BENELLI 828U

Παιδιά καλημέρα! Να ρωτήσω κάτι σε όσους έχουν το 828 ;; Όσο κάνω επωμισεις με το όπλο βλέπω ότι θέλω ένα πέλμα πιο κοντό! Με αυτό που έχει από την μάνα του το όπλο είναι 37,5! Εγώ θέλω ένα πόντο λιγότερο αλλά δεν υπάρχει μικρότερο πελμα από αυτό! Έχει βάλει κάποιος κάποιο άλλο πέλμα;
Και εμένα 36.5 είναι σίγουρα υπάρχει πιο κοντο ηλια
 
Παιδιά καλημέρα! Να ρωτήσω κάτι σε όσους έχουν το 828 ;; Όσο κάνω επωμισεις με το όπλο βλέπω ότι θέλω ένα πέλμα πιο κοντό! Με αυτό που έχει από την μάνα του το όπλο είναι 37,5! Εγώ θέλω ένα πόντο λιγότερο αλλά δεν υπάρχει μικρότερο πελμα από αυτό! Έχει βάλει κάποιος κάποιο άλλο πέλμα;
Αν το ήξερες θα μπορούσες να το παραγγείλεις με το πέλμα που θέλεις ,τώρα θα το πληρώσεις έξτρα.
 
η benelli δινει σαν αξεσουαρ ποιο κοντο πελμα το εχει στα αξεσουαρ
Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι αυτό είναι το πιο κοντό ! Για να γίνει 36,5 μου είπαν έπρεπε να έχω κάνει παραγγελία το πιο μικρό κοντακι
 
Παιδιά καλημέρα! Να ρωτήσω κάτι σε όσους έχουν το 828 ;; Όσο κάνω επωμισεις με το όπλο βλέπω ότι θέλω ένα πέλμα πιο κοντό! Με αυτό που έχει από την μάνα του το όπλο είναι 37,5! Εγώ θέλω ένα πόντο λιγότερο αλλά δεν υπάρχει μικρότερο πελμα από αυτό! Έχει βάλει κάποιος κάποιο άλλο πέλμα;
Μέτρησε το πέλμα αν μπορείς να δούμε ποιό φοράει
 
Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι αυτό είναι το πιο κοντό ! Για να γίνει 36,5 μου είπαν έπρεπε να έχω κάνει παραγγελία το πιο μικρό κοντακι
Κάπου το είχα διαβάσει ότι υπάρχουν δύο μήκη κοντάκια και αναλόγως τι μήκος χρειάζεσαι συνδυάζεις και το πέλμα.
 
Αν το ήξερες θα μπορούσες να το παραγγείλεις με το πέλμα που θέλεις ,τώρα θα το πληρώσεις έξτρα.
Δυστυχώς απ' τι κατάλαβα αυτό ισχύει μόνο στα πλαστικά κοντάκια κομφορτ.Η σκανδάλη ρυθμίζεται ; Η ,αν μπορεί να δώσει λύση κάποιος κοντακας.
 
Επρεπε κατα την παραγγελια να ερωτηθεις απο το μαγαζατορα ...
αποτη ξερω καμια ετερια δε θα δωσει έξτρα πέλματα ..
όταν έγινε η παραγγέλια επρεπε να ερωτηθεις για τα μετρα,,
οταν παραγγειλα εγω το beretta 486 paralero μου ειπαν βγενει σε 3 μύκοι
πειγα και μετρισα το οπλο που ειχα και παραγγειλα αυτο που ηταν ποιο κοντα σε αυτα που ειχα
 
Επρεπε κατα την παραγγελια να ερωτηθεις απο το μαγαζατορα ...
αποτη ξερω καμια ετερια δε θα δωσει έξτρα πέλματα ..
όταν έγινε η παραγγέλια επρεπε να ερωτηθεις για τα μετρα,,
οταν παραγγειλα εγω το beretta 486 paralero μου ειπαν βγενει σε 3 μύκοι
πειγα και μετρισα το οπλο που ειχα και παραγγειλα αυτο που ηταν ποιο κοντα σε αυτα που ειχα
Έτσι ,το κατάστημα θα έπρεπε να ξέρει και με τη σειρά του να ενημερώσει τον αγοραστή και όχι αυτό έχω δες αν σου κάνει (συνήθως στο κατάστημα όλα σου κάνουν ακόμα και αυτά που έχουν άσχετες διαστάσεις) και παρτο φυγε.
 
Μια εβδομάδα το έχω το όπλο ! Έβλεπα ότι υπάρχουν μήκη διάφορα και έλεγα απλό είναι να αλλάξει το μήκος! Η διαφορά που έχω είναι κοντα στο μισό πόντο.και ίσως λιγονπαραπανω ! Αν δω ότι είναι μακρύ θα ρετουσαρω ένα πελματακι χωρίς το κομφορτ συστημα
 
Μια εβδομάδα το έχω το όπλο ! Έβλεπα ότι υπάρχουν μήκη διάφορα και έλεγα απλό είναι να αλλάξει το μήκος! Η διαφορά που έχω είναι κοντα στο μισό πόντο.και ίσως λιγονπαραπανω ! Αν δω ότι είναι μακρύ θα ρετουσαρω ένα πελματακι χωρίς το κομφορτ συστημα
Τώρα με το κοντομανικο επωμιζεις και δεν σου κάθεται καλά? Ζοριζεσε στο ανέβασμα του όπλου?
 
Μια εβδομάδα το έχω το όπλο ! Έβλεπα ότι υπάρχουν μήκη διάφορα και έλεγα απλό είναι να αλλάξει το μήκος! Η διαφορά που έχω είναι κοντα στο μισό πόντο.και ίσως λιγονπαραπανω ! Αν δω ότι είναι μακρύ θα ρετουσαρω ένα πελματακι χωρίς το κομφορτ συστημα
Για μενα μιας και το οπλο ειναι καινουργιο καλητερα ειναι να το πας πισω η να σου φερουν ενα καινουργιο με κοντακι compact η εστω να το φερουν ενα τετειο κοντακι
 
Back
Top