Κυνηγετική Γωνιά

Καλησπέρα,
επιστροφή από δουλειά και δεν έχω όρεξη ούτε για κινητό.

Ο ήλιος δεν μας αρέσει γιατί μας καίει και ιδρώνουμε, η συννεφιά μας ψυχοπλακωνει και δεν έχουμε όρεξη για τίποτα .
Τελικά με τίποτα δεν είμαστε ικανοποιημένοι.
 
Κακώς λέγεται διαγωνισμός τραγουδιού Αγγελε. Με το μόνο που δεν έχει σχέση αυτό που βλέπουμε είναι το τραγούδι. Είναι μόνο σόου και μία παράσταση παρανοϊκών, ανώμαλων και οτιδήποτε άλλο.
Όντως δεν είναι διαγωνισμός τραγουδιού.

Μεγάλο φταίξιμο είναι όμως και σε εμάς που δεν το απορρίπτουμε αλλά καθομαστε και το χαζεύουμε. Να μην πω και για αυτούς που ψηφίζουν και δίνουν και λεφτά και από πάνω.

Προσωπικά δεν το βλέπω αλλά μετά ΠΑΟΚ δημοσιεύματα και αναρτήσεις ασχολούμαι όσο πρέπει (πιστεύω) για να έχω μια άποψη.

Προσπαθώ και με τα παιδια να μην δίνουν σημασία σε τέτοιου είδους θεάματα και πιστεύω μέχρι στιγμής ακολουθούν την γνώμη μου και είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος.
 
Όντως δεν είναι διαγωνισμός τραγουδιού.

Μεγάλο φταίξιμο είναι όμως και σε εμάς που δεν το απορρίπτουμε αλλά καθομαστε και το χαζεύουμε. Να μην πω και για αυτούς που ψηφίζουν και δίνουν και λεφτά και από πάνω.

Προσωπικά δεν το βλέπω αλλά μετά ΠΑΟΚ δημοσιεύματα και αναρτήσεις ασχολούμαι όσο πρέπει (πιστεύω) για να έχω μια άποψη.

Προσπαθώ και με τα παιδια να μην δίνουν σημασία σε τέτοιου είδους θεάματα και πιστεύω μέχρι στιγμής ακολουθούν την γνώμη μου και είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος.
Και εγώ μία από τα ίδια Άγγελε . Δεν παρακολουθώ καθόλου αυτό το καραγκιοζιλίκι γιατί πολύ απλά δεν έχει να προσφέρει απολύτως τίποτα . Το αντίθετο μάλιστα. Απλά βλέπω και διαβάζω από δημοσιεύματα και από αναρτήσεις.
 
Γειά σου και σε εσένα! Κάνα νέο από την επίθεση των ρωσικών τσιχλων έχουμε???
Άκουσα ότι μέχρι στιγμής έχουν συγκεντρωθεί 4 μεραρχίες από τσίχλες βαρειά οπλισμένες και 1 μεραρχία κοτσύφων καταδρομέων για να πάρουν κι αυτές μέρος στην προσπάθεια για την κατάληψη του Χαρκόβου από τον ρωσσικό στρατό!! .big smile.
 
Άκουσα ότι μέχρι στιγμής έχουν συγκεντρωθεί 4 μεραρχίες από τσίχλες βαρειά οπλισμένες και 1 μεραρχία κοτσύφων καταδρομέων για να πάρουν κι αυτές μέρος στην προσπάθεια για την κατάληψη του Χαρκόβου από τον ρωσσικό στρατό!! .big smile.
.my man. Οι άλλες οι μπλε καριόλες δεν συμμετέχουν στην επιχείρηση ;
 
Back
Top