Πλαγιόκαννο

το έχω και δεν ειμαι καθόλου ευχαριστημένος....
όμορφο οπλο αλλα μέχρι εκει
Από Ιταλία μεριά...κυκλοφορεί χρόνια η φήμη, ότι είναι φασον κατασκευή από τη Fausti...
Όχι ότι είναι και κάτι κακό...υπάρχουν όπλα με μεγάλα ονόματα σκαλισμένα πάνω τους και τιμές διαμερίσματος, που κατασκευάζονται φασόν...

Προσωπικά, απο τα πλαγιόκαννα Beretta, προτιμώ καποιο μοντέλο απο τις σειρές 426, 470, 471...
 
Από Ιταλία μεριά...κυκλοφορεί χρόνια η φήμη, ότι είναι φασον κατασκευή από τη Fausti...
Όχι ότι είναι και κάτι κακό...υπάρχουν όπλα με μεγάλα ονόματα σκαλισμένα πάνω τους και τιμές διαμερίσματος, που κατασκευάζονται φασόν...

Προσωπικά, απο τα πλαγιόκαννα Beretta, προτιμώ καποιο μοντέλο απο τις σειρές 426, 470, 471...
συμφονω αλλα δεν μου αρεσαν στο ματι
 
To θρυλικό, σκωτσέζικο DICKSON round action!!! Κατ' εμέ το ομορφότερο πλάγιο δίκαννο όλων τών εποχών...!!!!!!

www.youtube.com/watch?v=uHr7FAX8x94

www.gunandknifeclassics.gr/dickson-round-action-πρόσφατης-παραλαβής/
Το έχω ξαναγράψει.
Το όνειρο μου:Να κυνηγήσω πέρδικες,με Pointer και Dickson.
Το πρώτο το έχω καταφέρει χρόνια,το δεύτερο δεν νομίζω...
 
Το έχω ξαναγράψει.
Το όνειρο μου:Να κυνηγήσω πέρδικες,με Pointer και Dickson.
Το πρώτο το έχω καταφέρει χρόνια,το δεύτερο δεν νομίζω...
Καλημερα
Με αλλο πλαγιο τουλαχιστον φιλε το χεις κανει;
Εαν οχι προχωρα
Υπαρχουν επιλογες
Η ζωη περνα
Ας μην ειναι dickson
Στην χειροτερη περνουμε λιγο τα τετραγωνα της βαση με τον τροχο να την φερουμε οσο πιο στρογγυλη μας περνει ;)
Προχωρα ζησε το ονειρο σου με ενα αλλο πλαγιο
Ειδικα τα κυνηγια με σκυλι και πλαγιο ειναι ´´θεικης´´ ευχαριστησης
 
Το έχω ξαναγράψει.
Το όνειρο μου:Να κυνηγήσω πέρδικες,με Pointer και Dickson.
Το πρώτο το έχω καταφέρει χρόνια,το δεύτερο δεν νομίζω...
ελα κατω ....
θα σου δοσω ενα απο τα δικα μου και το ποιντερ στη φοτο το εχω ονομασει ντίξον λογο τις αγαπης μου για τα πλαγιοακανα .sarcastic. .sarcastic. 1715925774493.jpg
 
Καλημερα
Με αλλο πλαγιο τουλαχιστον φιλε το χεις κανει;
Εαν οχι προχωρα
Υπαρχουν επιλογες
Η ζωη περνα
Ας μην ειναι dickson
Στην χειροτερη περνουμε λιγο τα τετραγωνα της βαση με τον τροχο να την φερουμε οσο πιο στρογγυλη μας περνει ;)
Προχωρα ζησε το ονειρο σου με ενα αλλο πλαγιο
Ειδικα τα κυνηγια με σκυλι και πλαγιο ειναι ´´θεικης´´ ευχαριστησης
ελα κατω ....
θα σου δοσω ενα απο τα δικα μου και το ποιντερ στη φοτο το εχω ονομασει ντίξον λογο τις αγαπης μου για τα πλαγιοακανα .sarcastic. .sarcastic. View attachment 87984
Συγκεκριμένα, για το Dickson το έγραψα.
Αλλιώς,εδώ και χρόνια κυνηγάω με πλάγια.
Τα τελευταία, με ένα fabarm betta lux δισκάνδαλο.
 
Ένα ΡΙΟΤΤΙ ολοσκάλιστο...!!!!!!!!

www.youtube.com/watch?v=s7C1A7pHXiI

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
Εξαιρετικό!
Για όσους ενδιαφέρονται και δεν καταλαβαίνουν τη γλώσσα, είναι του 1980 σε παρθενική κατάσταση και δέχεται προσφορές από 9.999€ και πάνω. Επίσης λέει ότι είναι όπλο των 40.000€
 
Εξαιρετικό!
Για όσους ενδιαφέρονται και δεν καταλαβαίνουν τη γλώσσα, είναι του 1980 σε παρθενική κατάσταση και δέχεται προσφορές από 9.999€ και πάνω. Επίσης λέει ότι είναι όπλο των 40.000€
Εγώ,ενδιαφερόμουν,πριν τη μετάφραση...
 
θελετε δεν θελετε παρεχτητε το. φτηνο και καλο δικανο σουτο μονο απο τουρκια αλιος ξεπαραδιαστητε να παρετε ιταλικο και που πεζετε αν σκοτονη ηλη δεν σκοτονη
 
Back
Top