Προσφορές-Τιμές

Μετά την επίθεση του Ιράν στο Ισραήλ, τα τσιχλοφύσιγγα των 32 γρ. θα ανέβουν στα 17 ευρώ. Στοκάρετε όσο προλαβαίνετε. Έχω πληροφορίες από μέσα.
Και χωρίς την επίθεση ..εκεί θα φτάσουν σε τιμη
 
Πήρα και εγώ τα τελευταία 18 κουτάκια nsi 28gr gt no8 7,8€ και για να τα κάνω 20 πήρα από 1 J&B light 31gr no9 8,85€ και 1 J&B fast 30gr no9 8,75.Έχω και ένα κάποιο στοκ δεν παίρνω άλλα.
Ωραίο το gt με κρύο δεν το δοκίμασα...
 
Πήρα και εγώ τα τελευταία 18 κουτάκια nsi 28gr gt no8 7,8€
Ωραίο το gt με κρύο δεν το δοκίμασα...
Δεν το έχω ρίξει καθόλου
Αν είχες ρίξει παλιότερα το NSI Due Europe και σου άρεσε τότε θα σου αρέσει και το GT, γιατί είναι ακριβώς το ίδιο φυσίγγι !!! Μόνο η ονομασία και το κουτί έχει αλλάξει. Δεν ξέρω στο πολύ κρύο τι κάνει, αλλά γενικά είναι πολύ καλό και σχετικά μαλακό φυσίγγι.
 
Αν είχες ρίξει παλιότερα το NSI Due Europe και σου άρεσε τότε θα σου αρέσει και το GT, γιατί είναι ακριβώς το ίδιο φυσίγγι !!! Μόνο η ονομασία και το κουτί έχει αλλάξει. Δεν ξέρω στο πολύ κρύο τι κάνει, αλλά γενικά είναι πολύ καλό και σχετικά μαλακό φυσίγγι.
Έχω ρίξει κασόνια nsi due europe, πολύ καλό!!!
Ευχαριστώ κ.Στέλιο!
 
Αργά το απόγευμα παραγγειλα 1000 φυσίγγια από Αλαγιαννη νέα παραλαβή μου είπε 32 γρ με 8.5€ του κουτάκι από ότι μιλήσαμε δύσκολα τα πράγματα τεράστιες ελλείψεις θα δείξει πως θα πάει.
Σας εμπιστεύτηκα και εδωσα κι εγω παραγγελια 1000 φυσιγγια απο τα συγκεκριμένα με 8,5 ευρω. Σε τι συνθήκες τα εχετε δουλεψει;
 
Σας εμπιστεύτηκα και εδωσα κι εγω παραγγελια 1000 φυσιγγια απο τα συγκεκριμένα με 8,5 ευρω. Σε τι συνθήκες τα εχετε δουλεψει;
K εγώ το ίδιο Σπύρο αλλά δεν τα ξέρω καθόλου... Εμπιστεύτηκα τις καλές κουβέντες που άκουγα... Θα ρίξω κανένα στον πίνακα μόλις παραλάβω...
 
K εγώ το ίδιο Σπύρο αλλά δεν τα ξέρω καθόλου... Εμπιστεύτηκα τις καλές κουβέντες που άκουγα... Θα ρίξω κανένα στον πίνακα μόλις παραλάβω...
Εγώ που παραγγειλα πρώτος εμπιστεύτηκα τον Αλαγιαννη μετά από αρκετή ώρα συζήτηση που είχαμε ότι φεύγουν πολύ τα συγκεκριμένα και έτσι έστειλα 1000 στο χωριό σε δύο φίλους εγώ θα πάρω μετά το Πάσχα αν έχετε αφήσει κανένα γιατί 25.000 έφερε και ήδη 3 από εμάς πήραμε τις 3000 και αν δεν του στείλει ο Λάμπρου μέχρι τέλος Μαίου θα θέλω για πάρτη μου και δε θα έχει .Έπρεπε να το κρατήσω κρυφό.,😭😭😭😭😭😭😭😭
 
Αυτά είναι καλά νέα. Καλύτερα να είμαστε προετοιμασμένοι για κάτι και να μην γίνει τίποτα, παρά να γίνει κάτι και να μην είμαστε προετοιμασμένοι.Και ο καθένας μας στο σπίτι του ας έχει μερικά πραγματακια. Δεν θα πέσει έξω ο προϋπολογισμός δηλαδή άμα βάλουμε μια παλέτα νερά στην αποθήκη για αρχή.
 
Αυτό που βγάζουν στη δημοσιότητα τέτοιες πληροφορίες που δε θα έπρεπε μόνο και μόνο για να κάνουν πολιτική διαφήμιση , μου γυρίζει το μυαλό.
Απόρρητες λέει , και αναφέρει πόσες είναι και σε ποιες τοποθεσίες..ζωα
 
Σας εμπιστεύτηκα και εδωσα κι εγω παραγγελια 1000 φυσιγγια απο τα συγκεκριμένα με 8,5 ευρω. Σε τι συνθήκες τα εχετε δουλεψει;
Καλόριχτα Σπύρο, έχουν συζητηθεί πολύ αυτά.Είχα πάρει μια φορά από Κένταυρο τα τελευταία 20 κουτιά που είχε στα όρια της ακρίβειας.Δεν τα έχω ρίξει ακόμα για να εκφέρω γνώμη.
 
Back
Top