Προσφορές-Τιμές

Θεωρητικά φίλε μου είναι εύκολο,στην πράξη όμως όχι και τόσο.Πώς,μιλώ για μένα,να αφήσω τη δουλειά μου που κάνω τόσα χρόνια για να πάω στο ερημωμένο πρώην χωριό του πατέρα μου στην Πίνδο;Τι δουλειά θα κάνω εκεί;Σημειωτέον ότι σήμερα έχει αρκετά παραθεριστικά σπίτια για το καλοκαίρι που όλο και πληθαίνουν...Το μέρος πολύ ωραίο,πεντακάθαρος αέρας,κρύα νερά και ησυχία,''περιπολούν'' αγριογούρουνα.Με άλλα λόγια θαυμάσιος τόπος αλλά δυστυχώς για ΔΙΑΚΟΠΕΣ!:(.think.
Να πας και να ανοίξεις ένα οδοντογιατριο για γυδες και πρόβατα θα χεστης στο τάλιρο .cofee.
 
Έχεται κάτι φυντανια εκεί στην νέα Αρτάκη??????φίλος πήρε πάρει χρόνια ένα dmax( Isuzu) και το αυτοκηνιτο του έβγαλε την π@#### αυτός που του το πουλισε πολύ απ@@# ρε φίλε...
Και που δεν έχει φυντάνια ρε Ηλία??? Ωραία είναι στην Αρτάκη. Ούζα τσίπουρα μεζέδες. Κυνηγια γύρω γύρω και παλαμιδες ντασκακια κοκαλια τσιπουρες μουρμουρες μέσα στα ποδάρια σου....Είχε ανοίξει και ένα κυνηγομαγαζο ένας για μια σεζόν με εξωφρενικά χαμηλές τιμές δίπλα στο γήπεδο πάνω στον κεντρικό προς Ψαχνα. Τι κασόνια είχα φορτώσει τότε!!!! 16-17 σεζόν. classica 32 6.2€ speed 34 6.8€. Και μόλις έκλεισε η σεζόν έκλεισε και αυτός. Που να το ξέρω να πάω να φορτώσω το hilux 2-3 φορές να έχω για μια δεκαετία...
 
Και που δεν έχει φυντάνια ρε Ηλία??? Ωραία είναι στην Αρτάκη. Ούζα τσίπουρα μεζέδες. Κυνηγια γύρω γύρω και παλαμιδες ντασκακια κοκαλια τσιπουρες μουρμουρες μέσα στα ποδάρια σου....Είχε ανοίξει και ένα κυνηγομαγαζο ένας για μια σεζόν με εξωφρενικά χαμηλές τιμές δίπλα στο γήπεδο πάνω στον κεντρικό προς Ψαχνα. Τι κασόνια είχα φορτώσει τότε!!!! 16-17 σεζόν. classica 32 6.2€ speed 34 6.8€. Και μόλις έκλεισε η σεζόν έκλεισε και αυτός. Που να το ξέρω να πάω να φορτώσω το hilux 2-3 φορές να έχω για μια δεκαετία...
Υπήρχε κυνηγομαγαζο εκεί για χρόνια του Γιάννη του Κανακάκη φίλος έχω και συγγενή εκεί τώρα που είναι γέννημα θρέμμα από κει και έχω στα Ψαχνά γιο φοιτητή ωραία είναι.Αλλα έχω χρόνια να πάω να κυνηγήσω την Εύβοια αν και την έχω κυνηγήσει όλη από την Κύμη μέχρι την Ιστιαία .Ωραίο μέρος και κοντινό για αποδράσεις και τα έχεις όλα κοντά.Αλλα άλλο τι μας αρέσει άλλο τι συμβαίνει όπως προείπα όταν είσαι μόνος παίζεις μπάλα σε πολλά μέτωπα αν έχεις οικογένεια παίζεις σε συγκεκριμένο γήπεδο.
 
Για 1προς 2 φυσίγγια θα πάω να γίνω γείτονας με τον DimDre να κάνω όριο με κάτω από 50 φυσίγγια . Δημήτρη νοικιάζεται κανένα σπίτι εκεί δίπλα για περίοδο 15 Αυγούστου με 1 Μαρτίου;; .big smile.
Δεν είναι δύσκολο αν δε ντουφεκας ότι βλέπεις και αν αποφασίσεις ότι τρίτο φυσίγγι στο ίδιο πουλί δε ρίχνω .
 
Επειδη στο περπατητο δεν παιρνω πολλα φυσιγγια μαζι, στο τελος που εχω μεινει με μονο αριθμο, οι επιτυχιες ανεβαινουν κατακορυφα.
Να δεις πως ανεβηκαν οι επιτυχίες με την μετάβαση στο δικανο. Και δεν μιλάω για βλητικη υπέροχη κτλ. Απλά τις ζυγίζεις καλύτερα με μείον ένα φυσιγγι.
 
Να δεις πως ανεβηκαν οι επιτυχίες με την μετάβαση στο δικανο. Και δεν μιλάω για βλητικη υπέροχη κτλ. Απλά τις ζυγίζεις καλύτερα με μείον ένα φυσιγγι.
Μωρε αν εινα αδειο το γιλεκο απο φυσιγγια και η καραμπινα γινεται μονοκανο και η πουλιαστρα γεμιζει.
 
Να δεις πως ανεβηκαν οι επιτυχίες με την μετάβαση στο δικανο. Και δεν μιλάω για βλητικη υπέροχη κτλ. Απλά τις ζυγίζεις καλύτερα με μείον ένα φυσιγγι.
Και η καραμπίνα δεν είναι κακή. Αυτοσυγκράτηση και λίγο λογική θέλει, μετά μια χαρά τις ζυγίζεις τις τουφεκιές σου.
 
Και η καραμπίνα δεν είναι κακή. Αυτοσυγκράτηση και λίγο λογική θέλει, μετά μια χαρά τις ζυγίζεις τις τουφεκιές σου.
Εννοείται πως δεν είναι κακή. 2 έχω αλλά είναι στον πάγκο πλέον. Όσο και να είναι ένα επιπλέον φυσιγγι σου δίνει μια άνεση παραπάνω!
 
Να δεις πως ανεβηκαν οι επιτυχίες με την μετάβαση στο δικανο. Και δεν μιλάω για βλητικη υπέροχη κτλ. Απλά τις ζυγίζεις καλύτερα με μείον ένα φυσιγγι.
Όλες η καραμπίνες είναι κατσαρόλες μπροστά σε ένα καλό δικανακι......θα κάνω και εγώ αυτήν την μετάβαση κάποια στιγμη
 
Και που δεν έχει φυντάνια ρε Ηλία??? Ωραία είναι στην Αρτάκη. Ούζα τσίπουρα μεζέδες. Κυνηγια γύρω γύρω και παλαμιδες ντασκακια κοκαλια τσιπουρες μουρμουρες μέσα στα ποδάρια σου....Είχε ανοίξει και ένα κυνηγομαγαζο ένας για μια σεζόν με εξωφρενικά χαμηλές τιμές δίπλα στο γήπεδο πάνω στον κεντρικό προς Ψαχνα. Τι κασόνια είχα φορτώσει τότε!!!! 16-17 σεζόν. classica 32 6.2€ speed 34 6.8€. Και μόλις έκλεισε η σεζόν έκλεισε και αυτός. Που να το ξέρω να πάω να φορτώσω το hilux 2-3 φορές να έχω για μια δεκαετία...
Τα classica σου άρεσαν με τη καιρό τα εριχνες
 
Back
Top