Φυσίγγια για τρυγόνι

Εγω τα εριξα περσυ.
Ακριβως αυτα...32γρ νο8.
Με 3αρι και 4αρι τσοκ..
Πολλα χαλια...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα,οτι ενα τρυγονι,εφαγε 3 τουφεκιες και ηταν ακομα ζωντανο,με πολλα σκαγια πανω του...
Την τελευταια,την εφαγε σαν ορτυκι,καθως πηγα να το παρω και σηκωθηκε ξαφνικα και αρχισε να πεταει...
Ειναι αρκετα σκληρο και δυνατο φυσιγγι πλεον..
Δεν το συνιστω για καλοκαιρι..
Ενα λαμπρο 30αρι ή ιμπεριαλ 30-32 γρ ,νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερες επιλογες
Στον κουβά κ αυτά, κρίμα. Ιμπεριαλ ιθπανικά από νομο ηλειαθ ή βεριταμπλ?
 
Εγω τα εριξα περσυ.
Ακριβως αυτα...32γρ νο8.
Με 3αρι και 4αρι τσοκ..
Πολλα χαλια...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα,οτι ενα τρυγονι,εφαγε 3 τουφεκιες και ηταν ακομα ζωντανο,με πολλα σκαγια πανω του...
Την τελευταια,την εφαγε σαν ορτυκι,καθως πηγα να το παρω και σηκωθηκε ξαφνικα και αρχισε να πεταει...
Ειναι αρκετα σκληρο και δυνατο φυσιγγι πλεον..
Δεν το συνιστω για καλοκαιρι..
Ενα λαμπρο 30αρι ή ιμπεριαλ 30-32 γρ ,νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερες επιλογες
Το 688(καψουλι) που βάζει η nsi στα φυσηγγια τησ δεν είναι για ζεστές και περιοχές ποιο νοτιεσ τα φυσηγγια αυτά είναι πλέον για ποιο βοριά κλήματα και πολύ υγρασία
 
Το πρωί μέχρι τις 10 nspeed γιατί περνανε και καργιολες μετά 28 Κένταυρο
Βάζεις τα πουλιά,βάζω τα speed 😂 .

Το κυριότερο πάντως πιστεύω την πρώτη μέρα είναι να βρεις ένα μέρος ήσυχο μακριά από τον κόσμο.
Τα καλύτερα με διάφορα κυνήγια τα έχω κάνει μόνος σε πιο απόμερα μέρη και ας είχε λιγότερα πουλιά από τα σημεία που κυκλοφορούσαν όλοι οι υπόλοιποι. Το αποτέλεσμα στο τέλος πάντα με δικαίωνε.
 
Βάζεις τα πουλιά,βάζω τα speed 😂 .

Το κυριότερο πάντως πιστεύω την πρώτη μέρα είναι να βρεις ένα μέρος ήσυχο μακριά από τον κόσμο.
Τα καλύτερα με διάφορα κυνήγια τα έχω κάνει μόνος σε πιο απόμερα μέρη και ας είχε λιγότερα πουλιά από τα σημεία που κυκλοφορούσαν όλοι οι υπόλοιποι. Το αποτέλεσμα στο τέλος πάντα με δικαίωνε.
Το κυριότερο την πρώτη μέρα είναι να μην πάς για κυνήγι με μαυρογατα.
 
Το κυριότερο την πρώτη μέρα είναι να μην πάς για κυνήγι με μαυρογατα.
mitsotakis-koulis.gif


Με το παλικάρι από εδώ λέω να κάνω φέτος έναρξη .yelling. .
 
Back
Top