Winchester Team

Καλησπερα στην παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Πάτρα, και αγόρασα ένα Winchester super pose 6000 field σε κατάσταση Καινούργιου. επισυνάπτω μερικές φωτογραφίες γιατί δεν μπορώ να βρω πληροφορίες για το όπλο. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες! Ευχαριστω. (Sorry αν είμαι σε λάθος topic)
 

Attachments

  • EA8BEDF3-131F-41A9-8312-466BB2F747DC.jpeg
    EA8BEDF3-131F-41A9-8312-466BB2F747DC.jpeg
    104,8 KB · Προβολές: 75
  • 032D73F2-9418-478B-A225-B065A8C45F49.jpeg
    032D73F2-9418-478B-A225-B065A8C45F49.jpeg
    75 KB · Προβολές: 75
  • 3C2CE6EF-A33B-4AD1-8B67-7CAFABF3F1C4.jpeg
    3C2CE6EF-A33B-4AD1-8B67-7CAFABF3F1C4.jpeg
    102 KB · Προβολές: 75
Καλησπερα στην παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Πάτρα, και αγόρασα ένα Winchester super pose 6000 field σε κατάσταση Καινούργιου. επισυνάπτω μερικές φωτογραφίες γιατί δεν μπορώ να βρω πληροφορίες για το όπλο. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες! Ευχαριστω. (Sorry αν είμαι σε λάθος topic)
Καλησπέρα συνάδελφε. Καλορίζικο. Μέχρι να σου απαντήσουν τα μέλη που γνωρίζουν το όπλο, πέρνα από τη σχετική ενότητα να μας συστηθείς και να σε γνωρίσουμε καλύτερα.

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-597
 
Καλησπερα στην παρέα! Είμαι ο Γιώργος από Πάτρα, και αγόρασα ένα Winchester super pose 6000 field σε κατάσταση Καινούργιου. επισυνάπτω μερικές φωτογραφίες γιατί δεν μπορώ να βρω πληροφορίες για το όπλο. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτες οι πληροφορίες! Ευχαριστω. (Sorry αν είμαι σε λάθος topic)
Καλορίζικο!!!
 
Καλησπέρα σας! Έχει ένας φίλος μου ένα 525 με 70αρες θαλαμες και 18,4 αυλους. Και τσοκ τα inventor τα απλά. Και αγορά το 2003. Θελει να μαθει καποιες πληροφορίες για αυτό, δηλαδή που φτιάχνονταν και αν έχει ιαπωνικά ατσάλια στην κάνη. Εγώ δεν μπορώ να τον βοηθήσω γιατί δεν ξέρω πολλές λεπτομέρειες για αυτά τα όπλα. Υπάρχει κάποιος που ξέρει να μας πει δυο πράγματα? Ο αριθμός στην βάση έχει τα γραμματα .....MX. Άμα θέλετε μπορεί να βγάλει και φωτογραφίες από της σφραγίδες αύριο και να της ανεβάσω.
 
Καινουργια παπια :)
Μου επεφτε λιγο κοντη η μαμισια...καντ γουεητ...
Πως την εβαλες Μαριε γτ οταν ειπα και γω να βαλω στην δικη μου μου είπανε οτι δεν γεινετε ηθελα να την αλλξω και γω γτ ειναι κοντη της μάνας της.. Εκανες κάποια πατέντα?
 
Πως την εβαλες Μαριε γτ οταν ειπα και γω να βαλω στην δικη μου μου είπανε οτι δεν γεινετε ηθελα να την αλλξω και γω γτ ειναι κοντη της μάνας της.. Εκανες κάποια πατέντα?
Πηγαινε πες αυτου που σου ειπε οτι δεν γινεται οτι λεει μαλακιες.
Εβαλα την μαμισια παπια απο την κυνηγετικη εκδοση.

 
Πηγαινε πες αυτου που σου ειπε οτι δεν γινεται οτι λεει μαλακιες.
Εβαλα την μαμισια παπια απο την κυνηγετικη εκδοση.

Δηλαδη τι ζητησες παπια απο την κυνηγετική εκδοση της sxp??Και τι τιμη βγαίνει Μαριε??
 
Back
Top