Benelli Team

Γιατι δεν εριχνε καμμια ντουφεκια σε αυτες που γυριζαν με το καρουζελ...πιο ενδιαφερον θα ειχε...μην το παρεις προσωπικα, η αποψη μου ειναι για το βιντεο...
Τι προσωπικά κι εσύ? Να λέμε καμιά μ@λακία να περνάει η ώρα . 🤣
 
Ωραίο όπλο αλλά ποιος ο λόγος να πωληθεί ένα όπλο σε τέτοια κατάσταση που φτιάχτηκε χωρίς καν να δοκιμαστεί πως αποδίδει.Αλλα και εγώ που έχω αλλάξει 15 σαμπως τα έδωσα γιατί δεν ήταν καλά .
Μάλλον οι παρεμβάσεις δεν απέδωσαν τα αναμενόμενα.... Ωραίο όπλο!
 
Άλλο η ερώτηση άλλο το συμπέρασμα γιατί κανείς δε ξέρει σε τι κατάσταση μπορεί να βρεθεί ο κάθε ένας για να πουλήσει.Παντως εάν έψαχνα όπλο θα το αγόραζα πολύ ωραίο όπλο σε πολύ καλή τιμή.Καλοπουλητο να είναι ελπίζοντας να πωλείται επειδή κάτι άλλο γουστάρει περισσότερο διότι να χάλασε το όπλο από αυτές τις παρεμβάσεις και στο συγκεκριμένο οπλουργο δεν υπάρχει περίπτωση.
 
Το porting σε 61 εκ. κάννη το έκανε για την αναπήδηση στομίου; Η έχει κανένα ΩΡΛ φίλο;
Έλα ντε να το κάνεις σε μια 76αρα κάννη να το καταλάβω ,πας για τσίχλες χωρίς ωτοασπιδες;Η πατέντα για τον αορτηριουχο;Για τον κώνο τι να πω ,μόλις είδε με τα πρώτα 100 φυσίγγια τι φαρμακερη έγινε την έβγαλε για πούλημα.
 
Εγώ διάβασα πιο πριν κάπου για 15€
Και ήθελα νεροσοληνες για πότισμα και τις βρήκα 19,60
Είπα να παραγγείλω στην μπενελι πιο φθηνά θα μου έρθουν
Μπενελι με το μέτρο πιο φθηνά θα σου έρθει και άμα γουστάρεις της κάνεις και κώνο και πας για κυνήγι με αξιώσεις.
 
Εγώ διάβασα πιο πριν κάπου για 15€
Και ήθελα νεροσοληνες για πότισμα και τις βρήκα 19,60
Είπα να παραγγείλω στην μπενελι πιο φθηνά θα μου έρθουν
15 κοστίζει στη beneli όσο και αν σου φαίνεται περίεργο αλλά εσύ και εγώ θα την πάρουμε 500 επειδή είναι benelli όπως δίνει ο άλλος 40.000 και παίρνει Μερσεντές και ανοίγει το καπό και έχει μηχανή Ρενό μέσα αυτό και αν είναι γελοίο.Σας έχω γράψει πολλές αλήθειες εδώ αλλά ζοριζεστε να τις καταλάβετε .
 
για αυτο φευγει.
Αν κυνηγάς με ωτοασπιδες δεν έχεις κανένα θέμα που έπρεπε όλοι να κυνηγαμε έτσι .Αλλά όντως το θέμα θορύβου λόγο πορτινγκ στην 61 θα έιναι έντονο.Αλλα η ανταπόκριση του όπλου και με βαριά φυσίγγια πολύ καλύτερη από πριν .
 
Back
Top