Αγορα Beretta Α400 lite

Παιδες.... σημερα επιασα στα χερια μου μία Α400 lite. Μπορω να πω οτι μου καθησε γαντι. Μια μια προέκταση κοντακιού ( που είναι μανούλα η beretta στα διάφορα αξεσουάρ για τα όπλα της ) μια κ έχω ξεφύγει στο ύψος , κ είναι τζετ.
Το έχει κανείς το όπλο να μοιραστεί μαζι μας θετικά ή αρνητικά κ γενικότερα τις εντυπωσεις του;
Η προσφορα με τα κυάλια κ την προεκταση απο θηκης ειναι καλοδεχούμενη.
Παντως, σαν σκοπευτική γραμμή είναι άριστη απ' ότι το επεξεργάστηκα.
 
Παιδες.... σημερα επιασα στα χερια μου μία Α400 lite. Μπορω να πω οτι μου καθησε γαντι. Μια μια προέκταση κοντακιού ( που είναι μανούλα η beretta στα διάφορα αξεσουάρ για τα όπλα της ) μια κ έχω ξεφύγει στο ύψος , κ είναι τζετ.
Το έχει κανείς το όπλο να μοιραστεί μαζι μας θετικά ή αρνητικά κ γενικότερα τις εντυπωσεις του;
Η προσφορα με τα κυάλια κ την προεκταση απο θηκης ειναι καλοδεχούμενη.
Παντως, σαν σκοπευτική γραμμή είναι άριστη απ' ότι το επεξεργάστηκα.
Δεν υπάρχουν αρνητικά.
 
Με κλειστά μάτια πάρτο έχω την ultralite αλλά σχεδόν ίδια όπλα είναι

Απροβληματιστα ελαφριά όπλα με ωραίες τουφεκιές
Ειναι γ....σετα...πολυ σουπερ. Με το που το φερνω στον ωμο ηταν λες κ το ειχα παραγγελια...διαολιστηκα πάλι. Fuck.!
 
Ξεχασα πριν....το εχεις δει σε χαρτονι τι κατανομες κάνει ;
Για το οπλο αυτο εχουμε κανει πληρη αναλυση και αναφορα.Εν κατακλειδι ειναι απο τις καλιτερες επιλογες με πολλα ++++++++++++.Αγκαλιασετο και να ασχοληθεις μαζι του αυτο απο μονο του θα σε οδηγησει εκει που θελεις θα σε ικανοποιησει και θα σε ευχαριστησει πληρως.Να το χαρεις ευχομαι.
 
Για το οπλο αυτο εχουμε κανει πληρη αναλυση και αναφορα.Εν κατακλειδι ειναι απο τις καλιτερες επιλογες με πολλα ++++++++++++.Αγκαλιασετο και να ασχοληθεις μαζι του αυτο απο μονο του θα σε οδηγησει εκει που θελεις θα σε ικανοποιησει και θα σε ευχαριστησει πληρως.Να το χαρεις ευχομαι.
Ω ρε γκαμώτι τι πάθαμε Σαββατιάτικα...ειναι γαμάτο...το επωμίζεις κ λες "εδώ είμαστε"!
 
Το ζαχαρωσα το γλυκο....!!! Κατσε να το παρω τωρα που κοντευει να τελειωσει το κυνηγι να τρελαινομαι μεχρι να ξεκινησει παλι. Βασανα...!!
Πήγαινε επώμισε και τη browning A5 να δείς πως ανεβαίνει. Πλήρως ερωτεύσιμο. Αν υπάρχει δυνατότητα δες και τα δύο μαζί.
 
Back
Top