Beretta Team

Που να δεις μια δοκιμή σήμερα με modefeltro ενός φίλου......... Κουμπωσαμε πάνω και ένα briley spectrum D φυσίγγια No 10 και Νο 9 απόσταση 15 μέτρα έπιασε η ντουφέκια όλο τον πίνακα 1x1 μέτρα........
Το τσοκ είναι διασποράς;
 
Πάντως, για το θέμα καθαρισμού που βλέπω ότι απασχολεί πολλούς, εγώ το 725 το πηγαίνω μία φορά το χρόνο σε έναν από τους πολύ γνωστούς οπλουργούς και του κάνει πλήρη καθαρισμό, το λύνει, το λιπαίνει, περιποιείται όλα τα τσοκ και όλα αυτά κοστίζουν €30. Εννοείται ότι γίνεται περιποίηση σε βάθος, περιλαμβανομένου του μηχανισμού της βάσης, που κάποιος μόνος του θα είναι δύσκολο να κάνει. Σημειωτέον ότι το όπλο ρίχνει 12 μήνες το χρόνο, κυνήγι και σκοπευτήριο.

Οπότε το να αποτελεί ο καθαρισμός του όπλου "βάσανο" ή ακόμα περισσότερο κριτήριο κατάταξης των όπλων σε καλύτερα και χειρότερα, μου φαίνεται λίγο υπερβολικό.
 
https://www.car.gr/s/e0cewxi5/
Δάκρυσα όταν το είδα 🤯
θα ηταν απο αυτες που ξεφλουδιζει η βαση οποτε ο τυπος μαλλον την επιασε και την γυαλοχαρταρισε...αν δεν εχει αλλο προβλημα παντως εγω την επαιρνα ανετα...με χαλαει βεβαια αυτο νικελε style αλλα κατι θα εβρισκα να κανω ...γινεται και blueing σε αλουμινιο απο οτι ξερω...αλλα με τα θηραματα που υπαρχουν ειπα οτι οπλο δεν ξαναπαιρνω, θα τη βγαλω με τα τουρκικα μεχρι να αυτοκαταστραφουν...
 
θα ηταν απο αυτες που ξεφλουδιζει η βαση οποτε ο τυπος μαλλον την επιασε και την γυαλοχαρταρισε...αν δεν εχει αλλο προβλημα παντως εγω την επαιρνα ανετα...με χαλαει βεβαια αυτο νικελε style αλλα κατι θα εβρισκα να κανω ...γινεται και blueing σε αλουμινιο απο οτι ξερω...αλλα με τα θηραματα που υπαρχουν ειπα οτι οπλο δεν ξαναπαιρνω, θα τη βγαλω με τα τουρκικα μεχρι να αυτοκαταστραφουν...
Κοντάκι πίσω έχει φάγωμα.. κάτι τσοκ με Ρήγα επάνω😂 το εχει περάσει και γυαλοχαρτο μια χαρά 😅 οχι και τουρκικα το ενα ξεβαφε η κάννη στα χέρια μου 😅😅
 
Κοντάκι πίσω έχει φάγωμα.. κάτι τσοκ με Ρήγα επάνω😂 το εχει περάσει και γυαλοχαρτο μια χαρά 😅 οχι και τουρκικα το ενα ξεβαφε η κάννη στα χέρια μου 😅😅
Χάνει επειδή δεν είναι χρυσοσκάνδαλο, αλλιώς θα ήταν ευκαιρία
 
Χάνει επειδή δεν είναι χρυσοσκάνδαλο, αλλιώς θα ήταν ευκαιρία
O Πατρινός είναι καλλιτεχνάρα. Δεν άφησε τίποτα αγάμητο. Το τσόκ με τη ρίγα και το στόχαστρο.RESPECT., όλα τα λεφτά
O Πατρινός είναι καλλιτεχνάρα. Δεν άφησε τίποτα αγάμητο. Το τσόκ με τη ρίγα και το στόχαστρο.RESPECT., όλα τα λεφτά
Η καννη δηλητήριο όμως εεε
 
Μαζί με τις ενέσεις των σκυλιών για τις φόλες πρέπει να κουβαλάς και εφεδρικές μην τυχόν και σε δηλητηριάσει η κάννη
Αν είσαι κολλημένος μπενελακιας όταν αντίκρισης την βλητική υπεροχή μπορεί να πάθεις δηλητηρίαση 😘
 
Κοντάκι πίσω έχει φάγωμα..
Δεν ειναι τιποτα... ηθελε να ρυθμισει λιγο το pitch...
κάτι τσοκ με Ρήγα επάνω
Ακουγε εδω μεσα για καννες 76 και 81 με μακρια σκοπευτικη γραμμη που γαμ@νε...ε σου λεει θα βαλω και εγω λιγη ριγα πανω στο τσοκ και ετοιμη η "μακρια σκοπευτικη γραμμη"...μη δειτε τιποτα πρωτοποριακο αμεσως να το κατακρινετε...
 
Λουστραρισμένα πρέπει να είναι, χαμηλής κατηγορίας. Φαίνονται ωραία πάντως
Γιαυτό ρωτάω Κώστα και μένα έτσι μου φαίνονται που τα είδα από κοντά. Πρέπει να είναι ενισχυμένα με λέιζερ για να φαίνονται πιο έντονα τα νερά τους.
 
Back
Top