Προσφορές-Τιμές

Μυστη μου,το κυνηγι αργοπεθαινει για τον μεσο ορο και την πλειονοτητα των κυνηγων,για ολους τους λογους που προανεφερες...
Επενδυσε σε ενα σετ shore jigging,να βγαζεις τουλαχιστον και κανα φαΐ της προκοπης και οχι τσιροπουλια...
Αν βρεις και κανα μερος που να μν χανεις και πλανους,θα εισαι αρχοντας...
Η κατασταση εχει καταντησει τραγικη....
Άνετα!!! Είμαστε οκ από κάστινγκ, σπινινγκ και lrf. Πες ότι αγοράζεις 3 κασόνια 32αρια. Θέλεις 3×180€ = 540€. Φτάνουν αυτά να φτιάξεις ένα συμπαθητικό σετακι shore jigging και μερικούς πλανους????
 
Να τελειώσουμε ποιους ρε συ Λιακο? Οποιος και να βγει τα ίδια θα κάνει. Όσο και να σκουζουν πριν γίνουν κυβέρνηση μόλις μπουν πάνω όλοι τα ίδια κάνουν. Αλλάζει ο Μανωλιος και βάζει το βρακι του αλλιώς....
Με την ψήφο μας μπορούμε να τους τελειώσουμε ...αλλά αυτά είναι όνειρα???? Τέλος παντον ...θα φωρτοσο όσα Μπορώ και ότι θέλει ας γίνει..... έτσι και έτσι την ψήφο μου δεν θα την ξαναδούν κανένα μεγάλο κομμα
 
Με την ψήφο μας μπορούμε να τους τελειώσουμε ...αλλά αυτά είναι όνειρα???? Τέλος παντον ...θα φωρτοσο όσα Μπορώ και ότι θέλει ας γίνει..... έτσι και έτσι την ψήφο μου δεν θα την ξαναδούν κανένα μεγάλο κομμα
Ε πες τελειώνεις τον γουρλοματη. Και ανεβαίνει ο Στέφ Κασελ η ο κλαρινογαμπρος από την Κρήτη. Τι νομίζεις ότι θα κάνουν???? Οι υπόλοιποι ας μην πούμε γιατί είναι να τραβάς τα βυζια σου μέχρι να ματωσουν Λιακο. Γενικά όλοι τους , μόλις ανέβουν στην εξουσια, την τσεπαρα τους θα κοιτάξουν και τα δικά τους συμφέροντα. Τα δικά μου και τα δικά σου τα έχουν γραμμενα.
 
Η πληροφορία που θα σας μεταφέρω είναι διαβαθμισμένη. Η Ρωσία σχεδιάζει να τυφλώσει τους αισθητήρες του ΝΑΤΟ χρησιμοποιώντας τεράστια κοπάδια από φάσσες. Οι φασσοκαταρράκτες που θα σχηματιστούν πάνω από τη χώρα θα είναι κάτι το απερίγραπτο. Γι΄αυτό σας λέω, φορτώστε και χοντρά, ΦΟΡΤΩΣΤΕ!!!
.hair.
Από Θήβα έχεις καμία πληροφορία;
 
Με την ψήφο μας μπορούμε να τους τελειώσουμε ...αλλά αυτά είναι όνειρα???? Τέλος παντον ...θα φωρτοσο όσα Μπορώ και ότι θέλει ας γίνει..... έτσι και έτσι την ψήφο μου δεν θα την ξαναδούν κανένα μεγάλο κομμα
.RESPECT. .shake hands.
 
Εγω παλι, δεν πιστευω οτι το κυνηγι αργοπεθαινει.
Πιστευω οτι γρηγοροπεθαινει...
Αν δεις κυνηγο κατω των 25 ετων, ανοιξε σαμπανιες.
Δικιο εχεις Παναγιωτη σε γενικες γραμμες...
Βλεπω νεο κοσμο,αλλα σχετικα σπανια...Δεν ειναι ο κανονας...
Δεν πιστευω ομως οτι γι αυτο φταιει η ανυπαρκτη ενημερωση και η μη προσπαθεια προσελκυσης κοσμου απο τους "ηγετες" μας...
Πιστευω οτι ως επι τω πλειστον εχει να κανει με το οικονομικο κομματι...
Νεο κοσμο που βλεπω να κυνηγαει στην επαρχια,κυνηγαει χωρις να εχει βγαλει αδεια και μετρωντας τις τουφεκιες,μια προς μια με θρησκευτικη ευλαβεια....
Αστα βραστα...
 
Last edited:
Άνετα!!! Είμαστε οκ από κάστινγκ, σπινινγκ και lrf. Πες ότι αγοράζεις 3 κασόνια 32αρια. Θέλεις 3×180€ = 540€. Φτάνουν αυτά να φτιάξεις ένα συμπαθητικό σετακι shore jigging και μερικούς πλανους????
Για πλακα...
Αν μπεις σε διαφορες ομαδες μεταπωλησης μεταχειρισμενων αλιευτικων εργαλειων στο φατσοβιβλιο,θα βρεις αξιοπρεπεστατο καλαμι και μηχανισμο,κατω απο 400 ευρω...Μην σου πω και κατω απο 300..
Απο εκει και περα,με πλανους της Savage που φτιαχνει ο μετρ του ειδους Μαρκος Βιδαλης και της Pregio,εισαι υπερκαλυμμενος...
Δεν χρειαζεσαι πλανους απο εταιρειες που θεωρητικα ειναι η αφροκρεμα...
Αγκιστρια,νηματα παραμαλλα κλπ και εισαι ετοιμος...
Καλαμι και μηχανισμος σου μενουν...
Μια φορα το χρονο θα αλλαζεις τα πετονιες και νηματα και αν θα χανεις που και που κανα πλανο και εισαι ενταξει...
 
Η πληροφορία που θα σας μεταφέρω είναι διαβαθμισμένη. Η Ρωσία σχεδιάζει να τυφλώσει τους αισθητήρες του ΝΑΤΟ χρησιμοποιώντας τεράστια κοπάδια από φάσσες. Οι φασσοκαταρράκτες που θα σχηματιστούν πάνω από τη χώρα θα είναι κάτι το απερίγραπτο. Γι΄αυτό σας λέω, φορτώστε και χοντρά, ΦΟΡΤΩΣΤΕ!!!
.hair.
Οι γιατροί, λενε πως το γενικο Μ.Ο. του ύπνου στον ανθρωπο, ειναι 6 ωρες....6 ωρες, ειναι αρκετες για να παραμενη σε επαγρύπνηση ο ανθρώπινος εγκέφαλος..... .yelling.
 
Δικιο εχεις Παναγιωτη σε γενικες γραμμες...
Βλεπω νεο κοσμο,αλλα σχετικα σπανια...Δεν ειναι ο κανονας...
Δεν πιστευω ομως οτι γι αυτο φταιει η ανυπαρκτη ενημερωση και η μη προσπαθεια προσελκυσης κοσμου απο τους "ηγετες" μας...
Πιστευω οτι ως επι τω πλειστον εχει να κανει με το οικονομικο κομματι...
Νεο κοσμο που βλεπω να κυνηγαει στην επαρχια,κυνηγαει χωρις να εχει βγαλει αδεια και μετρωντας τις τουφεκιες,μια προς μια με θρησκευτικη ευλαβεια....
Αστα βραστα...
Εγώ εδώ βλέπω περισσότερα νέα παιδιά που πάνε ψάρεμα και ελάχιστα από αυτά κυνηγάνε ....το οικονομικό είναι μεγάλο θέμα για βάλτε . Αυτοκίνητο θέλεις όπως δηποτε 4*4 δεν πας πουθενά εδώ με κούρσα....φυσηγγια /ρούχα / βενζίνη/όπλα ...με ολλα αυτά θέλεις τουλάχιστο1,500€ μόνο για ρούχα/ βενζίνη /φυσηγγια
 
Εγώ εδώ βλέπω περισσότερα νέα παιδιά που πάνε ψάρεμα και ελάχιστα από αυτά κυνηγάνε ....το οικονομικό είναι μεγάλο θέμα για βάλτε . Αυτοκίνητο θέλεις όπως δηποτε 4*4 δεν πας πουθενά εδώ με κούρσα....φυσηγγια /ρούχα / βενζίνη/όπλα ...με ολλα αυτά θέλεις τουλάχιστο1,500€ μόνο για ρούχα/ βενζίνη /φυσηγγια
παιζει ρολο και που μενεις ,στην αθηνα πχ σου βγαινει πιο ακριβω το ψαρεμα .[καμμια προσφορα παιζει? τι γινεται?]
 
Εγώ εδώ βλέπω περισσότερα νέα παιδιά που πάνε ψάρεμα και ελάχιστα από αυτά κυνηγάνε ....το οικονομικό είναι μεγάλο θέμα για βάλτε . Αυτοκίνητο θέλεις όπως δηποτε 4*4 δεν πας πουθενά εδώ με κούρσα....φυσηγγια /ρούχα / βενζίνη/όπλα ...με ολλα αυτά θέλεις τουλάχιστο1,500€ μόνο για ρούχα/ βενζίνη /φυσηγγια
Δεν είναι το οικονομικό ο κυρίως λόγος.
Είναι ότι οι νέοι πλέον προτιμουν πιο light δραστηριότητες.
Το κυνήγι είναι βάρβαρη δραστηριότητα...πάρε ένα σιδερικο στο χέρι και τρέχα στα βουνά και στα λαγκάδια στο κρύο και στη λάσπη...
 
Ειναι επισης οτι η γενια των 50-60 σημερα δεν ασχοληθηκαν να μεταδωσουν στα παιδια τους το αισθημα του κυνηγιου.
Η πλειονοτητα τους δλδ.

Εγω με θυμαμαι απο παιδακι να θελω να ασχοληθω και να προβαρω τις παλασκες, μα κοιταω τα αεροβολα στα 12 και συγκριτικα 28αριου με 32αρακι για να επιλεξω μονοκαννο στα 15.
Παντα με την θυμιση του αγαπημενου μου μπαμπα ως κυνηγου.
 
Αυτήν την στιγμή μόνο ο αλαγιαννησ έχει νορμάλ τιμές για άλλους δεν βλέπω...
Πήραμε μια χιλιάδα navaro!
Έτσι να υπάρχουν...
Ίδιο κόστος (υπολογίζοντας τη ΠΡΟτελευταία ανατίμηση της psb 5 στα 36€) με ΑΝΑΓΟΜΩΣΗ 30 gr!
Φυσικά κάποια στιγμή κ αυτός θα ανεβάσει τιμές, μοιραία!
 
Πήραμε μια χιλιάδα navaro!
Έτσι να υπάρχουν...
Ίδιο κόστος (υπολογίζοντας τη ΠΡΟτελευταία ανατίμηση της psb 5 στα 36€) με ΑΝΑΓΟΜΩΣΗ 30 gr!
Φυσικά κάποια στιγμή κ αυτός θα ανεβάσει τιμές, μοιραία!
Καλόριχτα!!
 
Back
Top