus άλλαξε μέσα σε 3 χρόνια και πάπια και κοντάκι με συνθετικά γιατί του ραγίσαν
Παναγιώτη θα το ψάξω για τα ξυλα γιατί μου αρέσουν, για τα τσοκ το έχω υπόψιν μου ότι θα αγοράσω στη μαξους καινούργια, το έχω κάνει και σε άλλη μπραουνινγκ..
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
Εσένα ποιο σου ήρθε καλύτερα από αυτά?
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
Διονύση εκτός από την Βenelli που γνωρίζω ότι είναι εγγύηση για απροβλημάτιστη λειτουργία, για τα άλλα το μόνο που ξέρω είναι ότι φίλος πήρε φέτος τη Maxus 2 του κουτιού και τον έχει .sex hard. στις εμπλοκές. Την έχει στείλει 2-3 φορές πίσω στην εταιρεία, την έχουν επιστρέψει υποτίθεται χωρίς πρόβλημα, αλλά οι εμπλοκές συνεχίζονται. Ο άνθρωπος έχει απαυδήσει
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
φιλε Διονυση εμπλεξες.μεγαλη κουβεντα που μπορει να ακουσεις 50 διαφορετικες γνωμες.πιστευω πρεπει να κοιταξεις τι σου αρεσει περισσοτερο κ αν σου ερχεται σωστα.ψαξε στην ενοτητα MAXUS 2 γιατι ο φιλος πιο πανω εχει δικιο
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
Εγώ θα έλεγα benelli. Οι λόγοι είναι οι εξής:
Είναι αδράνειας άρα δεν θέλει και πολύ καθάρισμα (και είναι και έυκολος ο καθαρισμός). Έχει την ρίγα από ανθρακόνημα που σου επιτρέπει να την κάνεις ή φλατ ή με σκαλοπάτι ανάλογα με το πως είσαι μαθημένος. Έχει ωραία ξύλα (κατηγορία 3 αν θυμάμαι σωστά) και σύστημα ανάκρουσης comfort που είναι πολύ καλό. Και μέσα σε όλα αυτά και πλαστική βαλίτσα μεταφοράς και όχι χαρτόκουτο.
 
Παιδιά καλησπέρα. Σύντομα θα προβώ σε αγορά ενός από τα παραπάνω όπλα. Θα με βοηθούσε πολυ να μου πείτε γνώμες, τα θετικα και αρνητικά τους, πληροφορίες και εμπειρίες εφόσον τα έχετε δοκιμάσει στο κυνήγι ή έστω έχετε ακουσει από φίλους σας. Εχω επωμισει και τα 4. Αν υπάρχει και άλλη πρόταση δεκτή. Αυτό που θα παρω θα είναι σε 71 πόντους και με ενδιαφέρει για καρτέρι.
Όλα τα όπλα που έχεις υπόψη, είναι εξαιρετικά ποιοτικά. Το συνετό είναι να πάρεις αυτό που το νιώθεις καλύτερα όταν επωμίσεις. Όμως αν έχεις ιδιαίτερη κάψα για κάποιο, πάρτο χωρίς δεύτερη σκέψη γιατί αλλιώς θα σου μείνει απωθημένο και δε θα είσαι ευχαριστημένος. Άκου γνώμες αλλά κάνε αυτό που τραβάει η ψυχή σου. Έχω ξαναπεί ότι δεν αγοράζεις σπίτι ούτε διαλέγεις τη γυναίκα σου. Ένα παλιοτούφεκο είναι.
 
Εσένα ποιο σου ήρθε καλύτερα από αυτά?
Θα το απαντήσω στο τέλος αυτό.. Εννοείται ότι είναι το βασικότερο αν αυτό εννοείς.. Απλά με ενδιαφέρουν και οι απόψεις όλων μήπως μου διαφευγει κάτι σημαντικό που θα με κάνει να το μετανιωσω μετά την αγορά.
 
Διονύση εκτός από την Βenelli που γνωρίζω ότι είναι εγγύηση για απροβλημάτιστη λειτουργία, για τα άλλα το μόνο που ξέρω είναι ότι φίλος πήρε φέτος τη Maxus 2 του κουτιού και τον έχει .sex hard. στις εμπλοκές. Την έχει στείλει 2-3 φορές πίσω στην εταιρεία, την έχουν επιστρέψει υποτίθεται χωρίς πρόβλημα, αλλά οι εμπλοκές συνεχίζονται. Ο άνθρωπος έχει απαυδήσει
Κι άλλος το έχει αναφέρει αυτό στο φόρουμ.
 
φιλε Διονυση εμπλεξες.μεγαλη κουβεντα που μπορει να ακουσεις 50 διαφορετικες γνωμες.πιστευω πρεπει να κοιταξεις τι σου αρεσει περισσοτερο κ αν σου ερχεται σωστα.ψαξε στην ενοτητα MAXUS 2 γιατι ο φιλος πιο πανω εχει δικιο
Γιάννη αυτό επιθυμώ, να ακουσω πολλες γνώμες.. Δεν πρόκειται να με μπερδεψουν.. Το αντίθετο μάλιστα..
 
Back
Top