Συμπόσιο Hunterslife

Ποια μέρα βολεύει για το συμπόσιο;

  • 05/04

    Votes: 3 21,4%
  • 12/04

    Votes: 9 64,3%
  • 19/04

    Votes: 2 14,3%

  • Total voters
    14
Status
Not open for further replies.
Χωρίς πλάκα τώρα, επειδή βλέπω διάθεση για κρεατικά αυτή τη φορά, το Τρίγωνο σερβίρει φοβερά κρέατα σε πολύ καλές τιμές και είναι για χρόνια σταθερό σε ποιότητα. Προβατίνα παϊδάκια, αρνίσια παϊδάκια, μοσχαρίσιο συκώτι, μπιφτέκι (διάσημο πιάτο), tomahawk, κοντοσούβλι χοιρινό και πρόβατο, είναι μερικά από τα καλύτερα πιάτα του.
 
Χωρίς πλάκα τώρα, επειδή βλέπω διάθεση για κρεατικά αυτή τη φορά, το Τρίγωνο σερβίρει φοβερά κρέατα σε πολύ καλές τιμές και είναι για χρόνια σταθερό σε ποιότητα. Προβατίνα παϊδάκια, αρνίσια παϊδάκια, μοσχαρίσιο συκώτι, μπιφτέκι (διάσημο πιάτο), tomahawk, κοντοσούβλι χοιρινό και πρόβατο, είναι μερικά από τα καλύτερα πιάτα του.
Σε ποιά περιοχή της Αθήνας βρίσκεται αυτό το μαγαζί Λεωνίδα?
 
ΑΝ σας αρεσει η ιδέα μου κ είμαστε αρκετα άτομα μπορουμε να προτείνουμε-νω (την ημερομηνία που μας βολεύει) μια νυχτερινή στο Σχιστό με τους καταλληλους κατα παραγγελία μεζέδες.
Και όποιος θέλει τουφεκάει κιόλας.
Λέω εγώ τώρα...
Αν είναι νωρίς παίζει κ η μαλακάσσα.
 
ΑΝ σας αρεσει η ιδέα μου κ είμαστε αρκετα άτομα μπορουμε να προτείνουμε-νω (την ημερομηνία που μας βολεύει) μια νυχτερινή στο Σχιστό με τους καταλληλους κατα παραγγελία μεζέδες.
Και όποιος θέλει τουφεκάει κιόλας.
Λέω εγώ τώρα...
Αν είναι νωρίς παίζει κ η μαλακάσσα.
Καλή ιδέα αλλά και αλλού να κανονιστεί μια χαρά είναι τα Καλύβια πέφτουν λίγο μακριούτσικα.
 
Αφου αποφασίστηκε για Βοσκοπούλα , θα κανονίσω εγω για το τραπέζι .Ομως ειναι καλό να ξερουμε σίγουρα πόσα άτομα απο Τετάρτη μεσημερι για να του πω.
Εδω να πω πως βολεύει και όσους έρθουν απο Αττική οδό. Έξοδος Κύμης
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top