Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kωνσταντινε κι εγω τα ψαχνω σαν τρελλος αυτο, νομιζω τα μονα που ερχονται Ελλαδα ειναι τα κλασσικα NIKE και αυτα νομιζω πως βλεπω εκτος κι αν θελω πλεον γυαλια
Μάλλον εγώ θέλω γυαλιά Παύλο .sarcastic. μπερδευτηκα με την συσκευασία.
 
Ποιες ειναι οι διαφορες αναμεσα στα nobel sport nspeed κ nobel sport caccia;εκτος απο τα γραμμαρια τι διαφορες εχουν μεταξυ τους;
Η πυριτιδα c7 το speed και tecna το caccia.. ταχύτητα το speed κάπου στα 407.. εάν λες για το percorso caccia ειναι στα 422 εάν λες για το super νομίζω 425.. συγκεντρωτηρα όλα τον ίδιο αποσπομενου πάτου (andigelo)
 
Η πυριτιδα c7 το speed και tecna το caccia.. ταχύτητα το speed κάπου στα 407.. εάν λες για το percorso caccia ειναι στα 422 εάν λες για το super νομίζω 425.. συγκεντρωτηρα όλα τον ίδιο αποσπομενου πάτου (andigelo)
Να φανταστω το 36αρι λογο βαρους κ ταχυτητας εχει μεγαλυτερο αισθητο λακτισμα;
 
Τέρμα κάτω αριστερά δίπλα στα tordo της cheddite.

Μπράβο πάντως στα κυνηγομαγαζα σας μεγάλη ποικιλία και από ότι έχετε αναφέρει παιδιά και οι τιμές τούς πολύ καλύτερες από τις Αθήνας.
Με την πρώτη ευκαιρία Γιάννη θα ήθελα να μάθω τιμές για τα φυσίγγια cal 20.

Κωσταντινε τιμες cal 20.

MCTsfEs.jpg

ESnvGoi.jpg
 
Πολλοι αναφερατε οτι ο Ναυπλιωτης εκανε αλλαγη στο euromix.Ποια ηταν αυτη;εχω ενα κουτακι,αλλα δεν ξερω αν ειναι απο τα παλια ή απο τα καινουρια
Εγώ αγόρασα την προηγούμενη εβδομάδα μερικα και αυτά με Νο 7-8 εχουν συγκεντρωτηρα GT αν δεν κάνω λάθος και αυτά με Νο 8-9 Gualandi...οι παρτίδες είναι φετινές από ότι μου είπε αυτός στο κατάστημα!
 
Ανοιξα ενα euromix 7-8 κ βρηκα αυτα,ας μου πει για τον συγκεντρωτηρα,την πυριτιδα κ το καψουλι οποιος γνωριζει
το καψουλι απο μεσα ειναι πρασινο

Η πυριτιδα ειναι γκριζοπρασινη σαν ακονη κ με μετικους σβολους κ ο συγκεντρωτηρας δεν γραφει πουθενα τιποτα

Εδω ειναι το mezzo 30,ο συγκεντρωτηρας ειναι gualandi,το εγραφε απο κατω,τι πυριτιδα εχει;το καψουλι ειναι ιδιο με του euromix
 
Last edited:
Ανοιξα ενα euromix 7-8 κ βρηκα αυτα,ας μου πει για τον συγκεντρωτηρα,την πυριτιδα κ το καψουλι οποιος γνωριζει
το καψουλι απο μεσα ειναι πρασινο

Η πυριτιδα ειναι γκριζοπρασινη σαν ακονη κ με μετικους σβολους κ ο συγκεντρωτηρας δεν γραφει πουθενα τιποτα

Εδω ειναι το mezzo 30,ο συγκεντρωτηρας ειναι gualandi,το εγραφε απο κατω,τι πυριτιδα εχει;το καψουλι ειναι ιδιο με του euromix
Euromix gm3 mezzo D20.. καψούλι 688 ..πράσινο όπως λες..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top