Winchester Team

Καλησπέρα φίλε μου..Την έχει ο κουνιάδος μου τη συγκεκριμένη πολύ καλό όπλο ελαφρύ με πολύ καλές τουφεκιες αλλά πλέον την έχει στην άκρη γτ του χάλασε το κουμπί που έχει από κάτω στη γλώσσα που κλείνει το κλείστρο όταν το ανοίγεις και αυτό περνάει και το φυσιγγι κάτω προς το πάνω την πήγε σε οπλουργο δεν μπόρεσε να κάνει κάτι και δεν μπορεί να βρει και ανταλλακτικο γτ δεν υπάρχει τπτ από αυτό το όπλο
Αυτό είναι που φοβάμαι περισσότερο.
μαλλον πάει για φούντο η δουλειά.
 
Συγουρα φίλε μου πρέπει να πάει και αλλού του είπε κάποιος να πάει σε κάποιον άλλο αλλά λόγο της μετακίνησης δεν γίνεται τώρα
Με την ΚΑΛΚΟ αντιπροσωπεία
της Winchester έχει μιλήσει αν υπάρχει το ανταλλακτικό η αν μπορεί να δεί σε ποιόν οπλουργο έχει στείλει.
 
Με την ΚΑΛΚΟ αντιπροσωπεία
της Winchester έχει μιλήσει αν υπάρχει το ανταλλακτικό η αν μπορεί να δεί σε ποιόν οπλουργο έχει στείλει.
Να σου πω την αλήθεια δεν το γνωρίζω κάποιον θυμάμαι είχε πάρει τηλ αλλά δεν θυμάμαι ποιόν
 
Να σου πω την αλήθεια δεν το γνωρίζω κάποιον θυμάμαι είχε πάρει τηλ αλλά δεν θυμάμαι ποιόν
Ρώτα να σου πουν ποιους οπλουργους έχουν για επισκευές μέσα στην εγγύηση , κάποιοι προμηθεύονται ανταλλακτικά από εξωτερικό αν δεν χρειάζεται άδεια εισαγωγής.
 
Ρώτα να σου πουν ποιους οπλουργους έχουν για επισκευές μέσα στην εγγύηση , κάποιοι προμηθεύονται ανταλλακτικά από εξωτερικό αν δεν χρειάζεται άδεια εισαγωγής.
Καλώς φίλε μου ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
 
Καλημέρα στην παρέα γνωρίζει κάποιος πια μάρκα τσοκ είναι το καλητερο για την sx3
Εξαρτάται πως ορίζεις το καλύτερα.... Σε συγκέντρωση; στο να σπάει τα κέντρα;

Για εμένα πολύ value for money Τα Carlson sporting clays

Πολυ πιο ακριβά αλλα και με πιο ομοιόμορφες κατανομές τα brain.

Πιο έντονα κέντρα τα signature plus Με το κόκκινο σιριτι.

Για φρενου δεν έχω ιδέα.
 
Καλημέρα στην παρέα γνωρίζει κάποιος πια μάρκα τσοκ είναι το καλητερο για την sx3
Anaconda kai Gemini Ported εχω δοκιμασει μονο και το δευτερο με εχει εκπληξει.
Τα Anaconda δεν μου εδωσαν στα 35 μετρα αυτα που ηθελα.
Τα Gemini 1* και 3* με καλυπτουν απολυτα στην SX4.
 
Εξαρτάται πως ορίζεις το καλύτερα.... Σε συγκέντρωση; στο να σπάει τα κέντρα;

Για εμένα πολύ value for money Τα Carlson sporting clays

Πολυ πιο ακριβά αλλα και με πιο ομοιόμορφες κατανομές τα brain.

Πιο έντονα κέντρα τα signature plus Με το κόκκινο σιριτι.

Για φρενου δεν έχω ιδέα.
 
Εξαρτάται πως ορίζεις το καλύτερα.... Σε συγκέντρωση; στο να σπάει τα κέντρα;

Για εμένα πολύ value for money Τα Carlson sporting clays

Πολυ πιο ακριβά αλλα και με πιο ομοιόμορφες κατανομές τα brain.

Πιο έντονα κέντρα τα signature plus Με το κόκκινο σιριτι.

Για φρενου δεν έχω ιδέα.

Νομίζω πως ένα Carlson sporting clays M η LM είναι πολύ καλή επιλογή. Για το κάτι παραπάνω αξίζει ένα brain MR. Σε πιο σφιχτό σε κατανομη και με πιο πολλά μέτρα το signature plus το Μ.
Νομίζω πως ένα Carlson sporting clays M η LM είναι πολύ καλή επιλογή. Για το κάτι παραπάνω αξίζει ένα brain MR. Σε πιο σφιχτό σε κατανομη και με πιο πολλά μέτρα το signature plus το Μ.
Φιλαράκι μου κυνηγάω μόνο λαγό και φέτος μου καρφώθηκε στο μυαλό να αλλάξω το τσοκ για καλητερες κατανομές
 
Back
Top